Jump to content

TVRDENJAVA-SURČIN


Dr Raša

Recommended Posts

Nakon 21.03 I ubacivanja 2.5 tone šarana, ekipa koja vodi SRD BASS ,koji je i korisnik Tvrdenjave danas je poribila jezero sa još 1 tonom ribe. Ubačeno je oko 200 kg manjih šarana golaća do 1kg ,500 kg amura od 2-4 kg i 300kg tostolobika od 2-5 kg.

OBEĆANO - UČINJENO! IDEMO DALJE! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Svaki pokusaj treba pomoci,ako nicim drugim barem nepematovati previse iza racunara.

Najcesce nije sve bas tako kako izgleda puno muke i rada mora da stoji iza bilo kakvih pokusaja uredjenja voda kod nas.

Tako da cu vam svesrdno pomoci nepametovanjem. :D

 

Nego stvarno lepo,izgleda da ce biti nesto od toga.

Link to comment
Share on other sites

Kupljena riba ima potvrdu od vetrinarske inspekcije da je zdrava ,tako da je moguće da se povredi u toku transporta ,to se i ranije dešavalo. A onaj lepi šarko je od pre par godina ali se nadam da ćemo i ove godine ubaciti bar stotinak takvih i većih.
Link to comment
Share on other sites

jel imate i Bassa u bari il se samo tako zovete?malo cudno ime za saranase............................a i nekada je to bilo fino mjesto dok ga nisu satrali mesari iz N.Beograda i Surcina,joj kolike su to ribetine bile a zavrsile na pijaci u snitama!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Sve pohvale za toliko poribljavanje a nadam se da ce sada biti malo bolja kontrola da se ta riba i sacuva jer sam bio svedok tih silnih izlova od strane okolnih mestana gde su ribu dzakovima nosili kuci sto nikako nije sportski a ni u redu! Pa ocekujem i nadam se da ce sada biti boljeg pecanja sa mnogo vise C&R pozdrav!
Link to comment
Share on other sites

Licno mi se nesvidja nacin na koji funkcionisu,ali nisam bas merodavan medjutim mislim da previse zele da budu fini prema ribolovcima.

 

Cena godisnje dozvole je bila, cini mi se, 5000 dinara.

Dnevna pet stotina ako se dobro secam.

Sad sve je to ok, ali sa tom cenom dozvole moze se odneti dnevno dva sarana do pet kila.

A sto je jos gore ima ih kojima je i to malo pa probaju da ukradu.

Sta sve covek treba da uradi da bi udovoljio nasim pecarosima.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...