Jump to content

Pecanje iz snova Sarulesti


Ribolovac

Recommended Posts

Auuu Slamcice ti ces i Prdu prestici jos malo po broju postova,svaka cast,i necemo da se bijemo ajde da igramo ne ljuti se covece pa pobednik bira mesto.U sesir DJole sve pa ko sta izvuce,rekoh ti da je to jedini nacin da ne bude svadje. :think: :think:

Ajde da zabacujemo pa ko baci dalje taj bira prvi i tako redom, a što se tiče Prde :think:

Link to comment
Share on other sites

E ovako bi trebalo da bude posto je Tami daigla frku oko mesta za pecanje....bilo bi fer da se biraju mesta po predu ulate novca koja je bila i traje kod marijana u radnji jer je to naj postenije i po meni drugog nacina biranja mesta nece biti jer je sve sem toga nepravedno...kao sto je moj cale rekao jezero je veliko i ima mesta za sve tako je naj pravilnije po meni jer se ovo vec pretvara u svadju a sto se tice karatista,kik-boxera i drugih majstora... :D samo da napomenem da sam ja Prvi dan treci minut i 6 sekunda u jedenju kolenica i kobasica a vi pustite masti na volju sta se desi kad udarim ... :D :D :D a i i ovo zabacivanje u dalj mi odgovara... :D

e salu na stranu sad ozbiljno kao sto sam napisao bilo bi naj postenije po redoesledu uplata da se biraju mesta za pecanje!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dva puta sam bio na svetskom kupu 1999 i 2002 god. dva puta sam bio u slobodnom ribolovu kao free runer 2005 i 2006 god.Jos nemam ideju na kom mestu bih pecao.

Evo sto se tice mesta, :think: a sto se tice izbora svi zvanicno prijavljeni ce doneti odluku kako i na koj nacin ce se birati raspored mesta i da tu temu skinemo sa dnevnog reda dace se predlozi i koj bude imao najvise glasova po njemu ce se postupiti :hand:

Link to comment
Share on other sites

Lepa vest za šarandžije koji do sada nisu imali prilike da pecaju na legendarnom jezeru u Rumuniji - uspeli smo da obezbedimo (rezervišemo) celo jezero za naše šarandžije, u udarnom terminu, od 5. do 12. juna 2010. po popularnoj ceni: za šarandžije iz ex-YU cena sedmodnevnog pecanja je 150 evra po osobi! U cenu je uračunato 7 dana i noći pecanja (bez obroka za ribolovce). Na dva ribolovca sleduje čamac koji je uračunat u cenu. Šator, ležaj i ostalo možete posebno iznajmiti (doplatiti), ili poneti svoju kamp opremu.

 

Kako je pecanje u junu, imaju vremena da izvade nove pasoše i oni ribolovci koji ga još nemaju, ili poseduju stari. Vize nisu potrebne! Dozvoljeno je pecati na 4 štapa po osobi. Takođe je dozvoljeno pecanje na plovak ili feeder - napecaćete se toliko kapitalnih deverika da vam niko neće poverovati. Stoga će celo pecanje zabeležiti naša snimateljska ekipa. Možemo (ako se dogovorimo) napraviti i jedno drugarsko takmičenje. Od volje vam, od nas zavisi - kako se dogovorimo tako ćemo (se) organizovati. Možemo napraviti konvoj, da ne bude zadržavanja na granici. Ko želi može i avionom odleteti za Bukurešt, gde će ga dočekati i odvesti na jezero, a takođe i vratiti na aerodrom. Takođe možemo zakupiti kombi za transport pribora.

 

Broj mesta je ograničen! Rezervišite mesto na vreme uplatom od 50 evra. Ova ekstra povoljna cena važi za rezervacije do 31. decembra 2009. Za detaljnije informacije obaveštenja, naš forum, e-mail, ili broj telefona: 062 8 53 80 81.

 

 

http://s1.postimage.org/ljmhi.jpg

Ček sad mi nije jasno jel pare moraju biti kod tebe do 29 ili 31 ?

