Jump to content

Pecanje iz snova Sarulesti


Ribolovac

Recommended Posts

Neće moći ove noći!!!Meni to neće nitko određivati ako ja sve plaćam iz svoga džepa.

Ko prvi njegova djevojka!!

Tami neznam dali si pratila temu od pocetka ocito nisi cena je promorivna duplo jeftinija nego sto je prava ponuda.Da bi se islo treba se ispuniti uslov od 30 prijavljenih sa uplacenim kaparama od 50e do 29.12.2009 ako se taj uslov neispuni neide se.Jezero je toliko veliko da moze da stane 200 ljudi i vise a ne 50toro i ako nemozemo da se dogovorimo i rasporedimo netreba ni da idemo.Niko od do sad prijavljenih nije postavio to pitanje druge stvari su im bile primarne i mnogi su o tome pisali u svojim postovima mozes procitati ako te interesuje.Koliko znam nisi se ni prijavila niti pokazala interesovanje da ides pa mi se cini da neki drugi stoje i govore preko tebe,niko ovde nikog netera da mora da ide to je stvar svakog pojedinca kome se nesvidja moze da ide u svojoj reziji i umesto 150e plati 300e javi se Raduti i vidi dali moze dobiti mesto koje on zeli da peca.Vecina nas koji idemo nikad nismo bili tamo i za mene i moje sinove je to dozivljaj i radnju cu zatvoriti u jeku sezone da bi i Marjan mogao da ide pojma nemamo ni kakva su mesta ni pozicije sasvim mi svejedno to samo moze smetati nekim naucnicima koji misle da idu na takmicenje a ne u slobodan ribolov. ;)

Link to comment
Share on other sites

Znaš i sam da nitko ne treba stajati iza mene jer ja uvijek stojim čvrsto iza sebe.Znam puno toga o raduti i zato to pitanje i postavljam.Bolje bi bilo onda da se i drugi raspitaju kad već idu i daju tolike pare za to,jer tu nije samo 150 eura nego je tu puno,puno više.To što se ja nisam još prijavila ne znači da neću,ljepo piše da imam vremena do 29.12..Ne bi se trebao vređati u vezi toga jer bolje je da se to sad dogovori nego da kasnije bude neželjenih problema.Molila bi zato druge da daju svoje prijedloge kako ćemo se dogovoriti za mjesta!
Link to comment
Share on other sites

Mene interesuje da li, recimo, moze da se ide ranije, npr. sutra ili jos bolje veceras, ja ne mogu da cekam skoro sest meseci :D

 

edit: sto se mesta tiche, stvarno mi nije bitno, ne zelim da mi periferan "problem" poput tog sve pokvari...MHO

Link to comment
Share on other sites

Kad stignemo na jezero, organizovacemo turnir u kick-boxu, pobednik i njegov par prvi biraju mesto :dance: :dance: :dance:

Zaboravila sam reći da samnom ide Mirko Filipović Cro-Cap :lol: :lol: :lol: ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Kad stignemo na jezero, organizovacemo turnir u kick-boxu, pobednik i njegov par prvi biraju mesto :dance: :dance: :dance:

Drago mi je da čujem ovaj predlog :lol: (Majstor karatea crni pojas treći dan) ako mi neko obezbedi prevoz (nemam vozilo - skršio sam ga :doh: ali bih normalno platio svoj deo ) ja ću njemu mesto da bira :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Neće moći ove noći!!!Meni to neće nitko određivati ako ja sve plaćam iz svoga džepa.

Ko prvi njegova djevojka!!

:doh: sad će sigurno biti puno bolje ima i devojaka, samo što ovo nije maraton nego šaransko pecanje

:laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling: :laughing-rolling:

Link to comment
Share on other sites

Auuu Slamcice ti ces i Prdu prestici jos malo po broju postova,svaka cast,i necemo da se bijemo ajde da igramo ne ljuti se covece pa pobednik bira mesto.U sesir DJole sve pa ko sta izvuce,rekoh ti da je to jedini nacin da ne bude svadje. :think: :think:
Link to comment
Share on other sites

Kad stignemo na jezero, organizovacemo turnir u kick-boxu, pobednik i njegov par prvi biraju mesto :dance: :dance: :dance:

Drago mi je da čujem ovaj predlog :lol: (Majstor karatea crni pojas treći dan) ako mi neko obezbedi prevoz (nemam vozilo - skršio sam ga :doh: ali bih normalno platio svoj deo ) ja ću njemu mesto da bira :twisted:

Karatea?! :lol: :lol: to je isto kao da si rekao majstor u sahu ;) ;) ;)

Salim se naravno, svaki sport je vestina za sebe i svaki je tezak na svoj nacin!!!

