Jump to content

JESENJE CARP DRUZENJE,,KUDOS,,PAVLOVCI 2-5 SEPTEMBRA 2010


Recommended Posts

Postovane sarandzije, obavestavamo VAS da ce se jesenje Carp druzenje,,Kudos,,Pavlovci odrzati 2,3,4,5,septembra 2010 u trajanu od 72 sata.Skup ekipa je predvidjen 2.septembra u 10 casova na brani Pavlovackog jezera kod cuvarske kucice.Kotizacija za jesenje carp druzenje ,,Kudos,,Pavlovci iznosi 120 eura u dinarskoj protivvradnosti na dan uplate.Za sve dodatne informacije mozete se obratiti preko foruma ili organizatoru na tel.0641616338-LJOTA ili 0611974948-BORA
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Postovane sarandzije, obavestavamo VAS da ce se jesenje Carp druzenje,,Kudos,,Pavlovci odrzati 2,3,4,5,septembra 2010 u trajanu od 72 sata.Skup ekipa je predvidjen 2.septembra u 10 casova na brani Pavlovackog jezera kod cuvarske kucice.Kotizacija za jesenje carp druzenje ,,Kudos,,Pavlovci iznosi 120 eura u dinarskoj protivvradnosti na dan uplate.Za sve dodatne informacije mozete se obratiti preko foruma ili organizatoru na tel.0641616338-LJOTA ili 0611974948-BORA

Dali je ostalo isto kao i prošli put ili ima promena što se tiče mesta (razmak od ekipe do ekipe)?

Link to comment
Share on other sites

Jesenje Carp druzenje ce se odrzati po pravilniku odrzanog Carp druzenja,,Kudos,,Pavlovci,koji se nalazi na forumu , s tim sto se neke tacke menjaju a to su tacke

1.Ekipa broji 3+1 clan

19.Takmicenje traje 72 casa,a u slucaju prekida zbog vise sile takmicenje se nastavlja,a ako to nije moguce rezultati se proglasavaju na osnovu do tada postignutih rezultata

30.Sve ekipe su duzne da imaju najmanje 10 sakova i u njima moze da bude najvise jedna riba

31.Ulovljena riba koja se nalazi u sakovima se nece meriti u nocnim satima takmicenja,osim ako je u pitanju amur ili kapitalni saran,ili na poziv ekipe ako broj riba u sakovima prevazilazi dozvoljenu kolicinu

32.NAJSTROZIJE JE ZABRANJENO HRANJENJE PRASKASTOM HRANOM I PECANJE ZIVIM MAMCIMA ,KAO I LEPLJENJE HRANE NA OLOVO

Postovane sarandzije ,nagradni fond na Jesenjem Carp druzenju ,,KUDOS,,Pavlovci iznosi 60% od uplata kotizacija .Ovaj nagradni fond cine vrlo vredni pehari,medalje i diplome, a i vredne robne nagrade u vidu ribolovacke opreme.Organizator obezbedjuje dukseve i dva rucka u toku takmicenja.

Vasom prijavom na nase druzenje budite jedna od ekipa,koja ce na Pavlovackom jezeru oboriti svoje rekorde u pecanju ovog vodenog lisca.

PRIJAVLJIVANJE EKIPA SE VRSI DO 23 AVGUSTA 2010.NA BROJ TEL.0641616338 LJOTA I 0611974948 BORA

Link to comment
Share on other sites

120 EURA sta reci prava sitnica kad podelim na nas 4 dok pozajmim od keve bez kamate skoro nista.A sto je sada 120 eura u cemu je razlika u odnosu na prosli put . ZATO STO SE PECA 72 SATA ili nesto drugo.Mislio sam da dodjem al gde da nadjem jos tih 20 jura :snooty:
Link to comment
Share on other sites

Mozda ne bi bilo lose da razmislite o tome da novac kojim platite robne nagrade dodelite ekipama koje su u plasmanu.Svako zna sta mu treba pa neka kupi,ovako dobije krevet ,stolicu ,torbu...itd a uglavnom ljudi to vec imaju pa dolaze u situaciju da osvoje nesto sto im zaista ne treba pa to onda prodaju.Dobronamerna sugestija,mislim da je mnogo bolje podeliti novac.
Link to comment
Share on other sites

