Jump to content

Novi Germany Rekord 41,5Kg


Otto

Recommended Posts

Svaka cast majstoru na ulovu,vidi se da je ogromna riba sa velikim stomakom.Otto jel to novi nemacki rekord.

A sto se tice slike kod nas trska shto smo daleko na jugu josh nije zelena a neznam gde je ovaj njemac peco al mora da je juznije od nas da u ovo vrem trska bude toliko zelena

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast majstoru na ulovu,vidi se da je ogromna riba sa velikim stomakom.Otto jel to novi nemacki rekord.

A sto se tice slike kod nas trska shto smo daleko na jugu josh nije zelena a neznam gde je ovaj njemac peco al mora da je juznije od nas da u ovo vrem trska bude toliko zelena

Jane kakv si lisac ja pored ribe nisam video nista vise a iskusno oko je odmah zapazilo zelenu trsku koja garantovano nije iz ovog perioda :friends:

Link to comment
Share on other sites

Nema nigdje tak zelene trske u ovo doba. No ja bi malo o nevinosti. Ovakav trbuh nema nevina riba. Ona je pojela na tone boila, ziher B)

Ipak, na stranu sve, ogroman ulov, ogroman. Svaka čast sretnom ribolovcu.

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast majstoru na ulovu,vidi se da je ogromna riba sa velikim stomakom.Otto jel to novi nemacki rekord.

A sto se tice slike kod nas trska shto smo daleko na jugu josh nije zelena a neznam gde je ovaj njemac peco al mora da je juznije od nas da u ovo vrem trska bude toliko zelena

Pozdrav Jane,

 

Mnogima je ovde isto tako nejasno zbog trske kao i meni,ali se tako pise po forumima!Saran je 100% iz Nemackog jezera naravno tajnog koje samo znaju izabrani ljudi :db: Carp Hunter Magazin je exlusivno prva pisala o ulovu i stavila slike o ovom navodno nepoznatom saranu :db: Cim budem malo imao vise informacija i slika postavicu na forum.

 

Ps..Ipak mislim da netreba traziti dlaku u jajetu.Covek je ulovio ribu svog zivota i ja mu se divim i radujem sa njim iako ga nepoznajem licno.Ovo je najbolji dokaz daje C&R pravi put bio na koji su pioniri saranskog ribolova krenuli a na nama je da nastavimo da i nasa deca uzivaju u ribolovu kao mi sada. :hi:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Jane,

 

Mnogima je ovde isto tako nejasno zbog trske kao i meni,ali se tako pise po forumima!Saran je 100% iz Nemackog jezera naravno tajnog koje samo znaju izabrani ljudi :db: Carp Hunter Magazin je exlusivno prva pisala o ulovu i stavila slike o ovom navodno nepoznatom saranu :db: Cim budem malo imao vise informacija i slika postavicu na forum.

 

Ps..Ipak mislim da netreba traziti dlaku u jajetu.Covek je ulovio ribu svog zivota i ja mu se divim i radujem sa njim iako ga nepoznajem licno.Ovo je najbolji dokaz daje C&R pravi put bio na koji su pioniri saranskog ribolova krenuli a na nama je da nastavimo da i nasa deca uzivaju u ribolovu kao mi sada. :hi:

 

Kako sam i napisao neosporavam ribu ni ulov,reko sam svaka cast na ulovu al danije mart mesec to definitivno.Neznam samo zashto se toliko vremena cutalo za taj ulov jer prema slikama to je proshlogodishnji jun il juli mesec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda se cekala nova serija boijla od Nature Baits :pardon: Danasnje vreme je tako da kad si postao poznat po necemu(ulovu,svestki prvak,ulovis Big bena ili Mary itd)iskoristis tu priliku i otvoris sebi ribarsku radnu ili baits firmu a moze i da dobijes ponudu za manekena od neke firme :devil: Sto je sasvim normalno jer mislim dabi svako takvu priliku iskoristio u svoju korist.Nekaze se djabe svako cudo tri dana traje,a koje snalazljiv on ce da se snadje ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Evo našao sam još jednu sliku ovoga šarana, pogledajte mu samo stomak,

mislim da u njemu ima oko 10-15 kila bojli, zato i je toliko težak....ali svaka čast, trebalo je to sve pobacati u vodu i izvući mrcinu van...

 

http://www.pohrani.com/f/2Z/Vy/3c6bMGwx/5297252cd22.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...