Jump to content

Da li biste insistirali na diskvalifikaciji reprezentacije JAR?  

60 members have voted

  1. 1. Da li biste insistirali na diskvalifikaciji reprezentacije JAR?

    • Da
      46
    • Ne
      11
    • Nemam misljenje
      3


Recommended Posts

Znamo da ovo glasanje nece imati velikog uticaja na konacnu odluku.

Nas interesuje vase misljenje. Da li treba insistirati na diskvalifikaciji bez obzira sto bi to pomoglo boljem plasmanu Srpske reprezentacije. Znaci i da nismo po plasmanu odmah iza njih, kako bi ste reagovali?

Link to comment
Share on other sites

Ma ko ih beje ,sto da nas ne bi oni iskulirali...ne nego bi nam nakacili da smo radili i ono sto nismo...ajmo ljudi probudite se vec jednom.Svaki put mi posteni pa najebasmo...i sta nam vredi sto znamo da je nas covek olimpijski pobednik u plivanju...sta nam vredi sto znamo da oni znaju.Isto tako znamo da su nas izje bali,... e to boli....tako i u ribolovu i u svemu....GLASAM ZA
Link to comment
Share on other sites

Ma ko ih beje ,sto da nas ne bi oni iskulirali...ne nego bi nam nakacili da smo radili i ono sto nismo...ajmo ljudi probudite se vec jednom.Svaki put mi posteni pa najebasmo...i sta nam vredi sto znamo da je nas covek olimpijski pobednik u plivanju...sta nam vredi sto znamo da oni znaju.Isto tako znamo da su nas izje bali,... e to boli....tako i u ribolovu i u svemu....GLASAM ZA

 

1 glas +

Link to comment
Share on other sites

Ja sam dao svoj glas za,obrazlozicu i zasto.

Na svim svetskim prvenstvima bilo koje vrste postoje i pravila takmicenja koja se moraju postovati tako i ovde.Sticaj okolnosti sto mi najvise reagujemo na nepravilnosti je taj sto mo mala zemlja a jedna od onih koja je u samom vrhu po rezultatima u saranskom ribolovu a puno smo doziveli nepravdi i neregularnosti koj su nas kostale plasmana.U zadnje vreme je trend da se favorizuju domacini i neke ekipe koje nepostuju pravila a zbog toga nesnose sankcije i naravno to obilato koriste dali zbog sudija koje nisu dovoljno upucene u pravilnik o sudjenju i nepoznavanju materije ili zbog toga sto su na domacem terenu pa misle da mogu da se ponasaju i donose odluke po svom nahodjenju.

Mislim da je vreme da se to promeni i ponosan sam sto sam pripadnik zemlje koja nije iskoristila priliku za nesto ovako sto se sada dogaja u Francuskoj i sto smo imali isti tretman sudjenja prema svim ekipama na svetskom prvenstvu u Beogradu.

Zalba se mora podneti bez obzira na rezultat i naravno naci i one koji imaju isti odnos i stavove prema onome sto se dogadjalo da nebudemo usamljeni uprotivnom svako sledece prvenstvo ce donositi nove stresove i traume,mora se pokusati nesto promeniti a to je da ostane pisani trag o dogadjajima i nepravilnostima naravno opravdanim,kako bi svaki sledeci organizator imao to na umu i vodio racuna da nepadne mlja na takmicenje i organizaciju sto im svakako netreba a ostavlja sramnu sliku o zemlji u kojoj se to dogodilo.

Od mene toliko malo je opsirnije ali se nadam da necete zameriti

pozdrav svima Djordje

Link to comment
Share on other sites

Pisani tragovi o nepravilnostima zatrpaju hvalospevi o tezini samog takmicenja i uspehu doticne ekipe i tako....posle svega niko i ne pita da li je to bilo regularno,oni koji prate polovicno budu ubedjeni od zainteresovane strane da je sve ok i tako sve padne u zaborav brzo....pisu se prve tri ekipe a ostali kao da nisu ni dolazili....
Link to comment
Share on other sites

DJole je potpuno u pravu,uopste nije bitno dali necij plasman zavisi od toga dali se krse pravila ili ne,pravila postoje da se postuju.

Nka je i zadnji trab ga kazniti za nauk drugima,mnogi ce to brzo zaboaviti ali ako je medju prvima o toe seprica i kasnije pa ce se dobro zamisliti sledeci put dali ce uraditi tako nsto neka druga ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem razlog zbog kog je povučena žalba.Toje čak i obaveza ako si ''uhvatio'' nekoga da krši pravilnik ! Da li smo to hteli ''džentlmenski'' da oprostimo nekom ko vara i ko nas podkrada??!! Ovako su krivci prošli nekažnjeno, za nas će reći da smo se povukli ispred takvih ''veličina'' jer u stvari i nismo imali dokaze, a na kraju sve će se svesti na ''rekla-kazala'' i ''ko gubi ima pravo da se ljuti''.
Link to comment
Share on other sites

Evo i moj glas (DA)

Trbalo je inzistirat na diskvalifikaciji JAR-a i to samo iz jednog razloga! Ne da bi netko drugi bio prvi (u ovom slučaju Vi) več iz razloga toga što se jedino tako može spasit ovakva natjecanja! Prošle godine kao i ove godine sam polako izgubio volju za pračenjem SP-a.

I ne samo da je trebalo kaznit JAR veče je trebalo i kaznit Portugalce, a možda i nas Hrvate ako nisu(smo) htjeli ponovit potpis nočnih ulova Francuza! Neznam dali su Francuzi zadnju noč imali ribu kad su im ljudi sjeli na stazu i pratili ih što rade.?

Ovim putem bih želio čestitati reprezenmtaciji Srbije na izvrsnom rezultatu i fer borbi kao i svim ostalim repkama koje su se pošteno borile do kraja!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...