Jump to content

shimano speed master 13ft 3,5lb


Recommended Posts

Gledao sam ovaj stap i privukao mi je dosta paznje ,cena mu je oko 160 jevrica:D

Pa me sad zanima ,dali neko ima iskustva sa njim,zapalio sam se za njega i bas mi se svidja

mada se dvoumim jer ima i u varijanti 13ft 3,5lb i 13ft 3lb e sad sta uzeti cini mi se da ima dve akcije da kazem

longe range to je za librazu od 3,5lb i cini mi se ova druga kao, fish play 3lb.

trazio sam na netu komentare za njega ali slabo se pise o njemu,prva karika je 50,i cini mi se da je stap za 2010 godinu

Svaki savet i komentar dobrodosli

hvala i poz svima :D

Link to comment
Share on other sites

Šta ja znam,imo sam ga u ruci baš tog što spominješ,par puta sa njim i zabacio,sad dat neke ocjene o njemu teško,kolega je sa njim zadovoljan,sasvim solidno i pod ribom kaže da je sasvim u redu,makar mu i ime kaže da je to više štap za daljine,ja mislim da ti je najbolje da nadješ prodavaonicu gde ga misliš uzeti,uzmeš na reverz još koji štap i ideš na vodu malo zabaciti pa češ videti što ti se svidja.,
Link to comment
Share on other sites

Imam ih ja. Od 3,5 i 3lb log range. Vrlo lepi elegantni i snazni. Bacaju daleko i vrlo precizno.Imaju odlicnu Fuji opremu. Jedina mana je ta sto su malo ostriji, pa prilikom zamaranja moras drzati malo meksi dril.
Link to comment
Share on other sites

u kojoj to prodavnici u srbiji daju stapove na revers da ides da ih isprobas bas me zanima :) :) :)

he he he, htedoh istu konstantaciju napisati ,

posto mislim da sam procitao za je Pele iz Slovenije onda to ima samo u EU :cry:

Link to comment
Share on other sites

u kojoj to prodavnici u srbiji daju stapove na revers da ides da ih isprobas bas me zanima :) :) :)

Ja dosad tim nisam nikad imao problema a kupovao sam štapove kod nas u Sloveniji i u Hrvatskoj,ako je gazdi do posla nema problema ako ne idemo dalje,pa konkurencija dandanas je strašna ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Gledao sam ovaj stap i privukao mi je dosta paznje ,cena mu je oko 160 jevrica:D

Pa me sad zanima ,dali neko ima iskustva sa njim,zapalio sam se za njega i bas mi se svidja

mada se dvoumim jer ima i u varijanti 13ft 3,5lb i 13ft 3lb e sad sta uzeti cini mi se da ima dve akcije da kazem

longe range to je za librazu od 3,5lb i cini mi se ova druga kao, fish play 3lb.

trazio sam na netu komentare za njega ali slabo se pise o njemu,prva karika je 50,i cini mi se da je stap za 2010 godinu

Svaki savet i komentar dobrodosli

hvala i poz svima :D

 

Pozdrav ja ti imam te štapove 13 i 3,5lb što se tiče vanjskog izgleda i blanka štap je perfektan,ja sam ga najviše uzeo što je štap tanak pogotovo ručka ( nevolim kad mi je drška debela ).

Što se tiče bacačkih karakteristika štap je vrhunski, upravo je i namjenjen za tu svrhu.

E sad dolazi ono što je po mom ukusu mana, a to je krutost ( nemoš imat i jare i pare jel tako :D )

Kao što si i naveo u trgovini nemožeš znati kakav je štap niti u zabacivanju sitema, a pogotovo kod drila.

Za moj ukus štap te libraže je pretvrd,više mi se sviđaju Parabolik štapovi što ovaj to nije,al hebiga nisam znao dok ga nisam isprobao :)

Ima sad tu ix činbenika??? vode na kojima često loviš,dali trebaš daleko zabacivati preko 120-130m pa i dalje ili loviš na max 90 do 100 metara.

Ako loviš do 100 metara onda ti nebih preporučijo ovaj štap,jedino ako ti se ekstecki sviđa kao meni,ali ako ti treba za veće udaljenosti onda nećeš sigurno pogrešiti u odabiru.

Moj ti je savjet odvagaj ove dvije solucije, pa vidi šta želiš dalek zabačaj ili gušt u drilu :hand:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...