Ovdje ništa neradi do ponedjeljka tako da tek 29 mogu poslati novce

Link to comment
Share on other sites

Lepa vest za šarandžije koji do sada nisu imali prilike da pecaju na legendarnom jezeru u Rumuniji - uspeli smo da obezbedimo (rezervišemo) celo jezero za naše šarandžije, u udarnom terminu, od 5. do 12. juna 2010. po popularnoj ceni: za šarandžije iz ex-YU cena sedmodnevnog pecanja je 150 evra po osobi! U cenu je uračunato 7 dana i noći pecanja (bez obroka za ribolovce). Na dva ribolovca sleduje čamac koji je uračunat u cenu. Šator, ležaj i ostalo možete posebno iznajmiti (doplatiti), ili poneti svoju kamp opremu.

 

Kako je pecanje u junu, imaju vremena da izvade nove pasoše i oni ribolovci koji ga još nemaju, ili poseduju stari. Vize nisu potrebne! Dozvoljeno je pecati na 4 štapa po osobi. Takođe je dozvoljeno pecanje na plovak ili feeder - napecaćete se toliko kapitalnih deverika da vam niko neće poverovati. Stoga će celo pecanje zabeležiti naša snimateljska ekipa. Možemo (ako se dogovorimo) napraviti i jedno drugarsko takmičenje. Od volje vam, od nas zavisi - kako se dogovorimo tako ćemo (se) organizovati. Možemo napraviti konvoj, da ne bude zadržavanja na granici. Ko želi može i avionom odleteti za Bukurešt, gde će ga dočekati i odvesti na jezero, a takođe i vratiti na aerodrom. Takođe možemo zakupiti kombi za transport pribora.

 

Broj mesta je ograničen! Rezervišite mesto na vreme uplatom od 50 evra. Ova ekstra povoljna cena važi za rezervacije do 31. decembra 2009. Za detaljnije informacije obaveštenja, naš forum, e-mail, ili broj telefona: 062 8 53 80 81.

 

 

http://s1.postimage.org/ljmhi.jpg

Ček sad mi nije jasno jel pare moraju biti kod tebe do 29 ili 31 ?

Ovdje ništa neradi do ponedjeljka tako da tek 29 mogu poslati novce

 

NIJE PROBLEM SAMO ME OBAVESTI NA PP upravo sam naveo 29 jer svi nesto cekaju zadnji minut a 30 i 31 valjda cemo imati precih stvari raditi :D

Link to comment
Share on other sites

to za mesta se pricalo jos pre 10 dana,i rekli ste kako se ko prijavi tako ce da bira mesta i cemu sad uopste price o tome.Objavljeno je da se ide jos pre 15 dana.

A i uostalom ribolovac kao organizator treba da kaze sta i kako,kakva glasanja,demokrataija i ostalo...pa sta god da bude neko ce biti nezadovoljan.Reci sta i kako i gotovo kome se svodja svidja kome ne ne i gotovo....

 

Odlično rešenje !Ionda neće ići pola njih koji bi išli.To što neko organizuje uopšte ne znači da ima pravo i da odlučuje.Pa ni Raduta nikome ne određuje gde će da sedne...Ko plaća-on ima i pravo odlučivanja za šta daje svoj novac.I to nisu male pare u pitanju,jer je 150€ tu najmanja stavka.To što je jezero ogromno,i što ima mesta za sve i još puta tri,ne znači ama baš ništa kad se zna da postoji 10-15 favorizovanih mesta kao i na svakoj drugoj vodi.Neka Jova kaže da li je bilo problema kada je išla grupa od par ljudi,a celo jezero prazno!I to ne jednom.Bez čvrstog dogovora svih zainteresovanih biće problema.To mora pod hitno da se reši jer rok za prijavu ističe,a priča da ima do Juna vremena za dogovor u opšte ne pije vodu.Verujem,a za par prijatelja i pouzdano znam, da mnogi baš iz tog razloga razmišljaju da li uopšte da se prijave.

