Jump to content

DRUGA LIGA DRUGO KOLO


Recommended Posts

Rottova ekipa nije mogla da peca jer je ispao nesporazum sa savezom oko licence sa jednim takmicarem.Ista stvar se desila i u drugoj grupi,ekipi ct Dunav Zemun-Misa taksista...Banat nije dosao.

Tako da u oba sektora pecaju po 8 ekipa.

U 16h samo Big carp Ruma jednu ribu oko 4kg,pecaju krajnje mesto do taloznika.

Link to comment
Share on other sites

pozicije

 

grupa jug-pista blize Beogradu

 

1 kostolac-lepomir

2 ribolovac

3 nisava-Baka bandit

4 carp trade 2 Bacid

5 batocina

6 kostolac 2

7 carp trade 1 Ilija

8 Bata Prokuplje

 

grupa sever-pista do taloznika

 

1 Stuke Sremska Mitrovica

2 ct Dunav Gruja

3 ada Safari

4 Srecko

5 Sepecan 1 Stanislav pa

6 Kolubara Valjevo-Beli

7 Sepecan2

8 Big carp Ruma

Link to comment
Share on other sites

Big carp 5 riba

sepecan II (valjda) 1 riba

a1 lepomir 2 ribe

a2 Djole 1 riba

 

Sajla stoji na oko 90 - 100 mm!!!

Pickaranje sa kajakasima na veliko, prolaznici pizde i gadjaju takmicare kamenjem,

adadzije ih zdusno napusavaju u fazonu" km plaze ste oteli mamu vam nenormalnu"

vrhunac je pojava ronioca preko puta Bacida i Bilyja

:evil:

Link to comment
Share on other sites

Sad treba nekome **bati mamicu za sve sto se desava,ljudi dali toliko love ispomerali sve sto se moglo da bi otpecali ligu i onda organizator dopusta takve stvari,mislim da bi ovde bio nadlezan sud za ljudska prava.

 

zao mi je sto nepecam ligu samo iz razloga sto nemogu kao ucesnik da se pozabavim tim stvarima.

Koliko god se ja sprdao,ovakav nacin ponasanja prema sarandzijama me strasno pogadja i jos vise nervira.

Ipak su to ljudi koji su doneli dva svetska zlata sto mnogima nije uspelo a daju se ogromne pare za njih,a ovo ide potpuno bez ikakve nadoknade od drzave.

Joj svasta bi rekao ali veliki petak nije u redu.

Link to comment
Share on other sites

Jos jedan izvestaj od Bacida,covek je digao ruke od pecanja.

Goran se nesto trudi medjutim izgleda da nece ni on uspeti mnogo posto im je sajla jako blizu a kajakasima nista neznaci nego ulaze u kajacima u boks.

ronioci posebna prica.

Link to comment
Share on other sites

Lako nama da seruckamo pored racunara oni se pojedose sigruno.

Ali ja bih se sigurno potrudio da zabacim dosta precizno,ako nista barem mi nebi prilazili boksu.

\majstor lepomir na kraju i dalje sa dve ribe Big Karp na drugom kraju pet

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta da kažem za to sve što se događa.Jedno znam sigurno bilo bi smjene da se mene pita u tom vašem šaranskom savezu, jer ovo je stvarno VELIKA SRAMOTA.
Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta da kažem za to sve što se događa.Jedno znam sigurno bilo bi smjene da se mene pita u tom vašem šaranskom savezu, jer ovo je stvarno VELIKA SRAMOTA.

 

nije ni kod nas nis bolje....

 

a ronioci mogu i dobro nest napravit..lijepo rasporedit kuglice dolje, stavit udicu na pravo mjesto i tak...treba se znat snac. ne treba ti PVA, lik zaroni i namjesti sve... :D

Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam i pomislio da ih nije neko angazovao da mu kace sarane na udicu ali eto nista se nedogadja,sem krajeva.

Moguce da je Lepomir to odradio i onako jadnika bije glas.

 

Inace situacija se nije menjala sto se tice ribe,samo je vetar rasterao kajakase.

 

Bacid kaze da jos nisu dobili nijednu istu od pocetka takmicenja,ovo vec ide u ono verovali ili ne.

Sta li ce ih jos snaci do kraja.

Link to comment
Share on other sites

Eno ih hvataju ribe po plazi,kad su ih pitale sta se radi kakvo je takmicenje,objasnili su i fino da je u latino plesu.

Slusao direktan prenos preko telefona.

Doce male samo ostave rolere.

Krajevi dobili po jednu ribu mada nisu sigruni jer je se dipuju sa domacm rakijicom.

Link to comment
Share on other sites

trebalo bi tim ,, facama ,, u savezu **bati mater malo. em su ih sjebali i odlozili a sada jos nemogu ni da im obezbede uslove za takmicenje. da se ja pitam radila bi tu motka bato pa sta kosta neka kosta. jednom ce morati!!!
Link to comment
Share on other sites

Majstor lepomir razvaljuje ima deset komada ukupno 38 kila,paja jednog 3.8 kilograma.

ostali nista.

Na drugoj strani bolja situacija.

Beli bager na devetci malo bolje peca nego big carp tu su oko desetak riba,sapanjac jednu 4.1 i DIS tri komada

Link to comment
Share on other sites

Pola sata pre kraja u prvom sektoru prosli,Sepecan,Boban Sapanjac za 180 grama treceg neznam.

U drugom sektoru,Paja i DJole,Ilija carp trejd ovog puta bez ribe i Lepomir.

Ovo sve vazi ako niko nije imao ribu od pola sest do sest.

Bio na licu mesta,kad su mi pricali kakve su pizdarije imali nisam verovao.

Bacid slikao stosta bice slika i utisaka.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam juce popodne zvao Gorana, nisam mogao da izdrzim, sta sam sve procitao da pisete, morao sam da to cujem iz prve ruke, umirao sam od smeha dok mi je pricao sta se sve njemu i Bacidu izdesavalo, i kao vrhunac naseg razgovora desilo se to da je jedna babuska iskocila na spotu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...