Jump to content

TVRDENJAVA-SURČIN


Dr Raša

Recommended Posts

Pecanje počinje 05.04 u 07h. Slike poribljavanja uskoro!!I informacija koja mi je rečena da su godišnje dozvole do 5 aprila 7000 a od 5. su 9000. Dnevna je 600 , noć 600 , a 24 h je 1100 din.
Link to comment
Share on other sites

A ove ostale porcijase ce opleviti taman do juna meseca i opet osta suplja voda...

A do juna opet poribljavanje tako da neće biti šuplja voda, a nikada nije ni bila ali uhvatiti torpeda nije baš lako na Tvrdenjavi!

Link to comment
Share on other sites

Evo malo izvestaja sa ove vode... Danas je pocelo pecanje na bari, Obisao sam naseg kolegu sa foruma,vlada ugr,peca od jutros... Za sada je imao 3 komada,prosecne tezine 2.5 kg. Posle mu se pridrzuio i zile oko 15h ,ali do sada nije bilo nikakve aktivnosti... Videcemo sta ce noc doneti... Toliko za sada ....
Link to comment
Share on other sites

Jeste , poskupela je. Oni koji su hteli su ii kupili godišnje dozvole pre poribljaavanja. Oni koji ih do tada nisu kupil,a čekali su da vide da li će biti poribljavanja , mogu da pecaju na dnevnu i noćnu dozvolu.
Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
ne ja nisam čekao nista da sam hteo uzeo bi...a naravno da cu dolaziti ovako da pecam nekad! samo nije ni mala cifra...
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...