Link to comment
Share on other sites

Znaš i sam da nitko ne treba stajati iza mene jer ja uvijek stojim čvrsto iza sebe.Znam puno toga o raduti i zato to pitanje i postavljam.Bolje bi bilo onda da se i drugi raspitaju kad već idu i daju tolike pare za to,jer tu nije samo 150 eura nego je tu puno,puno više.To što se ja nisam još prijavila ne znači da neću,ljepo piše da imam vremena do 29.12..Ne bi se trebao vređati u vezi toga jer bolje je da se to sad dogovori nego da kasnije bude neželjenih problema.Molila bi zato druge da daju svoje prijedloge kako ćemo se dogovoriti za mjesta!

Tami ocito nisi pratila temu sve sto pitas vec je objasnjeno,nema problema svi koje je interesovalo uglavnom sve znaju, ako nemoze da se dogovorimo moj predlog ostaje po redosledu prijava, prvih trideset su obezbedili svojom kaparom da se ide pod datim uslovima na Sarulesti ostali prijavljeni kasnije idu zahvaljujuci ovima koji su im to svojim prijavama i placanjem omogucili.Na kraju krajeva svi cemo glasati pa sta vecina odluci i nema svadje.Eto i to smo resili da se zna, :idea:

Link to comment
Share on other sites

Cesto gledam na F&H televiziji takmicenja u saranskom ribolovu u Madjarskoj i tamo sam video jedan sistem koji mi se cini najpostenijim, izvlace se brojevi iz sesira i onda se na osnovu broja koji se izvuce bira mesto za ribolov, znaci onaj ko izvuce broj 1, prvi bira i tako dalje... A iz sesira se brojevi izvlace na osnovu broja prijave!!! Po meni je to skroz ok i fer!!! Mada kod nas ce se naci neko kome i tu nesto smeta!!!
Link to comment
Share on other sites

Znaš i sam da nitko ne treba stajati iza mene jer ja uvijek stojim čvrsto iza sebe.Znam puno toga o raduti i zato to pitanje i postavljam.Bolje bi bilo onda da se i drugi raspitaju kad već idu i daju tolike pare za to,jer tu nije samo 150 eura nego je tu puno,puno više.To što se ja nisam još prijavila ne znači da neću,ljepo piše da imam vremena do 29.12..Ne bi se trebao vređati u vezi toga jer bolje je da se to sad dogovori nego da kasnije bude neželjenih problema.Molila bi zato druge da daju svoje prijedloge kako ćemo se dogovoriti za mjesta!

Tami ocito nisi pratila temu sve sto pitas vec je objasnjeno,nema problema svi koje je interesovalo uglavnom sve znaju, ako nemoze da se dogovorimo moj predlog ostaje po redosledu prijava, prvih trideset su obezbedili svojom kaparom da se ide pod datim uslovima na Sarulesti ostali prijavljeni kasnije idu zahvaljujuci ovima koji su im to svojim prijavama i placanjem omogucili.Na kraju krajeva svi cemo glasati pa sta vecina odluci i nema svadje.Eto i to smo resili da se zna, :idea:

čekaj malo Djole jer ti to ozbiljno?nemoj me nasmijavati u vezi toga.ljepo piše da je prijava do 29.12. i znači svi smo jednaki.nisu oni meni omogućili ništa nego ću si to sama omogućiti,jedino ako oni plaćaju umjesto mene..

Kristijane sviđa mi se tvoj prijedlog,puno je pošteniji.

Link to comment
Share on other sites

Znaš i sam da nitko ne treba stajati iza mene jer ja uvijek stojim čvrsto iza sebe.Znam puno toga o raduti i zato to pitanje i postavljam.Bolje bi bilo onda da se i drugi raspitaju kad već idu i daju tolike pare za to,jer tu nije samo 150 eura nego je tu puno,puno više.To što se ja nisam još prijavila ne znači da neću,ljepo piše da imam vremena do 29.12..Ne bi se trebao vređati u vezi toga jer bolje je da se to sad dogovori nego da kasnije bude neželjenih problema.Molila bi zato druge da daju svoje prijedloge kako ćemo se dogovoriti za mjesta!

Tami ocito nisi pratila temu sve sto pitas vec je objasnjeno,nema problema svi koje je interesovalo uglavnom sve znaju, ako nemoze da se dogovorimo moj predlog ostaje po redosledu prijava, prvih trideset su obezbedili svojom kaparom da se ide pod datim uslovima na Sarulesti ostali prijavljeni kasnije idu zahvaljujuci ovima koji su im to svojim prijavama i placanjem omogucili.Na kraju krajeva svi cemo glasati pa sta vecina odluci i nema svadje.Eto i to smo resili da se zna, :idea:

čekaj malo Djole jer ti to ozbiljno?nemoj me nasmijavati u vezi toga.ljepo piše da je prijava do 29.12. i znači svi smo jednaki.nisu oni meni omogućili ništa nego ću si to sama omogućiti,jedino ako oni plaćaju umjesto mene..

Kristijane sviđa mi se tvoj prijedlog,puno je pošteniji.

Jesmo jednaki ja sam naveo primer za one koji se budu prijavljivali ako se ide posle 29.12 a bice i takvih sigurno evo videces necemo im valjda reci da nemogu da idu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...