Jump to content

Jezero Slezen Morovic


GORANBILLY

Recommended Posts

Ja sam bio, cuvari hrane 3 puta u jednoj smeni. Ali mislim da to ne utice na nase pecanje sarana, voda je jako topla i nema kiseonika riba uopste nece da radi, sva je na povrsini. Kad se malo voda ohladi onda bi trebalo da krene, tako kazu i cuvari. Pre kad sam bio, cuvari su isto bili hranili i lepo se pecalo, bilo je po 10-ak komada u periodu ujutru od 6-18h.
Link to comment
Share on other sites

To da nema pravila to stoji...slazem se sa dejanom da to sto cuvari hrane ne utice mnogo na pecanje jednostavno na ovom reviru nema toliko ribolovaca da oni sa svojom hranom mogu da prehrane ribu,tako da oni moraju da hrane ne bi li ocuvali riblji fond...
Link to comment
Share on other sites

Danas stigo iz morovica bio sam od subote do utorka ujutro peco sa na poziciji br4 riba je radila samo na meso uz puno prihrane a cuvari hrane ujutr i predvece slike kada se malo odmorim i bojla mira obavezno da bude dipana voce nije radilo a i nocu nije peco znaci samo dan i mesna boila
Link to comment
Share on other sites

Jezero sa druzenja i sada-Bog i šeširdzija.Pecao sa drugom na dvojci,a na kecu Pečeni sa juniorom.Nas 4 upecali 12 riba.(Billy-ja sam imao 6 kom).Čuvari hrane stalno ribu po malo uz stubove.Jako puno ribe na površini,plivaju kao delfini.Nama preko dana najviše na jagodu,a po mraku na hot demon ili na hobotnicu/lignju.Mi nismo bacali raketu nego samo kobra i PVA.I voda je jako cudne zelene boje,kao kada se razmuti step sokić.Poz
Link to comment
Share on other sites

Danas stigo iz morovica bio sam od subote do utorka ujutro peco sa na poziciji br4 riba je radila samo na meso uz puno prihrane a cuvari hrane ujutr i predvece slike kada se malo odmorim i bojla mira obavezno da bude dipana voce nije radilo a i nocu nije peco znaci samo dan i mesna boila

Auto sa grckim tablicama?

Link to comment
Share on other sites

Jezero sa druzenja i sada-Bog i šeširdzija.Pecao sa drugom na dvojci,a na kecu Pečeni sa juniorom.Nas 4 upecali 12 riba.(Billy-ja sam imao 6 kom).Čuvari hrane stalno ribu po malo uz stubove.Jako puno ribe na površini,plivaju kao delfini.Nama preko dana najviše na jagodu,a po mraku na hot demon ili na hobotnicu/lignju.Mi nismo bacali raketu nego samo kobra i PVA.I voda je jako cudne zelene boje,kao kada se razmuti step sokić.Poz

Svaka cast vristuljo,dakle uspeo si da popravis broj upecanih riba za 24h?! :rofl:

Link to comment
Share on other sites

2 ispod kile 4 oko 3-4kg,a ostale lepe ribe oko 10kg.Ali slabo borbene.Ja sam pecao sa stapovima 2,75lb i masinama shimano baitrunner 2500-vadio te krupne bez muke,za razliku od druzenja kada sam pecao na HIS-ivove i lepo driblao sa njima.Poz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...