Jump to content

SVETSKO PRVENSTVO-FRANCUSKA 2009


Recommended Posts

Ono sto sam uspeo na brzaka pronaci po netu je to:Da je na jezeru bilo uginuce ribe ali da ce to naravno Francuzi srediti.Jos sta sam odprilike procitao na holandskom forumu je to da su pa preporuci mestana trzaili kanal jer se jezro kao i vecina zasniva na nekoj recici ili potoku i da su u samom kanalu imali doste vece sarane."Belangrijk is de geul te vinden. Plus minus 35 cm. 21 kilo is gevangen." a sada prevod:Važno je pronaći kanal. Plus minus 35 cm. 21kg je uhvaćen.Informacije su sa foruma starog 3 god tako da je po meni bar malo realna slika je r ja licno ne verujem u price koje su dosta sveze naravno da ko misli da uzme tron nece dati tacne informacijie.Nadam se da cu pronaci jos neke zanimljivosti.

poz GRUJA CT DUNAV

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ucestvuje 21 reprezentacija ,peca se na jezeru Lac l'ubi pored Cazaubona u Francuskoj. Jezero u proseku 250m sirine ,naj siri deo 400m, naj uzi 90m dubina oko 6m .

Ribe nema mnogo prema nekim informacijama od ekipa koje su trenirale tek po neka repka imala ulov.Francuzi poskidali sve podatke sa neta vezano za jezero tako da imamo jako malo informacija.Sve u svemu bice cupavo glavni favoriti su Englezi koji su imali cak tri treninga na tom jezeru ,i naravno Francuzi.

Krecemo u sledeci ponedeljak ujutru i neka nam je Bog u pomoci, boricemo se naj bolje sto mozemo i umemo za nasu SRBIJU.A ako daj boze postignemo dobar rezultat posveticemo ga Saletu i Milosu.

Link to comment
Share on other sites

SPISAK REPREZENTACIJE SRBIJE:

 

Bojanić Bojan

Mudrinski Radoslav

Slobodan Šapanjac

Simović Marko

Radosavljević Slobodan

Benak Jovica

Petrović Branislav

Popović Saša

Simić Dejan (menadžer reprezentacije)

Majkić Milan (selector reprezentacije)

 

LJudi koji idu o svom trosku da pomognu reprezentaciji:

 

Sirar Željko

Miljković Ljubiša

Šepecan Stanislav

Majstorović Zoran

Stojanović Vojislav

 

Sa ovog spiska sa nama ne ide Vojkan koji je trebao da vozi kombi ..........i na zalost nas Sale.

Link to comment
Share on other sites

Menadzer reprezentacije ti je moderan izraz za vodju puta.

Organizuje sve sto je vezano za put,boravak ,smestaj ,kontakt sa FIPSOM ide preko menadzrskog pasvorda i sve sto je vezano za odnose sa FIPSOM ide preko njega.Beli prica par jezika sto je jako vazno i jedini ima volju da radi taj posao koji ni malo nije naivan a pogotovo ne lak.

Link to comment
Share on other sites

da ne bi preterano produbljivao temu, samo se osvrni malo i pogledaj na zadnja dva svetska, gde i nismo imali neki sjajan rezultat, ko je najbolje otpecao?! I ko je imao najvise ulova od nasih ekipa?! I u Bg i u JAR?!

Stvarno nemam nameru da ikoga ponizavam ili nesto slicno ali realnost je da je on najbolji nas takmicar!!!

Link to comment
Share on other sites

Menadzer reprezentacije ti je moderan izraz za vodju puta.

Organizuje sve sto je vezano za put,boravak ,smestaj ,kontakt sa FIPSOM ide preko menadzrskog pasvorda i sve sto je vezano za odnose sa FIPSOM ide preko njega.Beli prica par jezika sto je jako vazno i jedini ima volju da radi taj posao koji ni malo nije naivan a pogotovo ne lak.

 

 

hvala,tako nesto sam i mislio da je...

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

pa drugari ispasce jos da smo alkoholicari a mi samo pili zbog hladnoce i komaraca.... :lol: :lol: :lol: :lol:

i cini mi se da bi francuzi bili u dubokom soku kad bi udarili po pivu i rakiji od 7 ujutru ipak su braca makedonci koliko toliko u treningu :) :) :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

SARANSKA REPREZENTACIJA SRBIJE ZAHVALJUJE SE LJUDIMA KOJI SU NE SEBICNO POMOGLI SVOJIM DONACIJAMA

STG,,RIBOLOVAC TRADE'' Beograd

STR,,Magic Carp" Beograd

DOO,,Carp Sistem" ,,Stari Begej " Zrenjanin

 

I svima ostalima koji su doprileli da Reprezentacija Srbije ode na svetsko prvenstvo ,oprmljena koliko je god moguce u ovom trenutku

 

HVALA!!!

Link to comment
Share on other sites

Menadzer reprezentacije ti je moderan izraz za vodju puta.

Organizuje sve sto je vezano za put,boravak ,smestaj ,kontakt sa FIPSOM ide preko menadzrskog pasvorda i sve sto je vezano za odnose sa FIPSOM ide preko njega.Beli prica par jezika sto je jako vazno i jedini ima volju da radi taj posao koji ni malo nije naivan a pogotovo ne lak.

 

 

Ima jedna navijacka za Vodju puta..... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

danas su nasi prijatelji reprezentativci Makedonije prosli kroz Beograd i malo smo im pomogli oko kupovine nekih stvari koje su im falile... steta sto nisu malo duze ostali pa da ih jos duze ugostimo...

evo jos jednom ovim putem im zelim srecan put i sto bolji plasman i da osvoje medalju da budu drugi odmah iza nasih sampiona...

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...