Jump to content

Novo Pravilo Za Postavljanje Oglasa Na Forumu


Bacid

Recommended Posts

Pa dobro ali, mozda niste morali bas tako rigorozno, uostalom ako neko ima opremu sto da je i ne ponudi na nasem forumu? Sve u cilju druzenja i pecanja nama omiljenih :saran: :saran: :saran: Pozdrav
Link to comment
Share on other sites

Nista nije rigorozno. To je praksa na svim svetskim forumima.

Da bi neko dobio od nas nesto, red je da i nama da nesto slozicete se. Znaci ko ucestvuje u radu foruma nema nikakav problem, ko je tu samo da bi trgovao treba malo da se ukljuci u rad.

Korektno je za obe strane, a to je najbitnije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nista nije rigorozno. To je praksa na svim svetskim forumima.

Da bi neko dobio od nas nesto, red je da i nama da nesto slozicete se. Znaci ko ucestvuje u radu foruma nema nikakav problem, ko je tu samo da bi trgovao treba malo da se ukljuci u rad.

Korektno je za obe strane, a to je najbitnije

jes praksa na stranim svetskim forumima , ali dzaba im , nista ih ne razumem ko da engleski pricaju!

(jel se i ovaj posta racuna ) xaxaxa

naravno treba da se svi uljucimo u divan !

Link to comment
Share on other sites

Na velikim Nemackim forumima níti mozes nit imas prava da citas postove,pre nego se po propisu predstavis.Onako kao neki sto se predstave (ja se zovem XXXXX iz Kule sam i pecam od malih nogu)se ne otvara forum za citanje.Bacid je jos veoma human sa 10 aktivnih postova dabi mogao postaviti oglas :good: Vecina stranih foruma traze troduplo postova,da stavili prvi oglas sa cenom i slikom.Ako fali jedna stvar od nabrojanog admin ili moderator brisu oglas bez i jednog zasto i kako.Potpuno svacam Admina jer za tih 10 postova mozes sve da citas,pises,oglase stavljas i da stavis svoju reklamu.Tako nesto nema ni na svestkim forumima nego prvo plati pa onda klati :hi:
Link to comment
Share on other sites

Daleko je ovo od sveta administratori.Sada ja kao neko ko ima sasvim obican pribor treba da komentarisem ovde o daiwi basia a nisam je ni video nikad u zivotu uzivo,a garantujem i 90 posto ovde sarandzija.Ovo treba da bude forum za sve ljubitelje pecanjai one koji jos uvek imaju zvonca i one sa signalizatorskom bazom.I sto da komentarisem nesto sto ne zelim ili se ne razumem,ali to neznaci da manje pratim forum i slusam gluposti od onih koji misle da su izumeli saransko pecanje pa znaju koliku ce ribu izvaditi a da jos nisu zabacili,da znaju koju ce aromu riba uzeti u sredu.Pustite i oglase da postavi ko sta hoce ,to nikom ne smeta moze samo da koristi, mozda ce i tako kroz oglase uci malo dublje u komentare i zavoleti ovaj forum,cekaj da se novi polako adaptiraju,upoznaju ljude skim ce deliti svoja misljenja.
Link to comment
Share on other sites

Ovo je tvoje misljenje i naravno ja ga postujem, ali nisi u pravu. Ne treba da komentarises nesto sto te ne interesuje samo da bi postavio oglas jer onda tebi ovaj forum sluzi za postavljanje oglasa, ne?

Treba da diskutujes, pratis teme zato se takve stvari uvode svuda pa i kod nas. naravno da ne treba da diskutujes u temama koje te ne zanimaju. Za druzenje postoje delovi foruma, postoji i chat, ne vidim zasto bi neko svoje druzenje zasnivao na postavljanju oglasa.

Ako vam exyucarp vec daje mogucnost da u nekoliko dana rasprodate opremu ili kupite nesto sto vas interesuje, onda je normalno da i vi nesto date nama, a to nisu novci vec deljenje iskustva i ucestvovanje u diskusijama.

 

Pozdrav i bistro

Link to comment
Share on other sites

Prijatelju i oglasi su deo foruma,znaci u diskusijama mogu da ucestvujem od pocetka a ovde me uslovljavas sa nekim postovima....Mozda ja najvise volim oglase da pratim,to me zanima,zasto bi to meni bilo zabranjeno?Sutra cete odrediti pravilo ako ne postavim album slika sa svojim ulovima skinucete me,a ja se npr ne slikam.
Link to comment
Share on other sites

Stvarno mi je zao ali ovo je pravilo koje se mora postovati.

Ne izmisljamo toplu vodu vec radimo isto sto i svi drugi. Oglase mozes da pratis i dalje, nema razloga da prestanes.

Mislim da nema potrebe da dikutujemo dalje o ovome jer kao sto sam rekao odluka se nece menjati.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...

Generalno nismo razmatrali tu opciju. Što je to bitno? Ima ljudi koji oglaŠavaju i po novinama pa ne pominju cenu, koga interesuje on pozove. Ne znam, recite mi Šta je problem pa da vidimo.

Kada budemo preŠli na novi vid oglaŠavanja o kome smo pričali i ukinuli tekstualne oglase, mislim da će svakako morati da stoji cena

Link to comment
Share on other sites

mislim da je cena najbitnija kad se nesto prodaje tj.da na to prvo obratimo paznju i onda na osnovu cene uopste pocnemo da mislimo o tome....

po meni mislim da kad pise cena ako mi ne odgovara necu da zovem nekog zamlacujem se pricam sa njim i na kraju cena 20-30-40% iznad realne....

Link to comment
Share on other sites

Onako posteno i bez zamerke bilo kome, ali j#bes forum kome su oglasi najposecenija stranica! Pa stvarno....

 

Upravo u tome i jeste poenta. Cela naša priča nikada nije bila zamišljena da bude kupujem/prodajem/menjam.com.

Nemamo ništa protiv oglasa, čak naprotiv, ali ne možemo više da tolerišemo pisanje zarad prodaje pribora. Nova berza koja će biti integrisana u forum upravo ima za cilj da još više doprinese kvalitetu prodaje pribora i biće u to nemojte da sumnjate sigurno najkvalitetnija od svih foruma u okruženju.

 

Suština je na kvalitetnoj diskusiji i kvalitetnim tekstovima, a sve ostalo ide uz to pa i prodaja. Svako ko misli da prodaja treba da bude otvorena maltene svima nema u vidu dobrobit naše zajednice već gleda isključivo svoj interes, bez uvrede. Nikada pribor niste mogli prodati lakše nego danas, a to ima svoju cenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...