Jump to content

Jezero Paljurci Makedonija


Brajo

Recommended Posts

Da li neko ima vise info o ovom jezeru u Makedoniji. Znam gdje se nalazi ali info koje se mogu dobiti od pojedinih ribolovaca iz Makedonije (a da nisu u svađi sa savezom njihovim) nisu potpune a i ne ulivaju mi neko povjerenje...

Ako ko ima neka pise????

Link to comment
Share on other sites

A zasto na PP?
Kolega otkud tebi informacija da je neko u svadji sa savezom, pre bih reko da je procuta Balkansa zavist u pitanju.

Sto se jezera tice, lepa voda koja je slabo bila cuvana, sada cujem da se prave napori da se uradi nesto od te vode, sta ce biti vreme ce pokazati

Link to comment
Share on other sites

A zasto na PP?

Kolega otkud tebi informacija da je neko u svadji sa savezom, pre bih reko da je procuta Balkansa zavist u pitanju.

Sto se jezera tice, lepa voda koja je slabo bila cuvana, sada cujem da se prave napori da se uradi nesto od te vode, sta ce biti vreme ce pokazati

A zasto ne na PP?

Radovalo bi me ako ti Vasile imas pouzdanije informacije od mene da li neko jeste ili nije u svađi sa savezom... ne bih rekao Balkanska zavist vec mislim prije mislim da je u pitanju politika... ali ajd necu o tome.

Vidis npr ti si odmah tu vodu pohvalio pa mi i ulivas nadu da odem da pecam tamo iako ce kotizacija biti papreno skupa... jer zasto bi neko bacio pare i dosao na ledinu da peca... zar ne?

Link to comment
Share on other sites

A zasto ne na PP?

Radovalo bi me ako ti Vasile imas pouzdanije informacije od mene da li neko jeste ili nije u svađi sa savezom... ne bih rekao Balkanska zavist vec mislim prije mislim da je u pitanju politika... ali ajd necu o tome.

Vidis npr ti si odmah tu vodu pohvalio pa mi i ulivas nadu da odem da pecam tamo iako ce kotizacija biti papreno skupa... jer zasto bi neko bacio pare i dosao na ledinu da peca... zar ne?

 

Prosloj godini na ova voda si ulovjeni sarani od preko 20kg. kako kazu ribe su vraceni. Znaci ima velike ribe.Plus od ove godine ima jaca kontrola,poribljeno je sa dobra kolicina sarana. Bio sam ja prosli mesec na 4 dana i sam upecao oko 40-50 ribe,uglavno manje ribe od 1kg do neki 3-4kg. Uglavno ima mnogo riba,dobro se cuva nadamo se da ce ta voda postati prava saranska voda.  Za ove godine 2019 planira se da se uradi jos jedna takva voda,ali lepsa (mozda zato sto je na 5km od moj grad :) )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prosloj godini na ova voda si ulovjeni sarani od preko 20kg. kako kazu ribe su vraceni. Znaci ima velike ribe.Plus od ove godine ima jaca kontrola,poribljeno je sa dobra kolicina sarana. Bio sam ja prosli mesec na 4 dana i sam upecao oko 40-50 ribe,uglavno manje ribe od 1kg do neki 3-4kg. Uglavno ima mnogo riba,dobro se cuva nadamo se da ce ta voda postati prava saranska voda. Za ove godine 2019 planira se da se uradi jos jedna takva voda,ali lepsa (mozda zato sto je na 5km od moj grad :) )

Hvala puno!

 

Kako si rekao ti si u okotbru bio tamo, i shvatio sam da ima puno sitne ribe do 1.5 kg? Da li je riba navikla na prihranu raketom? Na kojim daljinama se peca? Jesu li pozicije uređene? Ako imas info znacilo bi????

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno!

 

Kako si rekao ti si u okotbru bio tamo, i shvatio sam da ima puno sitne ribe do 1.5 kg? Da li je riba navikla na prihranu raketom? Na kojim daljinama se peca? Jesu li pozicije uređene? Ako imas info znacilo bi

 

Da bio sam u oktombru. Ima mnogo sitne ribe ali ima i kapitalce.Pecao sam na oko 100m. Ni sam bacao rakete,sa camac sam ubacio kukuruz i pelete,ali sam se zajebao jel sum me sitne sarane ubile. Drugi dani sam ubacivao samo boile kobrom. Pozicije su super jer takav je teren skoro na celo jezero.

 

43880029_242868776394858_788850038026115

43951084_1125734404254871_74598804338748

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...