Jump to content

DRUGA LIGA 2010/2011


Recommended Posts

http://s4.postimage.org/MGPli.jpg

 

Po dostavljanju prijave kluba ( dovoljan je naziv kluba i CT tima),na mejl ŠA-SSRS ,biće vam na mejl dostavljen prijavni list i račun na koji treba uplatiti garantni iznos.Prijavni list treba popuniti i vratiti mejlom.Svi klubovi moraju biti članovi SSRS .Oni koji nisu mogu postati potpisivanjem pristupnice i uplatm članarine.

 

Pozdrav Forum i Sekretarijat ŠA-SSRS

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Hoce li neko da nam kaze sta se desava sa drzavnim prvenstvom? Sem ovog roka za prijavu vise se nista ne pominje! Ako ce se pecati u septembru (kako je najavljeno), nije li malo neozbiljno sto se jos uvek neznaju termini i voda na kojoj ce se pecati?! Koliko je ekipa prijavljeno, koje su to ekipe? Pa ljudi, za svako i najmanje takmicenje, znaju se svi podaci a o DRZAVNOM prvenstvu ni reci?
Link to comment
Share on other sites

pa to ti je brate uobicajeno kod nas.prosle godine se pecala prva liga i ponedeljkom.koga boli sto se nista za drugu l;igu nezna kad je bitno nesto drugo. u hsl znaju za 2112 sta i gde ce biti.ne kazem da ce neko iz druge lige nesto napraviti u smislu rezultata al bar mogu da imaju tajming da bi mozda probali mamce itd. u krajnjem slucaju rasporedili svoje obaveze.i tako ko god bude imao svoj stav i misljenje bice nekomponentan.zbog mira u kuci ne postavljati takva glupa pitanja ipak druga liga ima zadatak da popuni 6 nedodirljivih.mozda opet sve bude na ciganliji jbg. utrenirali se majstori pa da se ne muce. ako nije tako nekame me neko demantuje.
Link to comment
Share on other sites

Ne treba nikog potcenjivati ali niko nije nedodirljiv. Svako ima sansu da peca i da se dokaze. Prosla sezona je bila kakva je bila ali sta je sa ovom? Mnogi su imali zamerke na to sto je pecano na Adi ali verovatno je to bilo u tom trenutku nabolje resenje. Trebalo je ove sezone da se te neke greske i propusti isprave ali pitanje je da li se se pecati liga ove godine!!! Sarasanska asocijacija cuti a Boskovic ne priznaje sarandzije. Gde su tu takmicari i ljudi koji bi da se takmice u saranskom ribolovu?! Zbog ovakvih stvari, umesto da se omasovi ovaj sport, svake godine je sve manje ekipa.
Link to comment
Share on other sites

moj tekst nije bio nikoga da ljuti i vredja ali situacija je takva kakva je.moze se bar objaviti koje vode su u opticaju i bar vremenski priblizno odrzavanje 2 a ne 3 kola predkvalifikacija.plovkarosi su dobro organizovani a neznam kome nije u interesu da to budu i sarandjije.reviri su napravili odlicno takmicenje koje ce sledece godine biti jos masovnije.zato molim ljude iz saveza za hitne korake jer ce se i ove godine pricati o tome danema para za sp itd.ne potcenjujuci drugu ligu pomozite takmicarima da se iole pripreme za ta dva kola.mozda je nekom u interesu da ode spreman na takmicenje.bilo je ako se secam pre dve godine pokusaja da se okupe saranski klubovi idogovore o daljem organizovanju.tu se sve i zavrsilo.mozda se neko seti pa u savez pozove sirara bojanica acu radovanovica i ostale eminentne saranske majstore pa onda zajednickim snagama se nadje i neko resenje za duzi period.ne verujem da ce se niko od poznatih saranskih firmi odreci sponzorstva rep.srbije koja je za kratko vreme stekla veliki ugled u svetu. treba samo pokrenuti tocak a onda ce se svesamo od sebe promeniti.mozda i savez organizuje neko tamicenje gde ce puno ekipa uzeti ucesce.ljudi ima a dobre volje.......
Link to comment
Share on other sites

Pitanja su apsolutno na mestu i svi bi mi voleli da se sve vec zna i da se samo spremamo za pecanje.....po principu javite mi kad i gde da dodjem, ali na zalosto kod nas to bas nije tako jednostavno.

