Jump to content

30.carp Lider Cup-Fazanerija Ub 27-29.05.11.


Recommended Posts

caki ti si kralj pecanja na ubu

 

Caki je postao popularan i na Ubu. Devojke, zene i gospodje srednjih godina se uveliko raspituju za njega... A sve od emitovanja priloga sa takmicenja na TV. Videcu da okacim na YT. :)

Link to comment
Share on other sites

Caki je postao popularan i na Ubu. Devojke, zene i gospodje srednjih godina se uveliko raspituju za njega... A sve od emitovanja priloga sa takmicenja na TV. Videcu da okacim na YT. :)

Bilo na dnevniku u 19 i 30 u nedelju

Link to comment
Share on other sites

A jel ste se vi to dogovorili sa organizatorom da ponovo "izvucete" isto mesto? Ccccc, a bas ste mi delovali kao fini momci! :) :)

Kada možete vi da namestite (sudije) za najveću i najmanju ribu što mi ne bi mogli oko mesta sa draganom. Dragane za nas rezerviši opet deset. Hvala

Link to comment
Share on other sites

Kada možete vi da namestite (sudije) za najveću i najmanju ribu što mi ne bi mogli oko mesta sa draganom. Dragane za nas rezerviši opet deset. Hvala

 

Auuuuu, kakve su to optuzbe... A bas vam cuvamo ono stene, da vam bude talicno i sledeci put. :)

Link to comment
Share on other sites

Kada možete vi da namestite (sudije) za najveću i najmanju ribu što mi ne bi mogli oko mesta sa draganom. Dragane za nas rezerviši opet deset. Hvala

Ko bre namestio najveću ribu, pa znaš ti koliko je olova pojeo onaj šaran da bi bio teži od Liderovog. Sve sam ga pošteno nafilovao!!! :ass: :ass: :ass:

Link to comment
Share on other sites

Ko bre namestio najveću ribu, pa znaš ti koliko je olova pojeo onaj šaran da bi bio teži od Liderovog. Sve sam ga pošteno nafilovao!!! :ass: :ass: :ass:

brate polako sa to filovanje saran je jos u mrestu da 27 nebude tata,tata,

hahahahah

Link to comment
Share on other sites

Čak je i od mene pozajmljivao , još se ja pitam šta će mu tolika olova !!!!

 

i sad se caki pitaju sto nepecas 27 pa nemas bre olova vise treba za pecanje ,trba ljudima za tovljenje,

Link to comment
Share on other sites

Početak takmičenja je u petak u 13h i traje do nedelje do 15h u trajanju od 48h.Kotizacija je 100e po ekipi,koja čini četiri ravnopravna člana

Nagrade su:

1.Mesto-400e(vaučer) ili 300e (keš)

2.Mesto-300e(vaučer) ili 200e (keš)

3.Mesto-200e(vaučer) ili 100e (keš)

4.Mesto-150e(vaučer)

5.Mesto-100e(vaučer)

 

Prijavljene ekipe su:

 

1. CT NRG-Obrenovac

2. CT Tri princeze-Valjevo

3. CT IL Punto-Valjevo

4. CT Vučijak-Ub $

5. CT Vigi-Vi-Obrenovac

6. CT Pekara Srba-Ub $

7. CT Noću spavam-Dobanovci

8. CT Big carp tim-Debeljača

9. CT Pirati-Bečmen

10.CT Borča-Borča

11.CT Carp Lider-Dobanovci$

12.CT Nidža i Vlada-Barajevo

13.CT Duboki potok-Barajevo$

14.CT Enigma-Šimanovci

15.CT SUR Dunav-Valjevo

16.CT Baka i Deka-Ruma $

17.CT N N-Bgd $

18.CT Carp World-Obrenovac

19.CT Master carp tim-Ruma $

REZERVE

20.CT VU-amateri-UB

21.CT Zidar-Ub

 

KAD TREBA DA SMO TAMO ZA IZVLACENJE POZICIJA.POZZ

Link to comment
Share on other sites

Ako je po prethodnim racunicama, trebalo bi da se bude na jezeru oko 11h, zrebanje max u 11.15... Javice se Lider da potvrdi.

Heeeehehehehe pa najbolje da noćimo pa izjutra od 06 da počne. Prošli put bilo žrebanje u 12 a početak u 14.

Link to comment
Share on other sites

Početak takmičenja je u petak u 13h i traje do nedelje do 15h u trajanju od 48h.Kotizacija je 100e po ekipi,koja čini četiri ravnopravna člana(zabranjena praškasta primama) mislim da to ne treba pominjati ali ....

Nagrade su:

1.Mesto-400e(vaučer) ili 300e (keš)

2.Mesto-300e(vaučer) ili 200e (keš)

3.Mesto-200e(vaučer) ili 100e (keš)

4.Mesto-150e(vaučer)

5.Mesto-100e(vaučer)

 

 

 

Ni ovaj Lider nije sto je nekad bio :) Mada, kad ukljucim mozak, ako je 48h i zavrsava se u 15h u nedelju, onda pocinje u 15h u petak :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...