Jump to content

BRZA-SPORA


svaba

Recommended Posts

Zdravo ljudi,

 

boila je korigovana po dogovoru,izbaceni lizin,metionin,izbacen sweetner 5 ml,talin ostao na 2ml, u tecni 10 ml amino,spolja jos 10 ,

u prethodnom receptu bilo vise.

pecao sam 20h-09 h,(zbog ogromne vrucine)dakle 13 sati,korektno prosao,oko 20-ak i par odlazenja,potrebno mi je da je potvrdim jos na najmanje 2 vode.ujedno cu probati jos 2 druge brze boile.

 

uh..velika temp. vrlo tesko za kompletno uzivanje,Sava jos ne dozvoljava,poplave,skoro vanredno stanje.

 

Pozz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
definitivno mozes sa kajuzerima etericnim uljima i mnogo hemije da bolia pocne brzo da daje ribu.ali svaka prevara je kratkog daha.posle na tom hranilistu ni sa dobro izbalanisiranom boilom ne mozes da dobijes ribu jerizgleda da protivnik pamti dobro.probao sam sa cotamovim savetom 30ml salmona na 1.5 kg trige ili 3 d i to jako dobro peca u pocetku ali kad stane .... alice danau kaze 20 ml ester banane na 1 kg red hering i 20 ml stimulin amina.isto daje brze rezultate ali i brzo staje.probao sam i 3d mih liquid i jaja bez iceg drugog.pocinje da peca posle 30 sati i solidno radi.za takmicenja od 100 sati dobar izbor.svako ko je napravio boilu koju smatra za dobru zna koliko je vremena i muke potrosio.zato experimenata nikad dosta.bistro....
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 6 years later...
  • 5 years later...
On 2/8/2010 at 8:52 PM, JazoCarpteam said:

Prvo Hvala Žac.

On zna zašto.Neču ga previše hvaliti.Ali je za mene jedini šaranaš koji mi je na mom početku dao ruku a i svoje znanje. Miksevi koje mi je savetoval Žac bili su super, čista petica. Nemam puno vremena biti na vodi ali mogu napisati koji miks mi je dao, na brzim ribolovima najviše: Ptica trkačica.

To je samo jedan koji mi je najviše pri srcu,ali bolje ,da Žac piše o receptima .O sestjcima i u svemu kaj, je treba znat o Boili.

Nemojte me previše .. .......!(po pluvati)pišem kak znam .

Lp.Jazo

Pozdrav, da li bi podelio  omer hemije u miksu ptica trkacica 🙈

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...