Posto ocigledno niko drugi nece da odgovori na vasa pitanja ... na moju veliku zalost moram ja i to samo zato da ne biste bili u zabludi jer vidim da neki ovde imaju veoma pogresnu viziju oko organizovanja Drzavnog prvenstva. Gde i kad se peca?? NE ZNA SE!!!......ZASTO?!!!Zato sto su ljudi neozbiljni pa se jos uvek nisu svi prijavili, i ako je prosao rok za prijave.Prosle godine rok za prijave je bio 15.07 da bi bilo dovljno vremena da se nakon prijava odredi voda i termini i da se to objavi da ljudi znaju na vreme ...itd dakle sve onako kako bi trebalo da bude.Do tog 15.07 bilo je prijavljeno SEDAM EKIPA.......pa smo produzili rok do 31.07......pa je bilo DEVET EKIPA ......pa smo produzili rok do 15.08..... pa je bilo JEDANAEST. ..pa smo i dalje produzili...itd da vas ne davim... 24.09.2009god zvoni mi telefon bio sam na putu za Makedoniju isli smo na MAK CARP CUP zave covek da mi kaze da se prijavljuje da njegov tim peca ligu.Na moje pitanje zasto se tek sad prijavljuje on mi kaze......pa mi smo prosle sezone ispali iz prve lige i imamo pravo da pecamo drugu ligu ...to se valjba podrazumeva....a to sto se tek sad prijavljuje to nema veze.Na kraju je bilo 13ekipa.DALI NEKO ILI NEKA VRACARA ,GATARA moze da nam kaze koliko ce se timova prijaviti ove sezone, ako to moze mi bi odmah pasto dobijemo tacan broj dogovorili vodu.Kako dogovoriti termin i vodu ako ne znamo kolko ce ekipa pecati!!!?

Do sada se prijavilo sest ekipa,jedna manje nego prosle godine u prvom roku, pa smo opet produzili rok za prijave 31.08 2010.god.Pa ovom prilikom molim sve one koji zele da se prijave da to urade sto pre kako bi smo mogli da odredimo vodu i termine.Jos sest ,sedam ekipa su trazile broj racuna i prijavne listove verovatno ce se prijaviti ,a mozda se i ne prijave.Tesko je vreme nema se novca mozda je sve ovo mnogima preskupo voleo bi da cujem vase misljenje o visini kotizacije.....Kotizacija je uvek bila 250e za drugu ligu ove godine je po trenutnom kursu to malo vise ali to je uradjeno zbog inflacije ,mozda je to sada previse ....ali to je maltene jedini novac od kog sa finasira odlazak na svetsko prvenstvo, a pitanje dali ce i to biti dovoljno.A svako ko se plasira ocekuje da mu svi troskovi budu placeni.

Zamolio bi sve one, ako postoje takvi, kojima je problem razlika izmedju 250e i 30,000din u visini kotiacije da napisu svoj komentar.

Link to comment
Share on other sites

Mozda bi bilo i vise prijavljenih ekipa da se zna gde se peca i kad su termni.

Mi smo otpecali drugu ligu i bili ubedljivo zadnji,dobro predzadnji posto su jedni odustali.

Malo neiskusva, malo vise neozbiljnosti ali nismo odustali nijedno kolo bili smo tamo pa kako god prosli.

Verovatno bi se prijavili i ove godine ali kako da se organizujemo kad neznam ni kad ni gde se peca.

Velicina kotizacije i nije nesto narocito ako se uzme u obzir da se odbija od ukupne sume kad se plasira u prvu ligu,ali je u ovim uslovima velika.

medjutim kad se uzme u obzir koliko se plate kotizacije za jedno solidno takmicenje i nije velika i ako je poprilicna kriza.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...