Jump to content

Deseda Open 2017 31.08-03.09.2017


Recommended Posts

Ja sam nabavio pripejd iz Djarme sa internet paketom pa cu pisati. Mi krecemo veceras. Pored reprezentativnih parova znam da pecaju Mudri i Mesaros, a ja sam sa Bracom - Maros Mix Serbia. Ima jos nasih, ali ne znam ko (mozda Hering).

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sigurno si u pravu ali sam ja na njihovom sajtu pročitao:

 

A rendezvény 3 szektorban kerül megrendezésre. 2017. augusztus 31., 00:00 órától szeptember 03., 15:00 óráig a rendezvényre kijelölt szektorok területén horgászfelszereléssel tartózkodni és horgászni csak a rendezvényen résztvevőknek engedélyezett! ...

 

http://www.deseda.hu/hirek/rendezvenyek/2017-08-29/deseda-open-hamarosan-kezdunk

Link to comment
Share on other sites

Sigurno si u pravu ali sam ja na njihovom sajtu pročitao:

 

A rendezvény 3 szektorban kerül megrendezésre. 2017. augusztus 31., 00:00 órától szeptember 03., 15:00 óráig a rendezvényre kijelölt szektorok területén horgászfelszereléssel tartózkodni és horgászni csak a rendezvényen résztvevőknek engedélyezett! ...

 

http://www.deseda.hu/hirek/rendezvenyek/2017-08-29/deseda-open-hamarosan-kezdunk

 

Izmedju avg. 31. 0:00h i sep.03. mogu pecati samo prijavljeni takmicari, niko vise.

Bistro!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi jezero je bruka. Preogromno, prelepo. Sinoc dok smo stajali na stazi riba se izbacivala kao nenormalna na ivici C sektora. A i B nazalost nismo obisli jer su rampe bile zatvorene pa nismo mogli kolima da prodjemo a peske ne bi stigli tri dana. Nocas smo svi spavali u pansionu da bi se dobro odmorili. Uskoro krecemo na izvlacenje. Wifi kolilo smo skontali nema bas oko jezera ali nesto cemo smisliti da vas obavestavamo koliko stignemo.

Jos jednom moram da naglasim da je jezero raj na zemlji!!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ne znam situaciju u poslednjih sat vremena jer smo morali da napustimo stazu ali do tada je bilo u A sektoru 10 ekipa sa ulovom. U B tek jedna ili dve i u C 4 ekipe. Od hrvatskih ekipa upisao se bio samo Banaj na A17 sa dve ribe a od nasih su se upisali Braca i Minja u A, Hering do njih i Mudri i Mesika u C. Veceras ce tek da bude prava slika i sutra. Riba se svima izbacivala ali daleko preko hrane. Sva se razbezala na drugu stranu. Samo je pitanje vremena kada ce da udje i kome. Saran Kikinda ima full mesto na C6. Na spicu zaliva i mogu da izadju daleko ispred komsiluka. Tipujemo da ce da imaju burnu noc jer su dobro nahranili
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...