Jump to content

DRUGA LIGA DRUGO KOLO


Recommended Posts

Evo i ja da kazem koju,prvo novi prvoligasi su : Ribolovac trade,Lepomir( NE ZNAM NAZIV TIMA),Carp Trade1( ILija),Ada Safari (Boban sampanjac Ljuba) Dunav zemun2 i Sepecan.Sve cestitke novim prvoligasima i srecno vec iduce nedelje u prvom kolu I lige!!! E sada,stoji sve to sto se pisalo, kajakasi,razni veslaci,ronioci,sajla na 100-110m i svasta nesto da sad ne davim(a desavalo se stvarno svasta). ali mislim da to nije bas toliko uticalo na kolicinu ulovljene ribe (sem sajle ali sta je tu je) vec to sto je dubina u sektoru gde smo pecali neverovatna od 6,5m odmah iza trave(trava pocinje na 7m od obale) pa do nekih neverovatnoh 12-13m vec na 70m od obale sto je za ovo doba godine jako duboko! Ali tako je kako je odpecali smo kako smo mogli i to je to. Ne treba pljuvati ljude iz Saranske federacije ti ljudi su se dosta trudili i po meni ne zasluzuju to nisu oni krivi, Ada je takva voda tamo je pecanje na zadnjem mestu po listi prioriteta mnogo sportova i raznih manifestacija se tamo odrzava i ne mozemo mi da trazimo od njih da se sve to odlozi zbog nas,jer to donosi lovu a ne mi a oni ljudi od toga zive. Ti kajakasi su sigurno upozoreni da ne veslaju van staze ali smo mi Srbi jako cudan i inatan narod pa tako se desavalo da im rakete zuje oko glave pa su padale teske reci i pretnje sa obe strane,sta da kazes dedi koji se skine izmedju dva boksa i udje u vodu da se okupa(aj nek mu neko dokaze da to ne sme da radi)kako i ko moze da spreci nenormalnog klinca na bicikli da nas gadja kamenjem,neke cudne ljude kojima smetamo samo zato sto smo tu i sada oni ne mogu da sede na plazi i piju kafu i zbog toga su besni i psuju,komedija jedna sta se sve desavalo ali to smo mi takav smo valjda narod! Jos jedno sve cestitke novim prvoligasima i BISTRO!
Link to comment
Share on other sites

evo par slika

Ronioci

http://www.postimage.org/gx1oZuKJ.jpg

 

Veslaci

 

 

http://www.postimage.org/Pq2lcU1r.jpg

 

Deda zavrsanja kupanje ( Petre sarance :lol: )

 

http://www.postimage.org/Pq2my6ti.jpg

 

Ekipa se oslobadja stresa u kaficu iz ledja uz pivo i domacu ( Bacid,Paja i ja)

 

http://www.postimage.org/Pq2ldOoJ.jpg

 

 

E ovde sam i ja digao ruke od pecanja

 

http://www.postimage.org/gx1o_Lzi.jpg

 

 

Novi prvoligasi

 

http://www.postimage.org/Pq2lewii.jpg

Link to comment
Share on other sites

BILLY BILLY A STA SU ONDA ONI IZ SAVEZA DOBRO ODRADILI?? JEDENJE PRASETINE VEROVATNO!!! MOZEMO MI DA TRAZIMO I OVE I ONE IZGOVORE ( te ovo nedonosi lovu, te ono te ovo ) ALI CINJENICA OSTAJE DA OVI NISU U STANJU NI VOLA U DUPE DA UBODU A NE NA DA ORGANIZUJU PRAVU SARANSKU LIGU JEDNE DRZAVE!!! I TO TREBA RECI JAVNO DA SE ZNA A NE DA SE VECITO TRAZE NEKI IZGOVORI. GOSPODO IZ SAVEZA VI NISTE SPOSOBNI ZA TO ZASTA SE PREDSTAVLJATE I VREME JE DA TRAZITE FOTELJE I KRMETINU NA DRUGOM MESTU A DA TU DODJU NEKI LJUDI KOJI BI STVARNO URADILI NESTO KORISNO I KAKO TREBA!!!
Link to comment
Share on other sites

Pre bilo kakvih odgovora lagano treba procitati postove.

Biliju oprastamo na umoru.

Niko nije spomenuo saransku federaciju vec oone sto je nepostuju ni malo,kako federaciju tako i rezultate na koje mogu biti samo ljubomorni.

