Jump to content

Koji rod pod - 2 deo


rott

Recommended Posts

pedja 1 je pazario,jedan od Vasila, kako se domogo ,jedino on zna,

Tako je kolega , taj sam Ja doneo Predragu u Beograd , ima jos par mojih rod podova u Srbiji i nadam se da su ljudi koji su ih kupili zadovoljni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 years later...
Vasile svaka cast! Samo da kazem kolegama koje pljuju bilo ciji rad da nisu ni svesni koliko je tesko konstruisati i uraditi rod pod!!!!!!!! Od nabavke materijala, alata... pa uz to da sve lepo izgleda i sto je naj vaznije da ima funkciju! Probajte u Srbiji da nadjete ureznicu 3/8 cola 20 koraka pa ce vam sve biti jasno! Samo onaj koji nije probao da pravi rod pod nema predstavu koliko je to tesko i skupo ako nemate svoj strug..... Odete kod majstora koji nije pecaros i trazite da vam uradi bilo sta a on vas gleda ko tele jer ne kapira sta hocete nema predstavu sta je to i cemu sluzi! Zato sve pohvale za sve kolege koji su sami napravili rod pod !!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Zato se razlikuju majstori alatnicari od sustera,majstor sve zna,nebitno sta je u pitanju!.....a inace ovaj rod pod sa slike mora da se potkajluje ispod prednjeg buz bara da se ne izvrce,decko skida sa satora rasponsku sipku da bi metuo pod rod pod,tolko o kvalitetu....
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo,ovo je lepo :))

http://i46.tinypic.com/2njy69c.jpg

Ovaj fox ima prednje nogice ko da se us....o,salim se naravno nije los al ovo je rod pod za mene :)

 

4ff1b985bb756_13.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moze i to ako cemo tako, pa ajde reci buraz jedan rod pod da je od inoxa, da je stabilan, da je funkcionalan i da je lep???? :)

Pa neznam baca,nisam ljubitelj prohroma,jezim se od toga....kad bi bas morao da izaberem neki to bi recimo bio Daiwa Infinity a inace koristi evo 7 godina rod pod koji je svojevremeno pravio moj dobri Dejan Dukic s tim sto sam ja skinuo plastifikaciju i ofarbao ga u mat crnu:D ...a u par navrata videh da takav koriste M.Majkic i Braca,cim taki igraci koriste verovatno vredi:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...