Jump to content

Jezero "Mika Alas"-Krnjaca


nesa

Recommended Posts

Aha jesi video,sta da radis kad su sudije lose.

Mada ti mogu reci da je kod nas slabije radila ali su sve bili krupniji komadi.

Jedanaestica i dvanaestica su imali mnogo vise ribe ali sve neki od cetiri pet kila.

jesu li ti rekli momci nasta nam je radila nocu,imali smo jedanaest komada to vece plus dva znas vec koja

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Kule pali grejalice, otapaj taj led, pa da se druzimo. Slike su ekstra a, mozda malo o dimenzijama i karakteristikama jezera a, i ribljeg fonda, prica se da ima novina, koliko su dozvole na dan-dva-tri, dali se sta menjalo? Pozdrav leo
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

DANAS JE BIO JEDAN OZBILJAN MOMAK PO IMENU VLADA I IMAO JE PET KOMADA OD 8 DO 13 KG , POCEO JE DA RADI SARAN

Pozdrav za kuleta od ekipe ct.Borče. Samo da potvrdim ovu priču i da kažem da je počeo lepo da se kreće i da se javlja na površini u plićim delovima. Pored ovih pet komada imali smo i puno kretanja ali što se tiče današnjeg dana to bi bilo to. Što se nas tiče pali su prvi u ovoj sezoni i mi smo bili prezadovoljni. pozdrav za sve.

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja sam chuo da je moj drugar danac na Miki imao dva komada.Za pochetak lepo,s obzirom da je temperatura vode josh uvek niska. :clapping:

Čisto za gospodina za zorana r. Pa ti pričaš za leto a ja pričam za sada. Pa niste sigurno od mene više na jezeru tako da je glupo pričati i raspravljati,a ćoškovi za svakoga ko želi da ide da peca ubijaju ribu. Na bilo šta,baš zato što je sva riba tamo. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...