Jump to content

KOJI INDIKATORI


Recommended Posts

Delkim koji se pravio do pre tri godine i ovo sada nije isto ,cak se vidi po spoljasnjem izgledu. Ovo sada je neka jeftinija varijanta svega - plastika i dugme i kvalitat spoja a naravno i sam rad indikatora nije ni blizu kao ranije...............Sve zamerke na rad ovih pistalica koje se sada prodaju stoje.Staraije serije su besprekorne ,ali im je i cena bila duplo veca .........sad je cena pristupacnija ali je to otpratio i kvalitet....sve ima svoju cenu.

 

Moji delkimi nisu ovi novi od pre 1-2 godine,a Nesa(Borcanac) ima 10 kom,izmedju ostalog i 3 ili 4 onih delkima koji su iz prve serije koja je izasla.Na oko su skoro identicni,sem sto novija serija ima 1 boju vise i baza iz stare serije ne moze da detektuje signalizatore novije serije.Sve nedostatke koji su navedeni imaju i jedni i drugi.Kao sto sam rekao sinoc na chat-u ovo cu sledece pazariti ;)

http://i45.tinypic.com/34dpu9c.jpg

Mora da su i ti tvoji indikatori iz te Borcanske serije pa zato i rade tako.....Original ko Travolta iz Borce :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako su se pokazali Prologic vts 3+1 video sam ih u formax-u

Takođe u Formax-u sam video i INDIKATORE TRZAJA SET WS 3+1 BEŽIČNI CP56010 CAMOU, kao proizvođač se navodi Carp Pro ali je set isti kao Prologic VTS 3+1 bežični set.

Kakvo je vaše mišljenje o njima.

Poznato je da proizvođači radi serijski a onda velike firme štampaju svoje podatke na njihove proizvode a ona se postavlja pitanje šta sad :think:

Link to comment
Share on other sites

Ima razlike i na oko sto kazu,a i ne rade kao oni do pre tri god.

1.Posle jedne sezone ovi noviji su sivkasti a ne crni a stari nisu promenili boju ni malo posle tri sezone

2.Dugme za paljenje nocnog rezima je na novim ispupceno a na starim saliveno sa kucistem

3.Spoj dva dela od kojih se sastoji kuciste nije idealan pa ima cak pucne od odlivka plastike tako da se desava da kada stavis najlon u idikator on zakaci za pucnu pa ne legne u leziste i pistalica ti ne radi... morao sam da osmirglam na jednom da mi ne bi zapinjao najlon.

4.Dugme na centrali,koje sluzi za konekciju izmedju indikatota i centrale nije isto kao na staroj

 

Sve ovo ne primetis ako nemas obe serije a ja imam cetiri stara i centralu(kupljeni 2006) i dva od novije serije (2007god)........naj jednostavnije cete ih razlikovati po nalepnici sa strane koje nema na indikatorima od 2007god.

naravno da nalepnica tehniciki nista ne znaci ali se po tome takodje razlikuju........

Link to comment
Share on other sites

a mozda i delkimi kupljeni ovde za nase i istocno trziste i oni u engleskoj ili nemackoj nisu isti..... ko zna :roll: :roll:

 

Urotili se opet protiv srba ili GM prepakuje 100% :oops:

 

hahahahh tesko za poverovati, ali kod Delkima to nije slucaj.............isti su kupljemi u Engleskoj i bilo gde drugde od 2007 pa na ovamo .......verovatno su pojeftinili proizvodnju na taj nacin ..........ali su i cenu smanjili

Link to comment
Share on other sites

Nisam protiv nikog niti sam za jednu firmu samo prenosim ono shto pishe po engleskim forumima.Kako kod njih je sve dostupno i nisu vezani za nijednu firmu(bar onamo gde i ja pishem) verujem im na rec.shto se mog licnog iskustva tice nekoliko puta sam rekao fox je alarm za sve situacije il zlatna sredina.

 

Daleko smo otishli sa teme ja sam pokusho da odgovorim slamcici za njegovo pitanje.

Link to comment
Share on other sites

Celu predhodnu sezonu koristim ATTs + ATTx i vrlo sam zadovoljan.Vrhunski kvalitet i pouzdanost.Ako nemaš ''problem u glavi'' što signalizator nema tona,već se oslanja isključivo na bazu(za mene je to čak velika prednost) - najtoplije ti preporučujem. ;)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...