Jump to content

KAKO TO RADE BRACA KINEZI


Kiza-Bg

Recommended Posts

Tako je srle bilo je pre godinu i po dve o ovome sve firme koje rade u kini vidi se odakle pocinje samo se ime menja.Slobodno mozete uporediti nekoliko firmi i vidjeti da su im proizvodi bukvalno isti samo je ime razlicito.
Link to comment
Share on other sites

Nisam bio lenj, poslao sam mejl ovima sa ovog Kizinog linka, bas me je interesovalo sta ce mi reci. Pitao sam ga tako bez veze za par proizvoda, tj onih koje sam prepoznao i za koje znam cenu u Evropi. Npr. Defender Brolly JRC 59$, overwrap za isti 30$, shipping troskovi za ova dva zajedno 23$. Znaci 112$+ carina!!! :think: :think: :think:

 

http://s2.postimage.org/RGVXA.jpg ovaj sator, ne znam koji je to je 135$, ima double skin

Pitao sam kineza da mi posalje kompletan price list za sve proizvode pa cu postaviti kad dobijem :violin: :violin: :violin:

Link to comment
Share on other sites

1kom ce da ti posalje samo ako ga ubedis da se razmisljas o kupovini celog kontejnera pa kao da vidis kakav je kvalitet proizvoda..neverujem da bi se cimali za 1 kom tek tako..

 

.. i to su ti verovatno cene za ozbiljne kolicine...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sve to pet. Kupujemo več nešto takvo... a kad dođe do deala, bit če cijena 30% - 50% viša... I tu razliku dobivaš natrag kad kupiš više komada.

 

Za svoj proizvod i brand naruđba je od 50komada pa na dalje, najrađe vide kad ih uzmeš barem 300, pa onda i cijena pada... Prijevoz 28kubika robe je 1860USD + nekih 400USD troškova oko razpakiranja, skladištenja + prijevoz do vašeg dučana-skladišta.

 

Sve se to radi kod kineza, mijenja se oblik, materiali alu šipki i material PU najlona. Nije baš neko šesto čudo, da se odkrije takve stranice, a i marže kad se sve zbroji, da zaradi BrandName i prodavač...nisu baš neke ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...