Jump to content

Pelzer Phazer rod pod


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja garantiram da je ugo pod definitivno najbolji rod pod na tržištu.

Možda bi se vi trebali prestati stalno furati na neke 'marke' i vidjeti šta je pravi proizvod. :D

Link to comment
Share on other sites

Kristijane mozda si trebao malo sacekati evo izasao novi CYGNET Grand Sniper Supreme mozda biti taman pasovao za tvoje potrebe ;)

 

Tami ugo pod je bez dalnjega odlican rod pod,ali nezaboravimo daje ugo samo kopija Grand Sniper kojeg mozes po citavom svetu naci i kupiti dok se ugo samo na nasim prostorima procuo i najvise se prodao a po evropi ga slabo poznaju!Zasto??? Ja neznam kakva je to danasnja moda da svi kopiraju jednog drugog :roll: Dali to bili obicne sarandzije,bait firme,renomirane firme itd...A ako neko nesto novo pokaze ili na trziste iznese,prvo pljuju po njemu pa ga onda kopiraju!

Link to comment
Share on other sites

Neču reči da ugo nije odličan rod pod,ali da je najbolje na svetu :?: do sada što sam najbolje vidio je sky pod od foxa,šta je čovjek radio od njega na prezentaciji,to je zaista čudo,ali treba dati puno eura :)
Link to comment
Share on other sites

Ma baš me briga šta ko kaže, ja znam jel sam vidjela i jedan i drugi.U Srbiji se pretjeruje sa markama.Ja sam sad na Šumbaru na oluji i nije se pomaknuo ni milimetar.A šta se tiče da se ne prodaje u drugim zemljama i to će se promijeniti.Upravo ide prva isporuka za Ukrajinu,a još malo za Rusiju.O ostalim zemljama neću ni pričati. :D
Link to comment
Share on other sites

najbolji bili su i bice oni koji su i najvishe kopirani.Fox sky pod koji sad ima zamenu ranger,solar world wide pod,cignet i daiwa infinity pod.Sve firme zadnih niz godina kopiraju ove cetiri.Ugo radi sjajne rod podove al tami i on je plagijat kao i sve ostale firme i to quantuma euro poda.

 

Umalo da zaboravim firmu koja radi najbolje klackalice i tripode to je Amiaud Francuska

Link to comment
Share on other sites

Ma baš me briga šta ko kaže, ja znam jel sam vidjela i jedan i drugi.U Srbiji se pretjeruje sa markama.Ja sam sad na Šumbaru na oluji i nije se pomaknuo ni milimetar.A šta se tiče da se ne prodaje u drugim zemljama i to će se promijeniti.Upravo ide prva isporuka za Ukrajinu,a još malo za Rusiju.O ostalim zemljama neću ni pričati. :D

 

ugo nije pomerio vetar a sky pod bi pomerio,ili oduvao vetar??? mora da je tad kad si pecala neko imao sky neverujem da mu ga je oduvao u jezero....

cini mi se da sky ima oko 7kg bez signalizartora i svingera i jos kad se malo zabode u zemlju bas me zanima kakav vetar treba da duva da bi ga prevrnuo.A i cena mu je ovde oko 320-350e u engleskoj i manje od 300e a ugo je oko 250-300e,a ipak moze neko da voli ili ne voli ili mrzi ali fox je fox

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ni rekla da je Sky nekvalitetan i da bi se pomaknuo na oluji.Kažem samo da je Ugo pod jako kvalitetan rod pod i da je jedan od najboljih.Što se tiče fox-a ima on dosta proizvoda koje može slobodno baciti u smeće.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...