Jump to content

Potrebno Misljenje O Satoru.


Nemanja_Bgd

Recommended Posts

Postovane kolege zagrejao sam se da kupim trakker SLX V2 cena mu je 360€ nov.

Voleo bih da cujem komentare ljudi koji su ga imali i koji ga imaju.kako su zadovoljni njim?prednosti i mane?i sve ostalo.

Unapred hvala

Kupuj, Ja sam imao cetiri ili pet godina taj model, veoma sam zadovoljan.

Imas prostora za dva lezaja, Ja sam uvek postavljao winter skin stim sto sam skirao ta vrata sa osnovnog satora dobijas napred jos 40 santimetara prostora

Kompletan sator za ne puno para

Link to comment
Share on other sites

Kupuj, Ja sam imao cetiri ili pet godina taj model, veoma sam zadovoljan.

Imas prostora za dva lezaja, Ja sam uvek postavljao winter skin stim sto sam skirao ta vrata sa osnovnog satora dobijas napred jos 40 santimetara prostora

Kompletan sator za ne puno para

Vasile jel pricas o novom ili starom modelu?

Link to comment
Share on other sites

Ja imam taj sator.....i veoma sam zadovoljan......ima sve sto treba da ima, skin se ne kupuje posebno nego ide uz njega...materijal 10000mm kvalitetni kocici i sipke....jedino sto meni smeta je sto se pod ne ide na snir nego se postavi pa preko njega sator i pricvrscuje se kocicima...

 

U letnjem periodu moze bez skina, medjutim kod mene je i tada nocu svezije pa ima kondeza unutra, tako da sa skinom nisam imao problema, suv je unutra skroz....grejalicu jos nisam u njemu koristio tako da ne znam kakav je na niskim temp....

 

Ima dovoljno prostora za jednu osobu kao trosoban stan.....za dve kako Vasil rece mora skin i onda opusteno staju dva lezaja ....moze da se kombinuje na satoru prednja strana, ide na snir skroz i posebno komarnik a posebno vrata.....moze deo vrata moze strana jedna ili druga ili sve da se skupi i smota na sipke da bude skroz otvoren kao selter...visina je cini mi se 140, mozda je moglo da bude malo visi ali ni to mi nije predstavljalo neki veliki problem.....

 

Na youtube..... Trakker SLX V2 2 Mann Bivie Komplettsystem

 

Mislim da je ovo najbolji video koji ga predstavlja.....licno mogu reci vredi svake pare....trakker je ozbiljna firma a sator je dosta dobro odradjen....ima jedan na oglasima na forumu mislim da je cena povoljna.....ako nije prodat u medjuvremenu....

Link to comment
Share on other sites

ljudi moji Trakker je oduvek imo iste dimenzije ,tako da ako ste vidjeli traker armo i koliko ima mesta onda vam je isto.nema uopste razlike u dimenzii

 

u trakkeru armo imo ga davno komotno staju dve lezaljke u V  i josh grejalica kod noge,nemora nista da se vadi il podize.kad dodas winter jeste da ima dopunskog prostora ,ali racunajte na ovo doba tamo gde nema patosa da ce da kondenzuje ceo sator jer tlo isparava od topline.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Postovane kolege moze li mi ko od vas ko poseduje ili posedovao prologic commander new oval umbrella reci prednosti i mane?

Kvalitet izrade,shavovi,realna cena polovnog i cena novog??Nisam uspeo da izgooglam cenu.

Unapred zahvalan

Link to comment
Share on other sites

stari koristio bez ijedne mane,proveo i dve lige i dve svetska,stane dva kreveta u v ,nema winter i zna da kondenzira kao i svi satori ako ga skroz zatvoris,veoma stabilan na vetru i brza montaza.Novi je manji u dimenzije od starog al ima onu nastresnicu koja je plus .

cena je oduvek bila oko 260 eur do 280 eur novog.polovni pojma nemam

 

sada vec izlazi novi 2017 model 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...