Jump to content

KOJI ROD POD


Recommended Posts

A sta mislite o Cygnet Grand Sniper Extreme Pod-u ??

 

http://www.ehmanns.de/images_gross/cygnet/grand-sniper--img_0467.jpg

http://www.ehmanns.de/images_gross/cygnet/grand-sniper--img_0460.jpg

 

U fulu dobijate 2 para nogu (par kratkih 1. slika, i drugi par sa jednim srednjim i drugim dugackim), buz barove za 3 i 4 stapa i normalno futrola.

LELE BATKE ALA SMO SE OPREMILI,SVE OVO TVOJE,

Link to comment
Share on other sites

Svaka čast tebi Nesho kao drugaru ali UVEK si imao neke igračke od rod podova neznam zašto te neko neizvede na pravi put !!!!!! Imaš dosta drugara koji se razumeju u sve to NIJE SRAMOTA pitati pitaj NESHO slobodno . :geek: :geek: :obscene-buttsway: :obscene-buttsway:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Gornji sam uzeo caletu. Nije zahtevan ribolovac, ali sam ga vodio na Pelagic, rod pod je izdrzao sve nalete kise, vetra i pozamasnih riba.

JX Lite sa tri noge sam koristio godinu dana i nemam nikakvih zamerki. Imas kuku na sredini, zakacis i nema mrdanja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Je slazem se da je dobar ali to je samo kopija cygneta,iz grada u kojem zivim potekao je ugo,covjek je pozelio cygneta kojeg je kolega posjedovao tj jos ga ima, odneo slucajno kod gosp. Norsica jer se covjek bavi plastikom i tako je sve krenilo cista slucajnost.Podosta sam ih promjenio i tesko odvojio od sky poda i uzeo ugo 2 prije 30 ak dana, je da sam ga jos malo promjenio krace noge druge vile nove idu u slovo V i kraci bazeri pa to sada na nesto lici jer da mi u ugoplastu nisu to omogucili nebi ga ni uzeo :dance: jer mi se zakav kakav je nije svidio,ALI ipak sky je sky :p .Ali ima tu jos dobrih rod podova :clap: ,ukusi su razliciti :whistle: .
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Fi 16x1 i fi 12x1.5 cevi

Buzz bar fi 10x1

Duzina nogu sklopljene 45cm

Sirina buzzbara 55cm

max raspon izmedju buzzbarova 125cm

jedan buzzbar ima solje za brzo skidanje indikarora

 

Dali pravite jos ovakav rood pod . jako mi se svidza izrada je nema sta.Obozavam inoks

Meni treba za cetri stapa.Dali uz njega ima i fotrola.

I dali se moze srednje sipke te sto su dvije mogu sklapati tj, produzivati.Koliko sam skjontaoi vidio na slici ispravi me ako nisam. Duzina im je 125cm.

Koja je tezeina cjelokupnog rood poda.

Link to comment
Share on other sites

http://img707.imageshack.us/img707/5161/p7310315.jpg

 

najbolji rod pod ikad napravljen a imao sam ih jako puno

 

nit je najbolji nit je najljepsi, imao sam 2 UGA, alu i inox, vec sam negdje pisao ovdje par stvari koje mi se ne sviđaju, klimao mi se zadnji buzz bar, sarafi od prednjih nogu se iskrivili itd itd, a uz to je i preskup s obzirom da se radi u Hrvatskoj i da materijal za takav rod pod kosta oko 300 kn a prodaje se po 1800 kn u trgovinama... zato sam si ja sad dao radit kopiju Solar world wide-a ...

Link to comment
Share on other sites

Nick '95 black - 680 Eura (znači crni je)

Nick '95 camo - 780 Eura (maskirni)

Tech-Nick '95 - 390 Eura (slabija verzija Nicka '95 sa manje mogućnosti)

Mozel informacija gdje se moze kupiti NIK 95 jer pisao sam im licno na engleskom na njihovu stranicu ali nikada nisam dobio odgovor.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Meni se ništa od toga nije NIKAD dogodilo i još uvijek smatram da je jedan od najboljih rod podova kojih sam vidjela.

Što se tiče izrade od 300 kuna nije istina!!

Hrvatska nije Kina!!

Link to comment
Share on other sites

Nick '95 black - 680 Eura (znači crni je)

Nick '95 camo - 780 Eura (maskirni)

Tech-Nick '95 - 390 Eura (slabija verzija Nicka '95 sa manje mogućnosti)

Mozel informacija gdje se moze kupiti NIK 95 jer pisao sam im licno na engleskom na njihovu stranicu ali nikada nisam dobio odgovor.

Hvala

 

Mirza puno je platiti 600+ eura za jedan rod pod.

nesto ovako mozes dobiti za manje od 200 eura a full je u prohromu i veruj mi da vredi i vise.

 

http://www.postimage.org/image.php?v=Ts1m24y0

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...