Jump to content

Exyucarp Otvaranje Sezone Jezero Lapovac 19-22.04.2018


Recommended Posts

Svim ekipama zelim bistro i dobro druzenje!Potrudicemo se da izvestavamo koliko je to moguce. Ako neko ima vremena da mu saljemo fotke lista na viber a on da kaci na forum nek se javi.

Imam ja vremena, salji  ;)

Link to comment
Share on other sites

Zavrsilo se jos jedno druzenje na fer i korektan nacin,bilo je sitnih primedbi ali Boze moj toga ce uvek biti. Prvo da se zahvalim svim ekipama na odazivu,pecalo je 25 ekipa u 3 sektora. Da se zahvalim svima sto su ostali do kraja iako je riba OCAJNO radila. Zahvalnost Carp Sistemu i CC Baits na sponzorskim nagradama.Cestitke ekipama u plasmanu na velikom trudu i umecu! Ekipa Vip koja je pobedila je pecala u boxu br 1 uz samu branu i napravili su po meni odlican rezultat,ekipa Povratak otpisanih koja je osvojila drugo mesto je pecala na apsolutnom favorit mestu( zadnje mesto do plicaka) i logicno je da su napravili rezultat. CT Ferum Sid koji su osvojili 3 mesto na sred staze su to uradili izmedju spremanja rostilja i spremanja rostilja! Svaka cast momci,ali je bilo neizvesno do samog kraja. Najveca riba Ct Vodene Lisice momci su presli najvise kilometara da bi se druzili su se trudili i trud se isplatio zadnji dan,sve cestitke. Imali smo i najbolji glas takmicenja :good: koji je nagradjen medaljom ali ga necemo imenovati!

Sta reci pravo druzenje, bilo je svega i jela i pica druzenja pevanja,gazenja satora kolima od strane moje malenkosti :crazy:  voznje na haubi kola,gubljenja po stazi.... tj sve ono sto krasi jedno lepo druzenje! Ljudi hvala jos jednom na lepom druzenju! Savet za sudije,sledeci put da se postave zastitne bankine oko satora!! :rofl:  :rofl:  :rofl:

Fotke cim ih prikupim. Ko hoce i ima fotke nek ih okaci.

Link to comment
Share on other sites

Zavrsilo se jos jedno druzenje na fer i korektan nacin,bilo je sitnih primedbi ali Boze moj toga ce uvek biti. Prvo da se zahvalim svim ekipama na odazivu,pecalo je 25 ekipa u 3 sektora. Da se zahvalim svima sto su ostali do kraja iako je riba OCAJNO radila. Zahvalnost Carp Sistemu i CC Baits na sponzorskim nagradama.Cestitke ekipama u plasmanu na velikom trudu i umecu! Ekipa Vip koja je pobedila je pecala u boxu br 1 uz samu branu i napravili su po meni odlican rezultat,ekipa Povratak otpisanih koja je osvojila drugo mesto je pecala na apsolutnom favorit mestu( zadnje mesto do plicaka) i logicno je da su napravili rezultat. CT Ferum Sid koji su osvojili 3 mesto na sred staze su to uradili izmedju spremanja rostilja i spremanja rostilja! Svaka cast momci,ali je bilo neizvesno do samog kraja. Najveca riba Ct Vodene Lisice momci su presli najvise kilometara da bi se druzili su se trudili i trud se isplatio zadnji dan,sve cestitke. Imali smo i najbolji glas takmicenja :good: koji je nagradjen medaljom ali ga necemo imenovati!

Sta reci pravo druzenje, bilo je svega i jela i pica druzenja pevanja,gazenja satora kolima od strane moje malenkosti :crazy: voznje na haubi kola,gubljenja po stazi.... tj sve ono sto krasi jedno lepo druzenje! Ljudi hvala jos jednom na lepom druzenju! Savet za sudije,sledeci put da se postave zastitne bankine oko satora!! :rofl: :rofl: :rofl:

Fotke cim ih prikupim. Ko hoce i ima fotke nek ih okaci.

Bravo svaka cast zavidim vam. PS batali pice nije to za "svakog"???? Edited by Jasacarp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...