Jump to content

Mg Aminol


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Probacu, a konkretno o cemu se radi posto pise samo fish hidrolyzed na boci?

Hidrolizirana riba. U riblje iznutrice, otpadne komade poput repova, glave i sl dodaju enzime koji ih razrade do tekuceg stanja.

 

To su ciste, prirodne amino kiseline i sa dozom ne mozes pogrijesiti, u pitanju je samo koliko ti je dubok dzep.

 

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

koristim ga ja,verujem da ce i tebi pomoci u mamcu,3 supene kasine je moja neka mera posto je jako gusta tecnost.

 

Kako ti se pokazao Aminol, jesi testirao mozda boilu sa i bez njega? Ja ga nisam nikada koristio pa me cisto interesuju utisci o ovoj komponenti ljudi koji ga koriste :) 

Link to comment
Share on other sites

Limare bez ljutnje samo sam konstatovao . Jedna supena ti je 10 ml .

 

ma znam baca nego da pojasnim,ne može se izmjeriti u ml jer je gusto kao npr. Krema za lice....a da li radi hebem li ga,mislim da da,jedna moja boila mnogo bolje vata sa tim nekim specijama u poredjenju kada njih ne stavljam,uglavnom je sve MG
Link to comment
Share on other sites

Nisam bas ubjedjen u kvalitet MG prozivoda, vjerovatno nesto i valja. Npr ja sam prije godinu dana uzeo arome Plumshellfish i O&S da probam i to je tako ostalo da stoji nije koristeno i bas neki dan uzmem da pomirisem aroma plumshellfish izlapila skroz, nesto kao malo se osjeti al ni blizu kao kada sam je kupio. Tako da me to navelo da posumnjam u kvalitet tih proizvoda !! Opet kazem to je moje iskustvo....

Link to comment
Share on other sites

Možda si kurate sreće,koristim i ja plumselfis i ništa mu ne fali

 

Ne znam sta bi ti rekao, zato me i zanimaju tudja iskustva  :) A kad smo vec kod MG proizvoda jel ko koristio brasna sto pakuje i prodaje Mesaros?

Link to comment
Share on other sites

Jesam....Brašno ko brašno,riba jede...a sto se tiče aroma,mirisi se osete tek kada se boile prosuse,poštuj doze koje pišu i sasvim lepo jede riba.

Auuu lebe mekaniiiii  :rofl: 

 

Pa ti farbas auta hebem mu sunce, jel farba ko farba, svaka moze na kola, jebi je?  :crazy:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Auuu lebe mekaniiiii :rofl:

 

Pa ti farbas auta hebem mu sunce, jel farba ko farba, svaka moze na kola, jebi je? :crazy:

Ma moze Tarik kako ne, sto da kupujes skupu boju za auto od 50-60e. Kupis 5-6 sprejeva po 3e i ofarbas kola ????
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...