Jump to content

Fox Mx+ I Baza


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Mx+ nema predajnik u sebi. Isti model sa oznakom mxr+ ima integrisan predajnik i može se upariti direkt sa bazom. Model bez predajnika ima dva ulaza od kojih se jedan može koristiti da se u njega uključi mali predajnik.ATTX baze se može kupiti u kompletu sa bazom i 3 bananice pa se može i običan mx+ pretvoriti u komplet sa bazom.
Link to comment
Share on other sites

Mx+ nema predajnik u sebi. Isti model sa oznakom mxr+ ima integrisan predajnik i može se upariti direkt sa bazom. Model bez predajnika ima dva ulaza od kojih se jedan može koristiti da se u njega uključi mali predajnik.ATTX baze se može kupiti u kompletu sa bazom i 3 bananice pa se može i običan mx+ pretvoriti u komplet sa bazom.

Da, ali ta attx baza kosta 150e,+ signalizatori 160,180e. I onda bolje da kupis mxr+ u kompletu.

Link to comment
Share on other sites

To je tačno,računica je jasna. Kolega je pitao,ja ih koristim pa odgovorio. Isto je i mene zanimalo kad sam ih kupovao. Jedina dobra stvar u tome je što se može kupovati odvojeno ako se nema dovoljno municije za kupovinu original kompleta 3+1.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...