Jump to content

Frankfurska kobasica


Carper 96

Recommended Posts

Uz duzno postovanje gospodo, vase privatne stvari i prepucavanja obavite na PP. Ovaj forum i ova tema nije mesto za vase interno zezanje. Vama je verovatno to zanimljivo ali ostalim clanovima foruma ne. Mislim da ce se i administrator sloziti sa ovom konstatacijom.

 

i ja se slazem, i rekao sam da je skrenuo sa teme,jos jednom moje izvinjenje.

 

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ima li smisla mesati mix ribljeg sastava, kao recimo nutrin g- force sa aromom frankfurtske kobaje? Od skoro rolam bojle pa mi oprostite na mom neznanju. Unapred hvala.

 

P.S. ako bi neko mogao da postavi mix iz kucne radinosti koji bi isao sa gore pomenutom aromom

Link to comment
Share on other sites

pecali smo na miki preprosle nedelje na nju (g-force+g-force liquid+robin red i aroma frank)dosao je samo jedan saran i tri cverglana od oko po kile. Nameravam da se oprobam na Vel. Moravi pa me zanima kako bi radila na divljoj vodi ili imate neki drugi predlog.
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...
Necu da pametujem ali znam gomilu ljudi koji koriste frankfurtsku na mix M1 od SBS,ali posto nekoristim gotove mixeve jer neverujem ni jednom nemogu nista vise ni da kazem o tome.verovatno da ima ljudi koji imaju vise iskustva sa tim mozda dobijes konkretniji odgovor.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...