Jump to content

Dobrodol


nesa

Recommended Posts

E moj Limune,pa na svakoj vodi ti je priprema terena 95% posla,nema nista bez puno znoja,truda i puuuno para a kvazi pecarosi su postali ko hijene,cekaju da krene pa da upadnu onako drsko...

...na mesto koje si hranio i pripremao...pa onda dovedu druga i kuma i prosire mesto da ima mesta za sve,pocupaju trsku,povade grane koje im smetaju...ostave djubre itd ...i ode sve u q...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

iskopas rupu za frizider ispod drveta mucis se sa asovom na jednoj nozi,da bude ceo dan hladovina  oblozis stiroporom da drzi hladnocu... i onda neko dodje i iskenja se bas u rupu sa stiroporom od cele sume... 
naravno slucajno

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

iskopas rupu za frizider ispod drveta mucis se sa asovom na jednoj nozi,da bude ceo dan hladovina  oblozis stiroporom da drzi hladnocu... i onda neko dodje i iskenja se bas u rupu sa stiroporom od cele sume... 

naravno slucajno

A to mozda uradi i ono malo crno dijete?

Mozda nisu ti "vikendasi" ? :D

 

Ljudi shvatam vas u potpunosti. Imam i ja voda ovamo na Tuzlanskom kantonu gdje od mrezarosa ne mozes NISTA! Mogao bi nesto ali ako prvo rascistis sa sobom i prijavis u policiji i sudu da ti obezbjede smjestaj u zatvoru jer ces nakon ribolova doci tamo direktno.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

iskopas rupu za frizider ispod drveta mucis se sa asovom na jednoj nozi,da bude ceo dan hladovina  oblozis stiroporom da drzi hladnocu... i onda neko dodje i iskenja se bas u rupu sa stiroporom od cele sume... 

naravno slucajno

A to je bio tvoj frizider. . . Jbg,prigustilo mi

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...