Jump to content

Pelzer Phazer rod pod


Recommended Posts

Ma baš me briga šta ko kaže, ja znam jel sam vidjela i jedan i drugi.U Srbiji se pretjeruje sa markama.Ja sam sad na Šumbaru na oluji i nije se pomaknuo ni milimetar.A šta se tiče da se ne prodaje u drugim zemljama i to će se promijeniti.Upravo ide prva isporuka za Ukrajinu,a još malo za Rusiju.O ostalim zemljama neću ni pričati. :D

 

ugo nije pomerio vetar a sky pod bi pomerio,ili oduvao vetar??? mora da je tad kad si pecala neko imao sky neverujem da mu ga je oduvao u jezero....

cini mi se da sky ima oko 7kg bez signalizartora i svingera i jos kad se malo zabode u zemlju bas me zanima kakav vetar treba da duva da bi ga prevrnuo.A i cena mu je ovde oko 320-350e u engleskoj i manje od 300e a ugo je oko 250-300e,a ipak moze neko da voli ili ne voli ili mrzi ali fox je fox

 

Fox definitivno nije normalan sa svojom politikom cena i iz tog razloga mnoge engleske radnje odustaju polako ali sigurno od istog.

 

Sediste u Engleskoj, proizvodnja u Kini, a centralni magacin u Belgiji. Englez narucuje iz Belgije da mu stigne za radnju+nenormalni su sa nerezonskim povecanjem cena svake godine.

 

Pre 3 godine skypod £200, pre 2 £220, sad £275, a ama bas nista dodatno radjeno na njemu. Jeste dobar univerzalnoscu, ali kvalitetom daleko od najboljeg. Ja sam video u par navrata kad se izdeformise sklopka gde se noge savijaju. 1 sam i vracao nazad, a to je tek bila uzivancija. Mene su izgubili ne samo kao kupca nego i kao nekog ko bi gubio vreme s tom firmom....

Link to comment
Share on other sites

ma nista nije savrseno svaki pod verovatno ima neku manu i falinku :):) ja sam samo hteo da kazem da ne verujem da je ugo pod bolji od skypoda a cena im je skoro ista... uopste nisaam rekao da ugo ne valja ili nesto slicno samo da ne verujem da je bolji...

a sevcenko mislim da je sto se cene tice isto ako ga vezujes za euro,pre tri godine je 200funti bilo 300e mozda cak i malo vise,a sad kako je funta oslabila dodje na isto 275funti 315e :):)

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

nisam napravio,posto nazalost nisam imao prilike da probam ugo pod...

ali ja nisam ni tvrdio da je fox bolji ili losiji,nego samo da mislim da za iste pare je bolje uzeti skypod nista vise

ali shvatam da je normalno da ti kao prometer pricas sve naj naj o njemu :D :D

Link to comment
Share on other sites

Prvo probaj ugo pod i onda ćeš znati u čemu je tu riječ.

Ne trebam ja biti promotor ugo poda, on sam sebe promovira svojom kvalitetom ;)

Link to comment
Share on other sites

Prvo probaj ugo pod i onda ćeš znati u čemu je tu riječ.

Ne trebam ja biti promotor ugo poda, on sam sebe promovira svojom kvalitetom ;)

 

 

UGO pod nikako nije bolji,cvrsi niti stabilniji od Sky poda...nema sanse...Tami probaj monitirati UGO pod na neku tvrdju podlogu..i sky pod na istu...nakon toga se osloni na jedan i drugi..pa ces mi nakon toga reci sto je bolje... mislim da me krivo ne shvatis ..nemam nista protiv UGA ali mislim da se jednostavno sa Sky podom ne moze usporedjivati...

Link to comment
Share on other sites

Neznam koji je bolji ali znam da je pre nedelju-dana na druzenju koje je bilo na Peskari,Bojanu B.iz Carp Systema oluja bacila Uga sa sve Basiama.Inace Ugo 2 je od prohroma,tako da mislim da kada dune vetar sve leti-nesto pre nesto kasnije!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...