Jump to content

Prologic Cc30 Carp


Recommended Posts

to sam i ja mislio nego sam pricao sa jednim prijateljem i on mi rece ovako onako blabla u vezi stapa pa reko da vidim sta je u pitanju, znao sam da nefali njemu nista uffff :)
Link to comment
Share on other sites

pa sta vi mislite da moj telefon moze da slika sta vasa glava zamisli , ja sam sliko obe slike . prva je ispala ne znam ni ja kako ali verovatno kraj zabacivanja a druga je u naj boljem momentu slikana . mada kada okom gledas ne vidi se ama bas nista ko da je stangla od stapa , brzo se vraca u prvobitan polozaj
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

drugari nerazumem sta pojedinci trazite neki dobar auto stravicno brz i najstartniji moguci a da pri tome trosi kao upaljac i normalno da kosta kao jugo e pa nema. mislim da je stap cc30 namenjen za daleke izbacaje i nemoze da da radi kao 2.5 lb. asa druge strane ja gledam ovako ako imas dril na masinici i znas njime da rukujes nemozes tek tako da cepas ribu , inace ja koritim sve stapove sa 3,5 lb i nikad ne cepam i ne gubim ribu zbog jacine stapova . zato neznam zasto se raspravlja i polemise o tome. mislim kada se postavi pitanje o stapu trebalo bizaobici i to dali stap lomi kicmu ili ne, pa lomi kicmu svaka lopata kad je puna peska a nase lopate se ne drze u rukama kao bolonjezi . 8P
Link to comment
Share on other sites

Moje skromno misljenje:

Prva slika, zavrsen zabacaj, sto se vidi po delu stapa kod haltera/masinice, gde se savio na kontra stranu, i ceka se vrh stapa da se ispravi...

Druga slika, stap u punom zabacaju koji je u "najjacoj" fazi...

Nebojsa ja mislim da na prvoj slici nije zavrsen zabacaj, ili se varam? :blink:

http://i43.tinypic.com/2nbccyd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nebojsa ja mislim da na prvoj slici nije zavrsen zabacaj, ili se varam? :blink:

http://i43.tinypic.com/2nbccyd.jpg

 

nije se zabacivalo na isti nachin kao i na drugoj slici gde se vidi da stap radi od same drske stapa , ovde na ovoj slici sam ostavljao putilo molo vece , tj duzina stapa , sto koristim kada treba da podbodem pod neku sajlu ili slicno ( lakse tako ), sto se i samo olovo da videti da dobija pocetnu putanju odma prema vodi a ne prema nebu kao kada mi treba maksimalan izbacaj kao sto se vidi na drugoj slici gde se savija celom duzinom a olovo dobija putanju prema nebu tj uvis . samo to je razlika u te dve slike :) toliko :) ako nekom josh nije nesto jasno , rad sam da pripomognem :)

poZz

Link to comment
Share on other sites

neso izvini sto se mesm ali nerazumem ovo----Probao sam i jedan i drugi ,cc13'' 3,5lbs je stap kome se ne nazire kraj,mocan i daleko baca da ne verujes ali za moj ukus previse brutalan.FG ne baca daleko kao cc ali je meksi i lepsi za pecanje.Medjutim kada zakacis poveci pva na FG jednostavno je nepobediv u lakoci i daljini koju tako postize.---------- ispada da cc baca olovo dalje a fg kad stavis pva tad on baca dalje. nerazumem nikako kako je to moguce.
Link to comment
Share on other sites

Libraža štapa nema veze sa akcijom štapa, tako da tvrdnje pojedinih kolega da 3.5 lb ne može da bude lep na ribi nisu tačne. Ovaj štap u svom opisu nije samo namenjen za daleke i precizne izbačaje što je i više puta potvrđeno već i za izuzetan rad sa ribom koja se nalazi u zoni gde se najlakše kida a to je pod nogama. Tako da štapić je savršen i sretan sam što ga imam!!!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...