Mozda ne bi bilo lose da razmislite o tome da novac kojim platite robne nagrade dodelite ekipama koje su u plasmanu.Svako zna sta mu treba pa neka kupi,ovako dobije krevet ,stolicu ,torbu...itd a uglavnom ljudi to vec imaju pa dolaze u situaciju da osvoje nesto sto im zaista ne treba pa to onda prodaju.Dobronamerna sugestija,mislim da je mnogo bolje podeliti novac.

Ili možda neki vaučeri u toj vrednosti pa neka uzme šta mu treba !!!

Link to comment
Share on other sites

Mozda ne bi bilo lose da razmislite o tome da novac kojim platite robne nagrade dodelite ekipama koje su u plasmanu.Svako zna sta mu treba pa neka kupi,ovako dobije krevet ,stolicu ,torbu...itd a uglavnom ljudi to vec imaju pa dolaze u situaciju da osvoje nesto sto im zaista ne treba pa to onda prodaju.Dobronamerna sugestija,mislim da je mnogo bolje podeliti novac.

Ili možda neki vaučeri u toj vrednosti pa neka uzme šta mu treba !!!

I po mogucstvu kod tebe :lol: :lol: :lol: :violence-enforcer:

Link to comment
Share on other sites

Mozda ne bi bilo lose da razmislite o tome da novac kojim platite robne nagrade dodelite ekipama koje su u plasmanu.Svako zna sta mu treba pa neka kupi,ovako dobije krevet ,stolicu ,torbu...itd a uglavnom ljudi to vec imaju pa dolaze u situaciju da osvoje nesto sto im zaista ne treba pa to onda prodaju.Dobronamerna sugestija,mislim da je mnogo bolje podeliti novac.

Ili možda neki vaučeri u toj vrednosti pa neka uzme šta mu treba !!!

I po mogucstvu kod tebe :lol: :lol: :lol: :violence-enforcer:

A što da ne kod Dragana, čovek ima vrlo,vrlo povoljne cene a može i da nabavi šta treba.

Gore navedeni predlozi su apsolutno na mestu.

Link to comment
Share on other sites

Najboljije da nagrade budu dvojne: vauceri ili lova pa plasirane ekipe biraju.

To je Dragane bilo u tvojoj praksi na nekim ranijim takmicenjima i time neces imati prigovora ni od jedne strane

Na mojim takmičenjima je bilo 180 evra ili 250 evra u robi (razliku sam ja finasirao )mislim da to nije prihvatljivo za udruženje.

Link to comment
Share on other sites

Najboljije da nagrade budu dvojne: vauceri ili lova pa plasirane ekipe biraju.

To je Dragane bilo u tvojoj praksi na nekim ranijim takmicenjima i time neces imati prigovora ni od jedne strane

Na mojim takmičenjima je bilo 180 evra ili 250 evra u robi (razliku sam ja finasirao )mislim da to nije prihvatljivo za udruženje.

Dr Rasa ti dodje kao advokat,neda na tebe da niste neka familija

Link to comment
Share on other sites

Najboljije da nagrade budu dvojne: vauceri ili lova pa plasirane ekipe biraju.

To je Dragane bilo u tvojoj praksi na nekim ranijim takmicenjima i time neces imati prigovora ni od jedne strane

Na mojim takmičenjima je bilo 180 evra ili 250 evra u robi (razliku sam ja finasirao )mislim da to nije prihvatljivo za udruženje.

Dr Rasa ti dodje kao advokat,neda na tebe da niste neka familija

mi smo kumovi (znaš kako se kaže BOG PA KUM)

Link to comment
Share on other sites

Vidim ja da tu nesto ima,ali me cudi obrazovan je to covek a replicira tudje postove

 

A kakve veze ima repliciranje sa obrazovanjem? Moje obrazovanje je važno samo mojim pacijentima, a ovde smo svi isti ,nadam se. A i ne dam na kuma :D . Pozzzzzzzzz za Rumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...