Jump to content

Dopisnici Foruma


exyucarp

Recommended Posts

Sa zadovoljstvom vas obavestavamo da smo sklopili dogovor sa timom vrhunskih sarandzija koji ce svojim poucnim tekstovima aktivirati stare i otvoriti nove teme o mamcima. Slobodno predlozite koje teme vas najvise interesuju da ih obnovimo!
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Boris Ostojic

Ne nije Boris Ostojic,ti u svemu vidis njega druze moj?! Ovo su ljudi koji su aktivno ucestvovali u radu foruma posebno u temi o mamcima,ljudi koje ja licno poznajem i znam kakvi rezultati stoje iza njih i u takmicarskom i slobodnom pecanju,ali ljudi koje su tvoji i komentari pojedinih oterali sa ovog foruma i ljudi prosto ne zele da ulaze u rasprave i svadje. Druze ti si tezak kontras i svaki tvoj komentar je u tom smislu. pogledaj kada si zadnji put napisao nesto normalno na forumu?! Ja bih te poslednji put lepo zamolio da batalis te insinuacije i ne ometas rad foruma,ako nemas sta pametno da napises ti ne moj pisati.Opet ti ponavljam tvoje i Borisove probleme resavajte na nekom drugom mestu ne na nasem forumu,Master Bih je oglasivac na ovom forumu i ima isti tretman kao i svi drugi oglasivaci nista manje i nista vise od toga! Upravo zbog ovakvih stvari ljudi koji imaju mnogo toga pametnog da kazu ( napis) cute! Ako imas sta da mi kazes znas moj br telefona!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sta ce mi tvoj broj baca? Napisah u krajnje pozitivnom kontekstu,jedan takav Bajt guru od koga jedna Korda i Nutrabaits kradu ide je verovatno moze pomoci nekim stivom ovaj forum,zar ne?

Ja ti pricam o ovom tvom postu https://www.exyucarp.com/forum/index.php?showtopic=10999&do=findComment&comment=136780 ali nisam hteo tamo da kvarim temu pa sam ti napisao ovde. Na nas pokusaj pokretanja konstruktivne rasprave tvoj prvi post kao i uvek je cisto kontriranje. Batali ,ako nemas nesto korisno da napises nemoj nista pisati. A tvoj i Borisov problem mene APSOLUTNO ne zanima.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...