Jump to content

Potrebno Misljenje O Satoru.


Nemanja_Bgd

Recommended Posts

stari koristio bez ijedne mane,proveo i dve lige i dve svetska,stane dva kreveta u v ,nema winter i zna da kondenzira kao i svi satori ako ga skroz zatvoris,veoma stabilan na vetru i brza montaza.Novi je manji u dimenzije od starog al ima onu nastresnicu koja je plus .

cena je oduvek bila oko 260 eur do 280 eur novog.polovni pojma nemam

 

sada vec izlazi novi 2017 model

 

Hvala kolega Jane.Imao sam neke info ali sam hteo cuti korisne savete.Prodaje lik za 165€ kaze dva puta bio na vodi.A rece da je nov 360€ sto mi malo skupo za tako mali satorcic.Mislim da ne moze dva kreveta stati.Tako mi rece vlasnik.Meni treba za jednu osobu.Bistro
Link to comment
Share on other sites

Hvala kolega Jane.Imao sam neke info ali sam hteo cuti korisne savete.Prodaje lik za 165€ kaze dva puta bio na vodi.A rece da je nov 360€ sto mi malo skupo za tako mali satorcic.Mislim da ne moze dva kreveta stati.Tako mi rece vlasnik.Meni treba za jednu osobu.Bistro

staju dva kreveta

Hvala kolega Jane.Imao sam neke info ali sam hteo cuti korisne savete.Prodaje lik za 165€ kaze dva puta bio na vodi.A rece da je nov 360€ sto mi malo skupo za tako mali satorcic.Mislim da ne moze dva kreveta stati.Tako mi rece vlasnik.Meni treba za jednu osobu.Bistro

kolika da su . Imao sam ga izvanredan je za cenu koliko kosta . Laze te taj da je 360 e nov . Nov je bio u karpologiji oko 26-27000 din oko 210-220 e. A sve ti ke lepo reko jane da je dobar sli mana kondezacija. Na kisi bas hoce da da vise kondezacije . Inace je ok sve ostalo.
Link to comment
Share on other sites

Ako cemo tako onda se xxl nista nerazlikuje od Czero Zeus xxl koji je identican fox royalu a duplo jeftiniji.Drugar je namerno kupio taj czero kako bi dokazao svom drugaru koji ima royal da je identican,tako je i bilo osim natpisa nema razlike,velicina,izgled,materijal,sipke sve sve isto
Link to comment
Share on other sites

Temptest je kao zamjena za pioneer.po meni nikad nece biti zamjena.pioneer je bunker u svakom segmentu a tri puta brzi za mestenje od temptesta.

ako vec igram na kartu kvalitet opet bi igrao na nash titan viper.opet brzi za montazu.jace platno I stabilniji.sa cenom su tu negde.

Link to comment
Share on other sites

Ako cemo tako onda se xxl nista nerazlikuje od Czero Zeus xxl koji je identican fox royalu a duplo jeftiniji.Drugar je namerno kupio taj czero kako bi dokazao svom drugaru koji ima royal da je identican,tako je i bilo osim natpisa nema razlike,velicina,izgled,materijal,sipke sve sve isto

Dax druze gde si video da je duplo jeftiniji? Ja videh da je 330 evra a Fox 400

Link to comment
Share on other sites

U Madjarskoj je pdv 27 posto ali to varira nedaje svaka radnja isto.Uglavnom je povrat od 20-27posto prema tome racunajte.Namerno sam pisao 20posto za sator ustvari u toj radnji se vraca 27 posto pdv -a ali ovo nije tema za ovde.Cekam da Nesa napise nesto o trakker tempestu ????
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...