Jump to content

Carp Liga ''basiana'' Druga Grupa


Recommended Posts

Nadam se da mi orgenizatori nece zameriti za otvaranje posebnog Topic-a ali to cinim jer je vrlo bitno da se jednom dogovorimo o pocetku takmicenja da nebude ovako ili onako.

 

Posto vidim da organizatori mogu da urade kako se dogovorimo mi, predlazem da to i uradimo ovde i to u par dana.

 

Naime, ja predlazem da skup takmicara bude u petak u 10,oo , pocetak u 12,oo a kraj u nedelju u 10,oo.

 

Molim sve predstavnike ekipa da se izjasne o mom predlogu ili da iznesu neki svoj.

Takodje pozivam i organizatore a i predstavnike SVIH ekipa da se izjasne .

 

POZDRAV :drinks: :friends:

Link to comment
Share on other sites

i ovo je dovoljno posto se vecina ekipa slozila da pocnemo pre podne,jos samo da se obavesti sokolovic i to je to

 

Iz postovanja prema ostalima treba ih sacekati da se izjasne, bilo bi lepo da se svi sloze :drinks: :friends:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi nije problem uopste da li se ja slazem , ja nisam organizator nego inicijator takmicxenja .Gazda Mica je ORGANIZATOR ali ni to nije bitno bitno je da se vi dogovorite imate saglasnu ekipu i baka -deka tako da je to 8 .

PS posle ovog tak micenja javice se i MIca tako da ce te se sa njim sve dogovoriti pozdrav. :saran:

Link to comment
Share on other sites

Molim sve ekipe druge grupe CARP LIGE BASIANA koje pocinje 22. aprila, da se jave Mici na Basianu tel. 063|288867, i da potvrde promenu vremena pocetka i zavrsetka takimicenja.

Osam ekipa je saglasno ali molim i tih osam ekipa da mi se jave, posto je dat predlog da takmicenje pocne u petak 22.04. u deset sati, i da se zavrsi u nedelju, 24.04. 2011. u 8 sati zbog praznika,

To zahteva dolazak ekipa 22.04. najkasnije do 8,30 casova.Ocekujem pozive. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Molim sve ekipe druge grupe CARP LIGE BASIANA koje pocinje 22. aprila, da se jave Mici na Basianu tel. 063|288867, i da potvrde promenu vremena pocetka i zavrsetka takimicenja.

Osam ekipa je saglasno ali molim i tih osam ekipa da mi se jave, posto je dat predlog da takmicenje pocne u petak 22.04. u deset sati, i da se zavrsi u nedelju, 24.04. 2011. u 8 sati zbog praznika,

To zahteva dolazak ekipa 22.04. najkasnije do 8,30 casova.Ocekujem pozive. Hvala.

 

Predlog je dat da ekipe dodju u 10.oo 22.04, takmicenje pocne u 12.oo i traje do 10.oo 24.04 . Za taj termin je slozno 8 ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Gospodo takmicari II grupe CARP LIGE BASIANA, posto je bilo vise predloga oko satnice pocetka i kraja takicenja, iz najbolje namere da utvrdimo satnicu, mi smo stavili satnicu od 8,00 u petak do 10,00 u nedelju.Kako vidim,vecina se medjusobno dogovorila o drugoj satnici, tj. od 12,00 u petak do 10,00 u nedelju. Kao organizatori nemamo nista protiv, ali Vas molimo da se svaka ekipa pojedinacno javi da potvrdi tu satnicu, na moj telefon 063/288867. Konacnu satnicu cemo izbaciti najkasnije u sredu 20.aprila,20011.Kako nemam telefone svih ekipa, MOLIM VAS KONTAKTIRAJTE ME USMENO NA GORE NAPISANI TELEFON. Pozdrav svima. Bistro.
Link to comment
Share on other sites

Jedina ekipa koja se nije oglasila je CT WILD MANGULICE PODUNAVLJE - ako neko zna njihov telefon neka javi Mici na Basianu, ili neka obavesti njih da nam se jave. Jedino oni nisu dali svoju saglasnost za promenu termina takmicenja. Unapred hvala.
Link to comment
Share on other sites

Gospodo pecarosi - takmicari II grupe CARP LIGE BASIANA - posto su se javile sve ekipe, nema potrebe da se dolazi u cetvrtak po podne da se ne bi zakasnilo, dogovor je sledeci:

 

SKUP JE U DESET CASOVA, da se izvuku mesta, da se ekipe upoznaju i u 12,00 casova pistaljka oznacava pocetak takmicenja. Svima pozdrav i BISTRO.

Link to comment
Share on other sites

Gospodo pecarosi - takmicari II grupe CARP LIGE BASIANA - posto su se javile sve ekipe, nema potrebe da se dolazi u cetvrtak po podne da se ne bi zakasnilo, dogovor je sledeci:

 

SKUP JE U DESET CASOVA, da se izvuku mesta, da se ekipe upoznaju i u 12,00 casova pistaljka oznacava pocetak takmicenja. Svima pozdrav i BISTRO.

ma sta cemo se upoznavati,pa necemo se zabavljati :aggressive: :aggressive: :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

Jedina ekipa koja se nije oglasila je CT WILD MANGULICE PODUNAVLJE - ako neko zna njihov telefon neka javi Mici na Basianu, ili neka obavesti njih da nam se jave. Jedino oni nisu dali svoju saglasnost za promenu termina takmicenja. Unapred hvala.

 

Heheehhee bitno je da sam ja zakuvao :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...