Link to comment
Share on other sites

Prijatelji ja ne mogu da idem ali redovno pratim sva desavanja po pitanju vaseg odlaska na pecanje iz snova za svakog ribolovca.Mnogo ste bre iskomplikovali sve to oko odlaska stalno dajete neke komentare bezveze da li nelo moze da peca , da li neko ima pribor ili ne pa tamo moze da ide ko hoce sta ce tamo raditi , kako ce pecati ostaje na njemu samom.Vidim bice i vrlo interesantan rasplet oko izbora mesta,koliko vidim i vrlo zestoke rasprave(citaj svadje).Nemojte dozvoliti da vas gluposti dovedu do toga da ne odete ili padate u vatru :naughty:

pozzz

tuzan riboliovac koji ostaje kuci :(

Link to comment
Share on other sites

Normalno je da nikad neće svi biti zadovoljni,i da će uvek neko biti nezadovoljan.Bitno je da je sistem takav da ih je što manje. Ali.u svakom slučaju, nema pravo niko da pojedinačno da odlučuje o tome,već treba većina da odluči.Možda je najpoštenije izvlačenje redosleda biranja pozicija,ali i o tome trebaju da odluče oni koji su se prijavili. :think:
Link to comment
Share on other sites

Normalno je da nikad neće svi biti zadovoljni,i da će uvek neko biti nezadovoljan.Bitno je da je sistem takav da ih je što manje. Ali.u svakom slučaju, nema pravo niko da pojedinačno da odlučuje o tome,već treba većina da odluči.Možda je najpoštenije izvlačenje redosleda biranja pozicija,ali i o tome trebaju da odluče oni koji su se prijavili. :think:

 

 

 

znaci iko po tebi to treba da ide ovako izvlacimo redosled ko ce da bira pozicije i onda mi cekamo dok taj sto je izvukao da bira pevi ceslja jezero sonaramom koje je kao MORE i bira mesto a mi sedimo i pijemo pice po tom sistemu cemo se svi smestiti za dva dana na pozicije i krenuti sa pecanjem...kao da vi svi znate koje je mesto dobro a koje ne pa nije vam to debeljaca,ada i tresetiste pa da znate tacnu poziciju koja je dobra od nas 40 ili 50 koliko nas ide dvoje ili troje su pecali na toj vodi pa i nesto znaju a mislim da ni oni neznaju gde ce da sednu tako da je uzaludno raspravljati ko ce gde da sedne po svemu sudeci to ce biti svi u camce i udri po jezeru pa ko gde nadje i gde mu se svidi tu ce da stane jer na drugi nacin kao sto sam rekao pocecemo sa pecanjem svi posle 2 dana a to nikom u cilju nije!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ajoj kako ste vi zakomplicirali sve skupa,koliko vidim najviše če nas biti takvih koji čemo biti tamo prvi puta,a svi več vidite svoja favoritska mesta na vodi od 500 hektara :) još jednom si pročitajte post od carpforevera,on je bio tamo bio 4 puta,pa još uvijek ne zna koje bi mesto uzeo,ako njemu ne verujete pročitajte Trofej br.92 pa čete možda malo drugčije gledati na favoritske pozicije za koje sam siguran da barem 95% sudionika ovog foruma ne zna ;)
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam rekao da se svi šetaju po jezeru i sonarom ''češljaju'' jezero, nego da izvučeš redosled biranja i kad dođeš na red na mapi jezerapokažeš gde želiš da sedneš. A to što ti pričaš je da svi uhvate ''niski start'', pa ko pre do mesta koje mu se sviđa da pobode svoju zastavicu.I šta ako dvoje -troje A možda neko krene i dan-dva ranije ,da se osigura.Ali, možda je to poštenije...
Link to comment
Share on other sites

Dva puta sam bio na svetskom kupu 1999 i 2002 god. dva puta sam bio u slobodnom ribolovu kao free runer 2005 i 2006 god.Jos nemam ideju na kom mestu bih pecao.

