Jump to content

JESENJE CARP DRUZENJE,,KUDOS,,PAVLOVCI 2-5 SEPTEMBRA 2010


Recommended Posts

Tebe nishta nisam pitao niti si ti bitan pa ne znam shta hocesh.Ako se umijlavash nekom nemoj preko mene,a o tome da li je to glupost prosudice neko pametrniji

 

Krojac,budi miran 8-) Posto sam ja glup a ti pametan da ti pojasnim da od svih nas koliko smo pecali jedino ti ljudi "Vulinovi tigrovi" su stalno pecali na tim Pavlovcima i sasvim je logicno da dobro pecaju jer poznaju dobro vodu i onda ti nadjes da prozivas i njih i Ciklone koji bi mogli da nas predstavljaju na Svetskom svojom voljom,znanjem i umecem!

A za "umiljavanje"......pogle svoja ramena,jesu li zuta ;)

 

 

Slushaj ti pametni LIMARU za to'' budi miran'' mozemo da se vidimo pa da poprichamo.U mom tekstu nigde nisam pomenuo tebe poshto si nebitan rekao sam ti to pa ne znam zashto se ti osecash prozvan.Takvim bitangama kao shto si ti nije mesto na forumu jer niko nije duzan da chita gomilu gluposti koju ti pishesh pa ubuduce ako bash hocesh da mi neshto kazesh uradi to privatno ili telefonom kako ti volja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Propust se desio i sta sad,pljuvati po pobednicima jer taj neko nije bio bolji?Apsurd...A ti Neso ako kazes neregularnosti i te gluposti tipa "ja sam bolji",idi na Prdin kup pa se pokazi,nece biti propusta,namestanja i neregularnosti a i zaradices "kintu" :D

 

 

Tvoja pamet i znajne o pecanju su u ovoj recenici veoma doshle do izrazaja poshto upecati najvecu ribu jeste chista sreca a ne znanje na vodi tipa basijane.''Ja sam bolji'' nigde ne pishe u mom postu jer ja to nikada nisam rekao. A na Prdin kup idi pa probaj da uhvatish navecu ribu na svoje znanje i umece mene to ne interesuje. :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...