Jump to content

Cvarak liga


Recommended Posts

Na "jezeru" Mika Alas se peca liga od 5 kola.

Prda se pomamio pa se samo takmici.Izvukao je mesto da ne moze grdje.Znaci peca na poziciji br 7(za one koji ne znaju po brojevima-poslednje mesto sa desne strane).

E tu BUKVALNO niko nikada nije nista napravio.Prdoni se izvukao danas i kolje se za 3 mesto.Razlika izmedju 6 i 3 mesta je 3-4 kile.

Satnica pecanja je za ocenu JEDAN.Prda kuka sto nema liste i sto sudije mere ulove samo 2 puta dnevno.Peca se od juce popodne od 17 do sutra UJUTRU DO 6.

Znaci satnica boli glava,a pritom su mesta za suta ujutru od pola 7 vec rezervisana za pecanje. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Prdina ekipa zavrsila kao 5ta od 12 ekipa.

Peca se u pet kola,tako da ima mesta za popravak.Mesto mu je bilo jako lose,a i riba je jako slabo uzimala kod svih ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Evo ga i ja.

Maks ima da se pokrije usima i da cuti je ron najveci krivac za los plasman.

Preuzeo je na sebe da odradi najvazniji deo priprema i tu je zakazao.

Nemoze neko neikusan i mlad da preuzme najvece breme na sebe ipak je to za nas starije i iskusnije.

Kad smo krenuli rece da nije nasao nista za rasterivanje malera. :lol:

 

Salim se,ja sam vise nego zadovoljan rezultatom,satnica me ubi u pojam a ako uzmem u obzir da mi se uopste nije islo onda je jos bolje.

Momci su se pokazali dobri, bilo je pitanje treceg mesta za malo bukvalno u dve ribe ali na petici je pecao Andrija, ipak previse vremena ima provedenih na vodi da bi dozvolio da ga zeznemo.

Sve u svemu protivnicima svaka cast a mojoj ekipi cestitam na rezultatu na poprilicno losem mestu.

Mada smo imali dosta srece ali da smo imali i malko znanja mogli smo jos bolje proci.

 

Boks nam je bio pun non sto malo su nas sudije opominjale ali sta da se radi, nama je bilo fino.

Caki ima ekskluzivan materijal pa ako bude stavio bice umiranja od smeha.

Link to comment
Share on other sites

Satnica je za ''verovali ili ne'' u Politikinom Zabavniku. Koji li je ''majstor'' to smislio ! :lol:

 

Za "verovali ili ne" je sto sPrda nije u plasmanu... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Sto ste navalili na Maksa.Pa nije on kriv. Kao prvo Prda mu je obecao da ce tamo na terenu da mu nadje cigancicu da otera maler sto je Maks i prihvatio ali je Prda slagao.Drugo ja sam izvlacio mesto pa sam se upitao da li je i do mene maler.Mozda bi i ja trebao da kresnem cigancicu.
Link to comment
Share on other sites

Nije njemu verovati.Naterao nas je da pravimo kugle za primamu (jos me bole ruke)da bi mi posle bili krivi jer se ekipa sa osmice bunila kako pravimo kugle fi150 a jedva da su bile fi50. Voleo bih da vidim tog tipa da baca onoliku kuglu.Sve u svemu da je Maks imao sa necim da otera maler bilo bi tu jos svasta.
Link to comment
Share on other sites

ma kakwi , mene je vise brinuo problem sa cigancicom sto sam zasrao, pa sam nju sanjao ... nabijem je na kolac ...

kugle nisu problem , kugli nema vishe ...

Link to comment
Share on other sites

Prvo da cestitam Prdoniju na uspesnom pecanju na tom zaista losem mestu i istovremeno da mu se zahvalim na pomoci oko praskaste hrane (sistem bacanja, sastav i ostalo) jer je takvo hranjenje uveliko pomoglo da ostvarim trece mesto. Inace, pecao sam sa totalnim pocetnicima u takmicarskom ribolovu (moji partneri) i veoma sam zadovoljan rezultatom. Da ne govorim koliko sam se izmorio jer sam sam izbacao nekih 70-80kg prihrane i svako zabacivanje sam sam odradio, jedino vadjenje sam prepustio partnerima.

A sto se tice malera sa cigancicom , resicete to sledeci put, ali zovite i mene :D

Link to comment
Share on other sites

Omrsio bi i prda tu brke,nebi moglo to proci bez njega.Neveruj te, da mu je talija samo da uhvati zenu za d*p*. Prvi sam ja svoju uhvatio pa izvukao poziciju 7, sto znaci da sam trebao nesto vise uciniti. Sta je tu je, nadamo se da ce iduci put biti bolje.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...