Evo sto se tice mesta, :think: a sto se tice izbora svi zvanicno prijavljeni ce doneti odluku kako i na koj nacin ce se birati raspored mesta i da tu temu skinemo sa dnevnog reda dace se predlozi i koj bude imao najvise glasova po njemu ce se postupiti :hand:

Nemojte praviti cirkus od ovog odlaska nema potrebe pa ljudi jezero ima 40km uz obalu evo imate informaciju od coveka koj je tamo pecao i kako cemo birati mesta najvise buke prave oni koji se nisu ni prijavili a za neke znam ni da nece jer su ih sprecile obaveze ovo je zamisljeno kao jedno druzenje i dozivljaj za pamcenje i nevidim cemu ovoliko negativne energije pa od do sad prijavljenih mozda je dvoje bilo tamo i pecalo a ni oni neznaju na koje bi mesto stali a pricamo o favorizovanim mestima koja su po nekim mojim informacijama x puta prodala nije ovo takmicenje u pare pa da dizemo tenzije nema potrebe stvarno :violin:

Link to comment
Share on other sites

dali neko zna koliko ima prijavljenih za ovo pecanje? dali se ide ili ne ja sam uplatio medju prvima sto se tice mesta najbolje neka organizator odluci. jezero je ogromno bice mesta za sve, i to dobrih mesta! :violin:

Blizu smo malo fali ali ce sve biti uredu nadam se :think:

Link to comment
Share on other sites

Normalno je da nikad neće svi biti zadovoljni,i da će uvek neko biti nezadovoljan.Bitno je da je sistem takav da ih je što manje. Ali.u svakom slučaju, nema pravo niko da pojedinačno da odlučuje o tome,već treba većina da odluči.Možda je najpoštenije izvlačenje redosleda biranja pozicija,ali i o tome trebaju da odluče oni koji su se prijavili. :think:

Ako pazljivo procitas nigde nikad i niko ovde nije izjavio da ce on odrediti sta ce biti samo su se iznosila misljenja i zakljucak je sledeci :arrow: Svi prijavljeni ce imati pravo da daju svoje predloge koje cemo dati na glasanje i na taj nacin odrediti odabira mesta,mada ce i tada biti nezadovoljnih,tako ako se odluci za sesir vi koji znate favorizovana mesta imate sansu na njih da stanete jer nas 95% nemamo pojma o kojim mestima se radi mi idemo da se druzimo zezamo i pecamo,okrenemo janje na razanj i uvatimo nekog velikog sarana,propratimo to medijski slikamo se sa ulovima i zajednicki za uspomenu i dugo secanje :D

Link to comment
Share on other sites

Normalno je da nikad neće svi biti zadovoljni,i da će uvek neko biti nezadovoljan.Bitno je da je sistem takav da ih je što manje. Ali.u svakom slučaju, nema pravo niko da pojedinačno da odlučuje o tome,već treba većina da odluči.Možda je najpoštenije izvlačenje redosleda biranja pozicija,ali i o tome trebaju da odluče oni koji su se prijavili. :think:

Ako pazljivo procitas nigde nikad i niko ovde nije izjavio da ce on odrediti sta ce biti samo su se iznosila misljenja i zakljucak je sledeci :arrow: Svi prijavljeni ce imati pravo da daju svoje predloge koje cemo dati na glasanje i na taj nacin odrediti odabira mesta,mada ce i tada biti nezadovoljnih,tako ako se odluci za sesir vi koji znate favorizovana mesta imate sansu na njih da stanete jer nas 95% nemamo pojma o kojim mestima se radi mi idemo da se druzimo zezamo i pecamo,okrenemo janje na razanj i uvatimo nekog velikog sarana,propratimo to medijski slikamo se sa ulovima i zajednicki za uspomenu i dugo secanje :D

:clap: :obscene-drinkingcheers: :violin: :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...