Jump to content

JESENJE CARP DRUZENJE,,KUDOS,,PAVLOVCI 2-5 SEPTEMBRA 2010


Recommended Posts

Rezultati upravo zavrsenog jesenjeg carp druzenja ,,KUDOS,,PAVLOVCI

Nagradjeni od 1 do 5 mesta.

1 mesto CT,,CIKLONI,,RUMA. 344.96

2 mesto CT,,VULINOVI TIGROVI,,RUMA. 344.16

3 mesto CT,,TAURUNUM,,ZEMUN 311.23

4 mesto CT,,SPORETI,,BEOGRAD 301.94

5 mesto C.T. AVIS-GAS - VOGANJ 283.82

Najveca riba 20,84 kg CT,,IN-PRO STARA PAZOVA.

Najmanja riba 1,09 kg CT,,BAKA-BAKA NOVA PAZOVA.

Zahvalio bih se svi ucesnicima na lepom druzenju ,fer i korektnoj pecanju,a ujedno bih pozvao i ostale ekipe da nam se u buducim druzenjima pridruze i uvelicaju ovaj ribolovacki skup.Do narednog vidjenja veliki pozdrav od organizatora.BISTRO

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SLOVAK NADAM SE DA CES OVAJ PUT BITI U PLASMANU I DA CE KARP BOLJE CUPATI KROKODILE IZ PAVLOVACA.JAVI NA KOJOJ CES BITI POZICIJI DA SVRATIM.LELA :banana-dance: :bow-blue:

Verovatno pored Ciklona :D

 

prijatelju imas odlicnu intuiciju :o

Tradicija se nastavlja :D

Link to comment
Share on other sites

Ekipa šporeti su dobro pecali, samo da je sve bilo regularno,( kao što nije), oni bi bili prvi,svi mi koji smo bili tamo to dobro znamo,samo se pojedini prave ludi,pa čestitaju jedni drugima. Ali naravno svako ko gubi se ljuti, :D ,a kako i nebi, kad umesto trećeg budeš na šestom mestu!!! Pozdrav!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kad krečimo-krečimo!

Link to comment
Share on other sites

Ekipa šporeti su dobro pecali, samo da je sve bilo regularno,( kao što nije), oni bi bili prvi,svi mi koji smo bili tamo to dobro znamo,samo se pojedini prave ludi,pa čestitaju jedni drugima. Ali naravno svako ko gubi se ljuti, :D ,a kako i nebi, kad umesto trećeg budeš na šestom mestu!!! Pozdrav!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kad krečimo-krečimo!

 

Mali budi dobar :violence-smack: :violence-smack: :angry-banghead:

Link to comment
Share on other sites

Ekipa šporeti su dobro pecali, samo da je sve bilo regularno,( kao što nije), oni bi bili prvi,svi mi koji smo bili tamo to dobro znamo,samo se pojedini prave ludi,pa čestitaju jedni drugima. Ali naravno svako ko gubi se ljuti, :D ,a kako i nebi, kad umesto trećeg budeš na šestom mestu!!! Pozdrav!!!

 

greska organizatora,a sto se tice sporetova oni su legende i voleo bih da ponovo pecamo negde zajedno.pozdrav

 

 

 

 

 

 

 

Kad krečimo-krečimo!

Link to comment
Share on other sites

SVAKA CAST SASA SAMO STE TO TREBALI RECI PRVA DVA DANA TAKMICENJA KAD JE SVE TO KRENULO SA VASE STRANE :clap:

Burazeru nemoj da pametujemo, znas koliko je riba mereno vama na toj strani i iz koliko puta. Konkretno nama 42 ribe iz 16 puta za 30 sati takmicenja koliko je vaga bila na nasoj strani,( znaci 16 puta 1300gr ili koliko vec) a vama 71 riba iz 71 puta za preostalih 42 sata takmicenja jer ste vi vec znali o cemu se radi( 71 puta 1300 gr ili koliko vec) pa se ti sad saberi ili se oduzmi, kad je vec doslo do toga. Znaci kada se mi sa ove nase nam "ostecene" obale oduzmemo vas bratic sa te strane po svim proracunima nema u prve cetiri ekipe. Nije vasa greska, ok. Ali brate, pobedili ste! Znaci nije problem, samo nemoj da pricamo o tome, sto vise budemo pricali, samo cete sebe zajebati, podnosimo mi poraze muski, prevare malo teze ali uspevamo a vi pobedu takvu kakva je treba da mudro precutite jer niste vi krivi sto ste pobedili. :hand:

Link to comment
Share on other sites

Bosanac, nikoga ne boli vasa pobeda posto vi dobro pecate, i niko nije ljubomoran na vasu pobedu, a sto se matematicke strane tiče,mora da si izostao sa tog časa,jer 74 ribe po 1350gr. iznosi 99kg i 900gr. koliko je izmereno vasoj ekipi, a 73 ribe po 1350gr. je 98kg. i 550gr. kolko je izmereno Vulinovim tigrovima!!! Znaci necemo da polemisemo o matematici i jos jednom vam cestitamo na pobedi! :whistle:

 

Pozdrav!!!

