Jump to content

Century NG 12'' 3,5 lb


Recommended Posts

Po meni stari daleko bolji od novog.Novi je suvishe mekan i vrh leti na sve strane.Pecao sam sa oba modela i definitivno preciznije,dalje baca,oshtriji stari model.Uzivanje sa ribom novi model
Link to comment
Share on other sites

Po meni stari daleko bolji od novog.Novi je suvishe mekan i vrh leti na sve strane.Pecao sam sa oba modela i definitivno preciznije,dalje baca,oshtriji stari model.Uzivanje sa ribom novi model

 

Dali si probao model 13" 3,75lb?

Link to comment
Share on other sites

nova serija , parabolican celom duzinom sto mi se ne svidja , stap ima snage da izbaci ali mi je suvishe glindzav za 3.5 libre , imam osecaj kao da ce da pukne kod masinice , ali to i jeste parabolik stap . slozio bi se sa janetom , prednost stare serije - mnogo precizniji zabacaji , prednost kod nove serije sto se mnogo lepshe ponasa na ribi . FB ili ti Fat Boy isto tako , parabolican 13 ft 3.5 lb imas osecaj kao da je 2.5 lb a nosi olovo 120 grama kao iz sale . On je nesto malo skuplji od NG -a . FG ili ti Fucking Good jeftiniji nesto stap od predhodna dva , koji i nije toliko parabolichan ali isto stap za medalju ... To je neko moje mishljenje .

Pozdrav MAX

Link to comment
Share on other sites

nova serija , parabolican celom duzinom sto mi se ne svidja , stap ima snage da izbaci ali mi je suvishe glindzav za 3.5 libre , imam osecaj kao da ce da pukne kod masinice , ali to i jeste parabolik stap . slozio bi se sa janetom , prednost stare serije - mnogo precizniji zabacaji , prednost kod nove serije sto se mnogo lepshe ponasa na ribi . FB ili ti Fat Boy isto tako , parabolican 13 ft 3.5 lb imas osecaj kao da je 2.5 lb a nosi olovo 120 grama kao iz sale . On je nesto malo skuplji od NG -a . FG ili ti Fucking Good jeftiniji nesto stap od predhodna dva , koji i nije toliko parabolichan ali isto stap za medalju ... To je neko moje mishljenje .

Pozdrav MAX

vidi se ko ih ima u radnji :p :P meni se nesvidjaju samo zato sto si glindzavi.

Link to comment
Share on other sites

kupio sam ih medju prvima u Srbiji.

I dan danas ih imam.

I Sale je kupio iste.

Retka stvarcica koju nisam promenio.

I tesko da cu ih ikada prodati.

 

E to je stap koji ne gubi ribu,stap sa dusom,i po meni najbolji stap za distance do 100-120m.

Sve sto jedan ribolovac moze da pogresi u vadjenju ribe,taj stap ispravlja.

 

Definitivno je stap koji vredi svaki evric-best buy

 

Century ng 12 3,5 :wub:

Link to comment
Share on other sites

Na moju srecu viasnik sam pomenutog stapa NG 12,3,5lb (novi model)

Stap koji ima dusu, na ribi mekan a ima snage da baca lepe daljine

stapovi koji vrede svaku paru I JA ZALJUBLJEN U NJI. :rolleyes:

 

Ako je za tebe daljina od 100-120 metara ok,stari su bacali daleko vishe nego novi.

Link to comment
Share on other sites

jane kao sto si mogao procitati nisam napisao koliko smo sa novim modelom bacali i da je novi model bolji od starog

E sad sa novim modelo smo najdalje bacali negde oko 137m ja mislim da je to pristojna daljina barem za mene

Jane nesumljam u tvoje poznavanje o stapovima i mislim da ces se sloziti samnom da to nije bacacki stap i da dalina od 137 metara nije mala

Kao sto sam rekao stap koji ima dusu na ribi i da sa njim se moze baciti

Uz duzno postovanje ljudima koji stvarno mogu da bace velike daljine, isto tako sam slusao i mnoge ljude koji se frljaju nekim metrima, a kada odu na vodu 120m im je misaona imenica. Tako da je 120m za mene pristojana daljina.

Voleo bih da cujem misljenje drugih ljudi oko ovih metara i ako gresim slobodno me ispravite.

Pozdrav Zaki-Zarko!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Shto se tice parabolicnosti tu nema price.Licno mi kiza dao sovje shtapove za takmicenje na pelagic shto sam sa odushevlenjem prihvatio.Medjutim razocarao sam se tamo jer sam isto tako pecao i na njegove stare ng shtapove.Osjecaj pod ribom nemam reci savije se do rolerhultera ali samo to sve ostalo ide u plus starom ng.

Mozda zato shto meni vishe odgovara stari il sam se zaljubio na prvi pogled neznam ali definitivno ima neceg.Znaci nepricam napamet nego isprobano.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...