Jump to content

LED LENSER H7R


vladimir bg

Recommended Posts

A sto mislis da bi moderatori trebali to da znaju,a i ni tamo nisu znali da ti daju tacan odgovor,negu su se vise iscudjavali lampi...

Evo mi da ti pomognemo,jer tamo niko nije!

Kod nas nemas nigde da je kupis.Jedino ako naletis kod nekoga ko ih donosi od preko ili nesto sl.

Cena u Nemackoj im je oko 55-60 e +postarina-koja ti je oko 4-5 e.Ukoliko si zaiteresovan javi mi se i dobices je. ;)

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Koliko znam ti si pitao gde se OVDE MOGU NACI,Ja bi te zatrpo sa informacijama gde u evropi mozesh da ih kupish il o informacijama kakvi su al ti ocesh iz licnog iskustva tako da to shto su ti pisali uopshte nije odgovor na tvoje pitanje.Srle ti je da pravi odgovor.

 

Bolje ne dati odgovor nego pricati besmislice

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...
Posedujem Led Lenser H7 nešto više od godinu dana, za sada radi bez greške samnom je prošla sve moguće vremenske situacije, u ponedeljak je stigla još jedna za mog prijatelja Cakija iz Berlina po ceni od 45e. Trenutno jedna od najačih baterija (moćna a mala).
Link to comment
Share on other sites

Imam je ja godiinu dana,samo sto je moja model H7,a ne H7R.Razlika je u tome sto H7R ima punjive baterije i punjac(koji se ubada u lampu),a H7 ima obicne baterije.Meni nije bila potrebana H7R jer imam i punjac i punjive baterije kod kuce.Uz H7 dobijes 2 kompleta baterija(6 komada) i neverovatno koliko duze drze od onih punjivih kojih uz H7R dobijes 3 kom.Inace baterije 'jede' brzo ako je furas na max,mada ni ne moze i jare i pare.

Sto se tice jacine svetla i fokusa koji svetlo skuplja u snop tu ne verujem da moze iko da joj parira.Lampa ima i potenciometar tako da mozes da smanjis jacinu svetla-ja je licno retko kad pustim da mi svetli u najjacem rezimu.Tako i stedim bateriju a i nemam potrebe za onako jakim svetlom non stop.

Link to comment
Share on other sites

Hvala momci na brzim odgovorima :thumbsu: Ja imam model Led lenser h7 odprilike godinu dana i sluzime bez i jedne greske.Koliko god trazim neku manu ili gresku na njoj nemogu je naci,jer je savrsena :search: Svakome je mogu preporuciti koje u potrazi za savremenoj,savrsenoj bateriji koja ce vas oduseviti i u koju se mozete pouzdati 100% :hi:
Link to comment
Share on other sites

Jane to tije kao dasi sporedio Porshe sa Fiat cinquecento :spiteful: Koji model Led lensera koristis kad ti toliko trosi baterije H3,H4 ili H5?Napisi nam tvoje licno iskustvo koje si dosad stekao o Led lenseru.
Link to comment
Share on other sites

imam h5 i dan danas tvrdim da je daleko jaca i bistrija svetlina kod lensera i kvalitetnija sijalica ali (JEDNO VELIKO ALI) tri puta vishe drzi petzlova taktika plus koju isto imam i koja daleko laksha od leda i koja nema pozadi bateriju tako da mi nesmeta i da spavam snjom,i koja ima crveno svetlo protiv buva a i ugasitije dosta puta na vodi puno znaci.A shto se tice rekla kazala pa imash i zvonicnih tehnickih podataka pa vidi i sam razliku.
Link to comment
Share on other sites

Ukusi su razliti nekom neke stvari smetaju nekom ne.Ja sam godinama koristio petzel tako da znam o cemu pricam ali i sam si dao odgovor da petzel nemoze da konkurira sa lenserom u jacini,bistrini a da nepricamo o daljini bacanja snop svetlosti ili sirenja snopa.Da trosi vise baterije lenser od petzela je sasvim normalno jer je i tri puta jaca u svemu od petzela!

 

Da neko nebi svatio pogresno ja ne omalovazavam Petzel naprotiv mene jos uvek sluze i oduvek sam bio zadovoljan snjima sve dok nisam kupio lensera :pardon:

Link to comment
Share on other sites

A reci mi shta ce mi jak snop svetlosti kad bacam bez lampe,uvjek se uzima orijentir sa druge obale.Pogotovo na divljoj vodi shto manje svetla to bolje.

Znaci poenta da gledam gde bacam mi uopshte nije jasna.Iskusni uvjek bacaju bez lampe,cak shta vishe i vade ribu bez lampe osim kad je blizu obale da bi se vidjelo kako uci u meredov.Nek me ispravi neko ako greshim

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha :rofl: sto se palis ko fitilj :friends: Ja bacam u noci isto bez svetla a to i sam znas video si i sam na vratnici sa kojim glindzavim stapovima sam prebacivao do druge strane uvek pred trsku sa big bal boijlom.Ova lampa i nije za sarandjije konstruisana nego iztrazivace pecina,planinare,itd.. Meni odgovara za ribolov a najvise kad nocu idem u kontrolu dalek snop a za zavrsetak drila taman doziran bistar rasuti snop svetlosti.Ti mozes da negiras i dalje i hvalis petzela koji je super ali se nemoze meriti sa lenserom :drinks:Toje moje iskustvo i zakljucak a oni koji poseduju i koriste lenser znaju o cemu govorim.Sa ovim zavrsavam dalju diskusiju o lenseru jer sam napisao svoje iskustvi i mislenje :hi:

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...