Jump to content

Fox Mk2 Drzaci


Recommended Posts

Nemam dovoljno postova da otvorim link(predpostavljam da su slike)pa evo moj broj pa ako moze na viber ili kako god 060 6424593.hvala

Verovarno na ovo mislis. U pakovanju su ti 2 komada i cena ti je 9 eur. Bolje i jeftinije ce te kostati da kupis nego da pravis.

pre_1476185468__foxx_mk2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nigde nisam uspeo da nadjem to pakovanje od 2 kom,novi sad,bg,madjarska niko nema...a ovi sto salju od preko je postarina nepristojno visoka

Cini mi se da sam video da ima u ponudi u Magiccarp shopu-ali kod njih 90% stvari koje vidis na sajtu nemaju na stanju tako da ti ostaje solucija koja je najsigurnija po meni da narucis kod ovih iz Subotice sto rade sa ribolovnim priborom...

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na odgovoru,moze Zile,ako pasu na fox-a i necu da mi poklonis nego cu da platim ta tri kom.evo ti broj pa mi sibni poruku kad mozes da se dogovorimo.060 6424593.Uzdravlje.

Trebalo bi odgovarati jer je to od Mivardija (kopija Foxa)

Ma nećeš mi ništa plaćati, meni su ionako viška.

Pošalji mi samo svoje ime,prezime i točnu adresu i sutra ti pošaljem poštom. (to ću ja riješiti)

Možeš mi jedino pivu platiti kad se sretnemo na vodi. :pivopija1:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ziv bio veliki porastio:-)moze i sendvic uz pivo....evo ti adresa firme tamo cu biti.SIGNIT DOO Perlez,Ruze zivanovic bb,060 6424593.hvala jos jednom,svaka cast. Edited by koskas
Link to comment
Share on other sites

Daj Boze da zavrsite posao, iz iskustva znam da kopije ne odgovaraju Foxovima za malo

Evo jutros isprobao i ide bez problema, doduše malo na knap al ide.

Možda eventualno malo sa finim šmirgl papirom preći preko da lakše idu i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...