Jump to content

Shimano Ultegra 14000 Xtd Ili Bblc


milan

Recommended Posts

Dugo sam pecao na BBLC, imao sam posle njih dosta masinica a medju njima i XTD!

Dugo sam vozio golfa 2 dizel, mazga od kola, ide gde hoces, ne trosi puno, moze i loz ulje u njega, delovi jeftini, nema ni turbinu ni bosh pumpu, ni servo pumpu, ni egr ventil... popravi ga svaki dundjer za male pare..!! Prosto me cudi sto VW vise ne proizvodi tu azdaju od kola nego stize do golfa 7 i sve nesto mrsi i komplikuje...te turbina, te elektronika, servo, senzori..

Ni golfa 2 ni bblc ne bi kupio nikad vise! Mozda kao uspomenu na neka prosla vremena!! Mozda ne bi ni XTD uzeo, ali bi ga sigurno uzeo pre nego BBLC!

Link to comment
Share on other sites

Da, apsolutno nemaju veze jedna sa drugom. Bblc, najprodavanija shimano masinica ikada... Xtd, treba da se dokaze... Mislim da nikada nece imati status koji ima bblc. I isto tako mislim da je van svake pameti porediti ove dve masinice. Moje misljenje... Pa kome se svidi, kome ne...
Link to comment
Share on other sites

Imao obe, ako trazimo prednosti i mane bblc je jaca i robusnija kome je to prednost. Sve ostale prednosti su na strani xtd....tezina, namatanje najlona, daljina izbacaja, izgled, dril, oscilovanje spulne. E sad ostalo je do coveka. Neko voli golfa 2 sto rece baxter vise neko neki nov auto pa svakom na volju. Sto se tice toga koji je model prodavaniji glupo je porediti masinu koja se prodaje 1,5 godinu i 25 godina
Link to comment
Share on other sites

Nisam ni mislio da ih poredim. Samo sam hteo da cujem iskustva komih ima da napise malo o niima kako je zadovoljan kako su se pokazale i dali su ljudi zadovoljni sa njima. Ja imam i Navi XTD 8000 i sa niima sam prezadovoljan ali neko bih reko da nisu nizasta. A imao sam i spro incognico 555 i mogu da kazem govno od masinice.
Link to comment
Share on other sites

I ja sam je samo vrteo deluje stvarno perverzija ali nisam pecao sa njom nisam zabacivao vadio ribu. Pa me interesuje od ljudi koji ih imaju njihova misljenja imiskustva. BISTRO.
Link to comment
Share on other sites

Ja sam za godinu dana koriscenja zadovoljan, nikakvih problema nisam imao, na dalje vreme ce pokazati. Pecao sam takmicenja, kao i jezera sa mnostvom prepreka, na Dunavu isto i nisu zasad zakazale. Dril im je super, doduse sa karbonskim podloskama koje sam kupio posebno. Onome ko cuva opremu ce trajati, ko ne cuva unistice bilo sta tako da je i do ljudi, ne samo do opreme.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ja kao veliki fan shimana (od samog pocetka pecanja sarana ), cisto sumljam da cu uzeti vise shimana u zivotu . Sa ovim novim masinama i perfomansama na papiru sem izgleda nema skoro pa nista dobro u odnosu na starije modele . Cast ovim preskupim masinama , tu se moze naci nesto . Iz licnog iskustva pisem , ne procitanog sa foruma .
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...