Jump to content

Koji rod pod - 2 deo


rott

Recommended Posts

Prologic tri sky podje stvarno korektno uradjen za te novce koliko kosta mada preporuka je da dodas jos malo i daiwu infiniti jer je teza i inox. Prednost inoxa necu da objasnjavam i ujedno nema plastike na njemu a prologic je vislji ali i to ne razumem nizak pa ne savijas se na svakih pet minuta a moze se daiwa namestiti i u nekoj normalnoj visini na dohvat ruku.
Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao tripod od aluminijuma i bio je bas ok, a u nekim uslovima sam morao da ga "pripnem" tj vezem ga za kocice od satora  i nema mrdanja mo\e oluja da bude....a nece da podje za stapom pri kontri....daiwa je ok...a kompletan je onaj koji mo\e da s epostavi na svakom terenu i ako treba da stapovi stoje vertikalno...pozeljno je inox pa daiwa dodje kao najbolji izbor....

Link to comment
Share on other sites

Imao sam jedno cetiri pet razlicitih modela da ih ne nabrajam pa i najskupljih kojima se nogarice dizu i stapivi stoje u vertikalu a nikad nisam ni podigo nogice cak sta vise nabijam uvek vrhove sto mogu vise u vodi . Za pecanje iza trske ili gde retko kad trebab da se stavljaju stapovi u vodi tj da pod bude u vodi imam bank stikove koji su inace najstabilniji istavim njih .tako da moj savet je i to sto je nize i teze to je stabilnije
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Daiwa Infinity Versa je solidan rod pod,ja sam ga koristio jednu sezonu,sto se tice funkcionalnosti je odlican,za sve terene,zadnji buzz barovi 45cm,prednji 50cm,jedino sto se meni i pored toga sto sam ga pazio rasklatila malo plastika koja drzi nogice,ne moze da se dotegne jer je zapertlovana,tako da znas da mu je to slaba tacka,i kada izvlacis sredisnje sipke rod poda(kada ga siris)nemoj do kraja da ih izvlacis,vrati malo da 10tak cm ostanu jedna u drugoj,jer ako rasiris do kraja i stavis teze masinice napravice stomak po sredini kada gledas sa strane rod pod, Sve u svemu za te pare je sasvim pristojan i praktican. :good:

Link to comment
Share on other sites

Probao vec sve i  na njemu bile bblc  i nije se savio ni 1mm   a nogice su mu ojačane nekontam šta tu ima da se rasklima  kada je  aluminijum plastificiran  ceo rod pod jbg  ili je ovo neki drugi  piše na njemu daiwa infinity versa  probao sam ga   sa sve štapovima i mašinam u vertikalnom polozaju cimati ni mako nije   ni  neuvija se i neklima joššš hahah

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Al bi onaj rod pod dobro dosao za dokolicu dok se ceka, sto kaze neko samo malo rasiriti noge i podesiti buzbarove, a bilo bi interesantno i malo ka okrenuti kontra, mislim da bi i tako dobro odradio posao
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...