 

 

 

kad krecimo-krecimo ali stvarno!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bosanac, nikoga ne boli vasa pobeda posto vi dobro pecate, i niko nije ljubomoran na vasu pobedu, a sto se matematicke strane tiče,mora da si izostao sa tog časa,jer 74 ribe po 1350gr. iznosi 99kg i 900gr. koliko je izmereno vasoj ekipi, a 73 ribe po 1350gr. je 98kg. i 550gr. kolko je izmereno Vulinovim tigrovima!!! Znaci necemo da polemisemo o matematici i jos jednom vam cestitamo na pobedi! :whistle:

 

Pozdrav!!!

 

 

 

kad krecimo-krecimo ali stvarno!!!!!

NE SUMLJAM DA SU CESTITKE OD SRCA :lol:

Link to comment
Share on other sites

carperi kako bilo da bilo zavrsilo se nemoj da kvarimo dobro pecanje i druzenje pogotovo sto niko od ekipa nije kriv.Kad je sve primeceno bilo je kasno za popravak i doneta je takva odluka.Drugo resenje je bilo prekid takmicenja sto morate priznati bi bilo zalosno.

Neznam ko se slaze samnom ali 72h super pecanja, odlicna atmosvera, dobro druzenje i da se sledeci put ponovo okupimo i druzimo.

 

nemojte mi zameriti na mom misljenju. BISTRO

Link to comment
Share on other sites

Misli sta hoces,cestitke su stvarno od srca,nisam ja neki matematicar, ali neke stvari kapiram i sam,a i čuo sam, kao i svi, od sudije(organizatora). Mogli bi satima

o ovoj temi koja nije vredna,ali necemo!!! Pozdrav druze i uzivaj!!! ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kda krečimo,krečimo,ali stvarno!!!

Link to comment
Share on other sites

Misli sta hoces,cestitke su stvarno od srca,nisam ja neki matematicar, ali neke stvari kapiram i sam,a i čuo sam, kao i svi, od sudije(organizatora). Mogli bi satima

o ovoj temi koja nije vredna,ali necemo!!! Pozdrav druze i uzivaj!!! ;)

 

pozdrav i tebi :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kda krečimo,krečimo,ali stvarno!!!

Link to comment
Share on other sites

Da vaga nije valjala (tj nije resetovana)to je sigurno,konkretno ja sam upecao ribu koja "odokativno" nije imala ni kilogram-vaga je pokazala 1700g-TRI PUTA ZA REDOM!!!!! Nisam mogao da verujem,ni clanovi moje ekipe ni sudije-okacili smo ribu direktno na vagu-vaga je sad pokazala nepunih 800g koliko smo i predpostavili...NEVEROVATNO!!!!!!!! :naughty: Da ne pricam o organizaciji koja je bila KATASTROFALNA,organizatora mislim da niko nije video tih 72h,sa moje desne strane ekipa je hranila boilama iz camca(camac od cuvara koji se non-stop "vozikao" tuda,kao da nije takmicenje), sa leve strane je bila ekipa koja zabacivala svoje sisteme preko TRI moja stapa!!! Sudije su mi svedoci za oba slucaja-ekipe su prosle samo sa usmenom "opomenom",nisu morali ni to........ Sta je sa duksevima,ruckom???? Ne vidim sta je "organizator"(ako ga je uopste bilo) uradio da nas boravak na vodi ucini lepsim i prijatnijim???? Sve u svemu lepo sam se napecao,PRELEPO JEZERO,LEP BORAVAK U PRIRODI...
Link to comment
Share on other sites

