Jump to content

Recommended Posts

Drugari ima li medju nama takvih koji su isli na ovo predivno jezero da bi pecali ? Drugar me moli da se organizujemo tamo za pecanje,a ja ne znam o ovom jezeru nista vise od onog sto sam gledao u Nash-ovom 'Eurobanxu' i nekih prica rekla -kazala ,pa molim za pomoc i info. Pocev od nacina i cene kupovine dozvole do strategije i mamaca. Hvala!
Link to comment
Share on other sites

Drugari ima li medju nama takvih koji su isli na ovo predivno jezero da bi pecali ? Drugar me moli da se organizujemo tamo za pecanje,a ja ne znam o ovom jezeru nista vise od onog sto sam gledao u Nash-ovom 'Eurobanxu' i nekih prica rekla -kazala ,pa molim za pomoc i info. Pocev od nacina i cene kupovine dozvole do strategije i mamaca. Hvala!

50 e cena dnevne dozvole , precas na dva stapa i samo danju nocu je zabranjeno pecanje
Link to comment
Share on other sites

Jako bitna stavka je da je u letnjoj sezoni dnevni limit za izdavanje dozvola 10! Znaci ne zaletati se leti. Od oktobra pa na dalje nema limita tako da je mnogo lakse doci do dozvole. Pecanje je zabranjeno od 11 uvece do 6 ujutro. Dva stapa. Nema satora, brolija i slicnog. Dva stapa na ubadaljke i torbica sa priborom i mamcima i kraj. Najbolje dubine za dobiti ozbiljnu ribu su od 10-16m. Uz obalu i plice od toga se mahom dobijaju sitnije ribe.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...