Jump to content

Pecanje iz snova Sarulesti


Ribolovac

Recommended Posts

Broj mesta je ograničen!

Zainteresovan sam.

Kaži mi koliko ima mesta?

A što se tiče klope da li je dozvoljeno kuvanje raznih špecija (gulaši, paprikaši, čorbe....)

Kad se kaze ogranicen misli se na najmanje trideset osoba da bi se islo i da bi ovo zazivelo,dozvoljeno je kuvanje sto da ne

Link to comment
Share on other sites

fino fino, moze mala kalkulacija, kilometraza, hrana,drumarine.i sl.

Ovako do tamo imas od Bg 700km 250 do granice ostalo kroz Rumuniju od Bukuresta jugoistocno jos 40km do jezera.

Gorivo je nesto jeftinije nego kod nas sto se tice putarine na ulazu u zemlju kupi se vinjeta za 10 dana za putarinu i kosta oko 3e.Put je bolji nego kod nas vremenski treba oko 10 sati voznje.

Losiji deo puta kod nas od Pozarevca do Velikog Gradista.Potreban zeleni karton,medjunarodna vozacka dozvola i osiguranje.

Sto se tice hrane i pica jeftinije je nego kod nas oko jezera ima cetiri sela sa prodavnicama i sve moze da se kupi,moze se dogovoriti sa mestanima da se uredi i ispece jagnje sve je izvodljivo eto ukratko nekih informacija.

 

Grupu i termin pre nas imaju Holandjani posle nas Austrijanci.

Link to comment
Share on other sites

Sve ovo sto ce se dogadjati na Sarulestiju bice propraceno i medijski ide ekipa koja ce sve ovo snimati radice se i TV emisija bice intervjua nacin pecanja sistemi bojle ulovi znaci medijski pokriveno od pocetka pa do kraja :clap:
Link to comment
Share on other sites

Kakva je situacija sa prenosom opreme preko grane i njeno vraćanje (da li treba nešto od papira) i da li se plaća nešto. I još me zanima ko bi vozio opremu ako se dogovorimo i još trista stvari koje ne mogu da se setim u ovom trenutku.

Napravi se spisak stvari preda se nasim i njihovim carinicima i overi se kad se vracas pokazes im nista se neplaca pribor nosis sa sobom ako ides kolima a vecina ce tako ici po informacijama koje imam

Link to comment
Share on other sites

Blago svima vama, ja bi dao sve da idem tamo na pecanje!!! :( :( :( :( :(

 

Sta je problem Kristijane, prijavis se i ides.

Nije to problem Stanislave, vec to sto cu tada da sluzim domovini!!! Mozda bi i moglo nesto da se sredi za odsustvo ali mi je rizicno to sve!!! Da se sada prijavljujem a ono da ispadne da ne mogu da idem, jebi ga,nisam takav!!! :naughty: :naughty: :naughty: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Pazite ljudi ja znam da ce to da bude jedan extra dozivljaj i jos bolje druzenje jer idu ljudi koje uglavnom znamo ili neznamo licno pa ce to biti prilika da se upoznamo realno govoreci cena od 150e je smesna....i nista nije problem sem jedne stvari a to su BOJLE drugari moji treba dosta mamaca da se napravi za pecanje na raduti od 7 dana pa eto jedne teme za rasmisljane i pitanja za sve..????

 

1.Koliko ce ko mamaca da ponese u KG bi molio da se kaze!!!

 

2.koje mace cete spremati za radutu podrazumevam arome idt...!!!???

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...