Jump to content

Dip


Fleka

Recommended Posts

Licno meni najbolja baza za dipove su med i corn sweet syrup u odnosu dva dela corn.s.s. jedan deo med. Ostali dodaci poput aroma,amino kiselina,ulja itd.. je licna stvar pojedinca ko sta misli da treba da doda.

Nije lose ali samo za leto

Link to comment
Share on other sites

Licno meni najbolja baza za dipove su med i corn sweet syrup u odnosu dva dela corn.s.s. jedan deo med. Ostali dodaci poput aroma,amino kiselina,ulja itd.. je licna stvar pojedinca ko sta misli da treba da doda.

med zatvara boilu jedino zbog sladkkce a onda uzmes bolje zasladjivsc . Sto kaze shoga moze u leto . Probajte stimulin amino i puder csl i aromu i zasladjivac .
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

med zatvara boilu jedino zbog sladkkce a onda uzmes bolje zasladjivsc . Sto kaze shoga moze u leto . Probajte stimulin amino i puder csl i aromu i zasladjivac .

slusaj druze i bez ljutnje ali ja nista gluplje nisam cuo,med zatvara boilu, ajde samo mi objasni kako i sto. meni licno nista neznaci ali zbog ostalih reci sta je u otme medu da se tako lose ponasa. Daj mi bar dva razloga da neispadnes ...... kakao god

Link to comment
Share on other sites

slusaj druze i bez ljutnje ali ja nista gluplje nisam cuo,med zatvara boilu, ajde samo mi objasni kako i sto. meni licno nista neznaci ali zbog ostalih reci sta je u tome medu da se tako lose ponasa. Daj mi bar dva razloga da neispadnes ...... kakao god

Link to comment
Share on other sites

 

slusaj druze i bez ljutnje ali ja nista gluplje nisam cuo,med zatvara boilu, ajde samo mi objasni kako i sto. meni licno nista neznaci ali zbog ostalih reci sta je u tome medu da se tako lose ponasa. Daj mi bar dva razloga da neispadnes ...... kakao god

 

bez ljutnje naravno . Ali nista gluplje nema od glupih pitanja . Reko sam ti svoje misljenje iz iskustva i stav . Ti ako nemozes i neznas da istestiras med sa boilim ili glikol onda lepo odes kod velikih proizvodjaca pa se raspitas zasta se koristi med i glikol u proizvodnjama bolia . Cemu sluze .... ja ti ovog puta necu odgovoriti na glupo pitanje . Kad procitas sta sam napisao lepo razmisli pa ce ti biti jasnije . Ili cu ti reci da nebi kvarilitemu i razvlacili postovima . Lepo sam napisao da glikol i med mozes u letnjem periodu kada ke toplota i ph vrednost vode veca a u prolece i jesen ne mada ti mozes i med da guras u boilu umesto zasladjivaca ....
Link to comment
Share on other sites

slusaj druze i bez ljutnje ali ja nista gluplje nisam cuo,med zatvara boilu, ajde samo mi objasni kako i sto. meni licno nista neznaci ali zbog ostalih reci sta je u otme medu da se tako lose ponasa. Daj mi bar dva razloga da neispadnes ...... kakao god

ti prijatelju ako te zanima uzmi testiraj kuci ako te zanima a ostale nevidim da zanima i stvarno mozda smo mi budale ili ispadamo budale , nego bolje kupi med i stavi aromu i eto dipa ..... :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...