Nisam hteo da diskutujem na ovu temu ali kad ste vec poceli da i ja kazem par reci.Nesha bosanac Ruma dobro zna da sam podrzavao organizatore za cenu kotizacije i nije to toliko bitno po meni oko tih dukseva i ruchka ali pecanje kao pecanje je bilo u najmanju ruku sumnjivo.Kada je riba radila kod nas pecali smo konstantno i dan i noc medjutim kod tigrova i ciklona je naprasno prestajala da jede danju a kao luda jela nocu.To se vidi i iz lista koje su izlazile pa sam zato i trazio da se postave.Videvshi to drugu noc probdeli smo trecu i gledali shta se deshava preko puta nas i nishta posebno se nije desilo a ujutro na merenju 23 ribe??????????Mani te se vaga i resetovanja iste jer na svako ozbiljnom takmichenju se meri samo sa jednom vagom bash zato da ne bi bilo ovakvih stvari. Zashto je ispred Vulinivih tigrova na par metara od obale u vodi stajala zabodena shipka i na njoj svetlo upereno prema vodi pa se nishta nije videlo u njihovom boxu?Kakva je potreba bila za tako nechim?Na kraju krajeva osvetljavanje vode je strogo zabranjeno na svim takmichenjima i tretira se kao ozbiljan prekrshaj.To su stvari koje su jako sumjnive i koje ostavljaju ruzan beleg na ovo ''druzenje''.Pricha se i da su vidjeni ljudi na brani koji pecaju sharane a ne uchestvuju na druzenju shto je u najmanju ruku skandal.Oko pobednika ne vredi diskutovati ko je trebao da pobedi a ko nije ,pobednici su proglasheni i tu je kraj.Mi smo doshli na ovo jezero da pecamo druzenje odushevljeni njegovom lepotom i videvshi na prvom druzenju da bash i nisu istinite priche da je potpuno pochishceno. Jezero je predivno i bogato ribom, kapitalnom kao i brojnim podmlatkom koji ce nadam se dobiti shansu da izrastu i to je ono chega se vredi secati a sve ruzno treba brzo zaboraviti. Organizatori treba da razmisle kako da sve bude bolje organizovano i kontrolisano da bi privukli ekipe sa strane ili ce moci da organizuju samo lokalna druzenja.

:liar: :liar: :liar: :liar:

Link to comment
Share on other sites

Da vaga nije valjala (tj nije resetovana)to je sigurno,konkretno ja sam upecao ribu koja "odokativno" nije imala ni kilogram-vaga je pokazala 1700g-TRI PUTA ZA REDOM!!!!! Nisam mogao da verujem,ni clanovi moje ekipe ni sudije-okacili smo ribu direktno na vagu-vaga je sad pokazala nepunih 800g koliko smo i predpostavili...NEVEROVATNO!!!!!!!! :naughty: Da ne pricam o organizaciji koja je bila KATASTROFALNA,organizatora mislim da niko nije video tih 72h,sa moje desne strane ekipa je hranila boilama iz camca(camac od cuvara koji se non-stop "vozikao" tuda,kao da nije takmicenje), sa leve strane je bila ekipa koja zabacivala svoje sisteme preko TRI moja stapa!!! Sudije su mi svedoci za oba slucaja-ekipe su prosle samo sa usmenom "opomenom",nisu morali ni to........ Sta je sa duksevima,ruckom???? Ne vidim sta je "organizator"(ako ga je uopste bilo) uradio da nas boravak na vodi ucini lepsim i prijatnijim???? Sve u svemu lepo sam se napecao,PRELEPO JEZERO,LEP BORAVAK U PRIRODI...

Dragi prijatelju Marko, mislim da si malo pogresio oko same organizacije a i oko samog organizatora.To da nisi video organizatora je tvoja stvar jer i verovatno nisi ni hteo da ga vidis,drugi su ga videli ,pa nemozes sam da zakljucujes da organizatora nije bilo 72 sata.Spominjes neko ranjene iz camca to ste trebali prijaviti sudijama,iako sam cuo da ste i to uradili ali bez i jednog dokaza o tome recenom.Ovde spominjes dukseve,zamolio bih te da kazes ovde na forumu kada ste uplatili kotizaciju ,iako ste znali da kotizacija treba da bude uplacena do 23.8. 2010,a ne na dan takmicenja.Pa zbog neodgovornosti prema uplatama same kotizacije nismo bili u mogucnosti da izradimo dukseve,jer nismo znali tacan broj ucesnika.Sve ovo je objasnjeno takmicarima na kraju druzenja i da je razlika para od dukseva otisla u nagradni fond.Ja se tebi kao organizator Marko izvinjavam ako si ostao gladan pored dva rucka i na kraju zakuske pri dodeli nagrada.Puno pozdrava od organizatora koga nisi video.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...