Link to comment
Share on other sites

PRDO NORMALNO DA JE SVE TO U INTERESU SARANSKOG RIBOLOVA ALI TAJ SAVEZ CINE LJUDI KOJI GA VODE A ONI OCITO NISU SPOSOBNI ZA TO DOK SE SVE TO DESAVALO STO SE DESAVALO!!! PA NIJE OVO DZIBUTI DA NEMOZE DA SE ORGANIZUJE SVE PO PROPISIMA I KAKO TREBA. SAMO TREBA POSTOVATI PRAVILA I NISTA VISE I NETREBA VECITO ZABIJATI GLAVU U PESAK I CUTATI KAD NESTO NIJE DOBRO VEC TO JAVNO I OTVORENO RECI P.S. OVAKVI PROPUSTI MISLIM DA SE NI U DZIBUTIJU NEBI DESAVALI
Link to comment
Share on other sites

ljudi evo da se i ja javim....bilo je sve i svasta kao sto ste mogli da procitate od kajakasa,ronilaca pa cak i likova koji su nas gadjali kamenjem....ma bilo je svasta. Problem ovako loseg kola je bio u tome, zbog hladne vode bla bla bla kao sto je rekao gorance.....da neduzim e sad ko je prosao prosao je...cestitam svima koji su prosli a i ostalima koji su ucestvovali...nego sledece nedelje mi koji pecamo imamo isti problem kao sto smo imali i sad, ko izvuce 9 i 10 i tamo onaj drugi kraj 12 on ce biti u plasmanu ovi kampovanje, mozda ce se riba sad pokrenuti sobzirom da smo svi hranili ko ludi ali cisto sumnjam jer je temperatura vode na 6 metara od obale bila 10 stepeni onda mozete da zamislite koja je u 13-14 metara....ali to nam je sto nam je videcemo sta ce biti....!?!?!?

 

 

pozdrav svima Dr.PaYkOK.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene:D

Cestitke svim ekipama koje su se plasirale u prvu ligu. Nadam se da ce se i sledece godine takmiciti u prvoj ligi i naravno ove godine bar neka od njih izboriti plasman na svetsko prvenstvo.

 

Ada nema smisla definitivno da se peca ako na spoljnim pozicijama ne budu zatvaraci. Mislim da je nonsense da dodjes na izvlacenje i nadas se cosku i ako ga ne izvuces, molis se da budes do njega ;) Ne kukam zbog neulovljene ribe, mi nismo ni imali shanse za plasman nego pokusavam realno da sagledam situaciju.

 

U nasem sektoru je na zalost bilo po meni najgore. Reci cu vam samo par cinjenica.

Prvo i osnovno najveca dubina (na 20m od obale je od 6.5 do skoro 8 m) sto je za ovo doba godine crna rupa; Drugo razvucena sajla od pozicije 1 do pozicije 6 pa onda veci razmak do pozicija 7 i 8 koje su bile bez sajle. To znaci da sredina nije imala shanse jer je ispod sajle 13-14m dubine.

Trece raketiras, raketiras izrone ti ronioci... no coment. Verovatno im je bila magla u vodi pa su izasli da vide sta se desava :lol:

 

Ostale propratne stvari su sitnice i vezani su za ljude koji dolaze na adu. Organizator takve stvari jedno moze da spreci ako iza svakog boksa postavi obezbedjenje sto se verovatno nikada nece desiti.

 

Ja svojim zaposlenima kazem 'nije problem ako napravis s**nje, problem je ako ga ponovis'

Link to comment
Share on other sites

Evo par reci i od mene.... Prvo, naravno, da cestitam svim ekipama koje su prosle dalje i zelim im puno uspeha u predstojecoj prvoj ligi.

 

Procitao sam sve postove i glupo je da se ponavljamo, ali mogu da dodam jednu stvar, a to su kidanja. Za 56 sati ja sam pokidao skoro 30 sistema, znam da je Lepomir pokidao oko 40, a da su nase drage komsije sa desne strane cika Bacid i Goran imali drugog dana nekoliko kidanja uzastopno.

 

Eto posrecilo nam se da u poslednjih sat vremena upecamo ribu i da zaboravimo na sve one gluposti koje su se desavale tokom takmicenja...

 

Bilo je propusta sto se tice organizacije, ali nadamo se najboljem u buduce.

Link to comment
Share on other sites

Sveobuhvatnom analizom dvogodisnje druge lige,specijalno sastavljen tim eksperata je dosao do sledecih zakljucaka:

 

1. Da smo mi teski amateri,jer se desilo da neke ekipe neupecaju ni ribu za cetiri kola druge lige.

2. Da vecini ekipa treba zabraniti pecanje u drugoj ligi,em im je dozvoljeno da pecaju a oni se jos nesto i bune.

3. Da su mamci koji se koriste katastrofa,inace bi bilo vise upecanih riba.

 

Naravno kakav bi to ekspertski tim bio da nije nasao resenja.

 

1. Da nebi narusavali kavalitet takmicenja pojedinim ekipama zabraniti takmicenje

2. Ko se buni kur ce da peca, odmah ga izbaciti i zabraniti ribolov na svim vodama

3. I najbitniju stvar mamce da obezbedi konsultantska firma sa generalnim zastupnistvom kod cika Prde,naravno prave boile. :lol:

Uz obavezna procenat posrednistva od tricavis 40 posto

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...