Jump to content

Takmicenje Uopsteno Sta I Kako Pristupiti?


Recommended Posts

Ma to jeste Milance ali ja mislim da se takvi ljudi ne takmice koji bi to uradili. Ili mozda gresim. Ono sto bacas u vodu moras da znas kako reaguje i koliko od prilike traje ako te dve stvari znas nikada se neces zatvoriti. To sto ti kazes za keca jesi u pravu. Ali kec nije pozicija da bi ti sa njime zatvorio dvojku. Dvojka ima celu desnu stranu jezera a kec levo nema nista. Kada duva vetar ka kecu hranio ili ne hranio riba ulazi sama cak i da ima sta da je zadrzi ako udje na pocetku takmicenja, opet nece ostati do kraja takmicenja u kecu, opet ce izaci zato sto je takvo mesto

Ja sam misljenja da i sa najboljom hranom mozes da se zatvoris... sad sve zavisi ko sta podrazumeva pod zatvaranje... ako je riba neaktivna i slabo je ima na tom mestu u tom trenutku veca kolicina hrane kakva god da je smanjuje mogucnost da se prevari to malo ribe sto ima u tom trenutku na tom mestu...

Ne ulazim u to kakav je kec kakva je dvojka, samo primer dajem, teoretski, da se nabije gomila ribe u kecu lako mozes da zatvoris dvojku, trojku... sta dvojku briga sto ima vise vode sa desne strane ako je u tom trenutku vise ribe sa leve strane (pretpostavka). To ne znaci da oni ne mogu nista upecati al dosta im smanjuje sanse jer riba nema previse razloga da prelazi preko dobre hrane ako je aktivna... znaci teoretski pricam, ne kazem da je to slucaj sa becmenom, u kecu je retko velika kolicina nabijena za razliku od 19... naravno da ni na to kretanje ribe ne utice samo hrana, ali dobrim delom utice... bas zato sto kec nema mogucnost da mu sa leve strane dolazi riba nego samo sa desne lako moze da se zatvori prevelikom kolicinom hrane uz dvojku ukoliko riba nije tu...

Konkretno na Becmenu je najvise ribe u gornjem delu bare, pozicija 19. Mogu da izbace i 16 i 17 i 18 i 19 u tom slucaju ce 15 dominirati ako sedne neko iole zna da peca i ne dozvoli da mu prodje riba prema sredini i pocetku...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde kad smo vec kod Becmena i vetra,da napisem i ja svoje iskustvo. Pre dve godine ,pecao sam neko vikend druzenje tamo,u prvom sektoru,na petici koliko se secam. Duvao je vetar ka kecu,a mi svi iz prvog sektora imali smo manje upecane ribe nego kec sam :) momci su pecali sa po par boila na pva,ne koristeci rakete,jupolke i desetine kilograma hrane. Riba je na kecu uvek kad vetar duva ka toj strani jezera.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...