Jump to content

JESENJE CARP DRUZENJE,,KUDOS,,PAVLOVCI 2-5 SEPTEMBRA 2010


Recommended Posts

Vidim ja da tu nesto ima,ali me cudi obrazovan je to covek a replicira tudje postove

 

A kakve veze ima repliciranje sa obrazovanjem? Moje obrazovanje je važno samo mojim pacijentima, a ovde smo svi isti ,nadam se. A i ne dam na kuma :D . Pozzzzzzzzz za Rumu.

Nadam se da se ne ljutis,a to sto si obrazovan mislio sam kulturan covek pa gledaj svoja posla,pusti mene i kuma. :banana-dance: :banana-dance: NEMOJ TI DOCO STA ZAMERITI

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izvin`te, a sto svaki post quote-jete, na stranu to sto to nije po (ne)pisanim pravilima foruma,

nego cini temu nepreglednom i konfuznom do OO?!

 

Tako nam lepo, a što pitaš, za koga ti radiš?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da treba organizatore takmičenja da pustimo da odrede pravila vreme i nagrade a ako hoćemo da pecamo pecaćemo tako a ako neželimo ili iz bilo kog razloga nemožemo netreba ni pametovati .Pozdrav kolege !!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Koliko frke oko nagrada a ja mislio da se ide zbog druzenja na druzenju.Ako je cup onda bi sve vas razumio a ako je druzenje onda nebitrebalo da uopshte ima nagrade.Ide se da bi se bilo pokraj vode upecalo proveli se lepo i druzili-po meni to je druzenje zato ih i toliko volim.
Link to comment
Share on other sites

Jane to je tacno ali kod nas se svaki kup liga ili druzenje pretvara u ljuti boj,i iz tih razloga su ulaganja velika tako da svako zeli da zna sta ga sleduje.vecina takmicara u svom kompletu (priboru ) ima sve pa bi najvise voleli novac za nagradu da bi taj novac ulozili u naredna takmicenja (druzenja)ili u neki pribor skuplji (citaj bolji)od onog koji imaju
Link to comment
Share on other sites

da je ovo pecanje zamisljeno kao druzenje onda bi i kotizacija morala biti mnogo manja, a govorilo bi se o jelu i picu a ne o fondu nagrada!! ipak je ovo takmicenje zamisljeno kao kup koji lepo dodje organizatoru da popravi svoj budzet!!!
Link to comment
Share on other sites

Ajde malo da analiziramo tu vashu prichu oko nagrada.Da bi otishli na neku vodu poput Pavlovaca treba da platimo oko 1500 din za 24 sata pecanja pa puta tri (poshto peca tri chlana)to je 4500 din pa puta tri dana na ovom prelepom jezeru daje cifru od 12500 din shto je i kotizacija za ovo druzenje.Uz sve to ima i takmicharskog duha pa imash priliku da osvojish neku nagradu kakvu takvu .Zashto vishe komentarishete ovakve stvari,umesniji komentar je da organizator ispuni sve shto obeca i to je to a kome se ne svidjaju uslovi druzenja jednostavno ne peca i kraj svake priche.Ako je novac nagrada onda je to kocka ko i svaka druga a toga ima bar po ovim nashim baricama kolko hocete pa idite tamo i pecajte.Uzgred reci da na ovom jezeru nije moguce pecati slobodno pecanje pa eto prilike da se bude tri dana na njemu i uziva.Organizator odredjuje uslove svidelo se to nama ili ne pa ko god da je organizator poshtujesh te uslove ako ti se ide . :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Ajde malo da analiziramo tu vashu prichu oko nagrada.Da bi otishli na neku vodu poput Pavlovaca treba da platimo oko 1500 din za 24 sata pecanja pa puta tri (poshto peca tri chlana)to je 4500 din pa puta tri dana na ovom prelepom jezeru daje cifru od 12500 din shto je i kotizacija za ovo druzenje.Uz sve to ima i takmicharskog duha pa imash priliku da osvojish neku nagradu kakvu takvu .Zashto vishe komentarishete ovakve stvari,umesniji komentar je da organizator ispuni sve shto obeca i to je to a kome se ne svidjaju uslovi druzenja jednostavno ne peca i kraj svake priche.Ako je novac nagrada onda je to kocka ko i svaka druga a toga ima bar po ovim nashim baricama kolko hocete pa idite tamo i pecajte.Uzgred reci da na ovom jezeru nije moguce pecati slobodno pecanje pa eto prilike da se bude tri dana na njemu i uziva.Organizator odredjuje uslove svidelo se to nama ili ne pa ko god da je organizator poshtujesh te uslove ako ti se ide . :whistle:

SVAKA CAST IME NEK SI IM REKAO BACAJU PARE NA KOJEKAKVE BARICE A KAD TREBA DA SE DODJE NA SRPSKI SARULESTI ONDA IM JE PUNO PARA MISLIM DA IM JE FRKA OKO ZAPREMINE JEZERA IPAK OVDE TREBA MALO VISE NAJLONA :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...