Jump to content

Silstar Space Supra 8000 Long Cast


Recommended Posts

Bas dobro izgleda . Silstar je nekad bio dobar pribor ali su koliko mi se cini malo zapostavili svoj nekadasnji kvalitet i lepo je da se vrate sa ovakvom inovacijom .

Bas mi se svidja masina 

Link to comment
Share on other sites

Moj komsija na Savi ima 65 godina i ima dve silstar masine na koje peca i danas, a imaju sigurno preko 40 godina! Kaze covek da se ne bi menjao samnom nikad!! Kaze:''predu kao prvog dana''! Kaze da ce na njih izvaditi isto sto i ja!! Doduse covek ne razume sta je pecanje na komercijali i bacanje do sajle!! Kad sam mu prvi put pokazao rod pod i pistalice kad ne pade sa camca od smeha.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moj komsija na Savi ima 65 godina i ima dve silstar masine na koje peca i danas, a imaju sigurno preko 40 godina! Kaze covek da se ne bi menjao samnom nikad!! Kaze:''predu kao prvog dana''! Kaze da ce na njih izvaditi isto sto i ja!! Doduse covek ne razume sta je pecanje na komercijali i bacanje do sajle!! Kad sam mu prvi put pokazao rod pod i pistalice kad ne pade sa camca od smeha.

Isto kao i moj deda,tj. kao i svaki. kvalitet novog silstara se ne moze porediti sa starim. Koliko ja znam,silstar je nestao devedesetih godina ,kao i dam . skoro se opet pojavili na trzistu i prodaju proizvode koji samo imaju etiketu pomenutih brendova ,koje vise nije sinonim za kvalitet . 

Link to comment
Share on other sites

SILSTAR JE IZBACIO I KATALOGE ZA ZADNJIH PAR GODINA POKUSAVAJU DA SE VRATE NA EVROPSKO TRZISTE JOS UVJEK IMAM NEGDJE JEDNU ROLU SA KOJOM SAM UPECAO SVOG PRVOG SARANA SKORO KILA IPO HEHEHEHHHE MENI JE OSTAO PO TOME U LJEPOM SJECANJU .
Link to comment
Share on other sites

Pricajte sta hocete bio je to nekad dobar pribor steta sto nisu nastavili tim putem . 

Novo vreme donosi i novotarije tako da sve u svoje vreme . 

Nefali nista ni ovoj masini , nekome ko nije cepidlaka zavrsice posao sigurno 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...