Jump to content

Prologic Cc30 Carp


Recommended Posts

jDa li ima jos neko sem mene u ovoj nasoj Srbiji da ne moze da prebaci 100m? Sticem utisak da svi bacaju i pecaju na daljinama od 130m+

 

Sta ce tebi preko 100 metara?

Ti vrhunske rezultate postizes i na manjim daljinama... ;)

 

A i ja se mucim preko 100, ako ti nesto znaci... :unknw:

Link to comment
Share on other sites

Sta ce tebi preko 100 metara?

Ti vrhunske rezultate postizes i na manjim daljinama... ;)

hahhahahha da bas tako 8)

Cini mi se da dosta ljudi MALO precenjuje daljinu izbacaja! :pardon: Znam da ima ljudi koji mogu da bace preko 140m ali ne verujem da skoro svako moze da baci toliko.

Link to comment
Share on other sites

hahhahahha da bas tako 8)

Cini mi se da dosta ljudi MALO precenjuje daljinu izbacaja! :pardon: Znam da ima ljudi koji mogu da bace preko 140m ali ne verujem da skoro svako moze da baci toliko.

 

Kako ne moze?

Ja ovde nisam procitao da neko ne moze...

Svi bacaju 100, 120...+

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Evo tu sam. Sto se tice cc30 mislim da netreba da vam ga predstavljam, vrhunski bacacki stap za mene koji se bogme savije i pod ribom od 3kg ,tanak blank, ostar spic blablabla... :), e sad dolazi interesatniji deo. ET stap izgleda moderno,sivi blank sa nekim metalnim no name halterom i sto se meni manje dopada jednostopalnim sprovodnicima,prva karika mislim da je 50mm sa dva stopala dok su ostale jednostopalne nesrazmerne velicine u odnosu na prvi. Blank je dosta deblji u odnosu na cc30, al jos uvek u granicama mog ukusa.Ja sam neki prosecni bacac i sa mojim cc30 bacam sa 105g do 140m, plafon za mene:). ET podnosi olova do 105-110g mada mislim da mu je malkice puno posto je dosta mekan u spicu, al olovo od 95 bogme moze da zavitla do nevidjenih 130-140m al mislim da je to neki maximum. Cuo sam ljude koji su bacali i 120g sa njim, neznam po meni to je preterano. Relativno lepo se upravljaju bacanja sobzirom na mekocu vrha.Imao sam prilike bacati sa oba i mogu vam reci da nisam primetio neke razlike u bacanju, sto neznaci da neko drugi nebi bacio vishe-manje. sto se cene tice dosta zaostaje za cc30 (cena citavih 6000din) :), Za ove pare koliko vredi ovaj ET stap dobija se dosta i kome nesmeta sto je donji deo stapa malo deblji od proseka i sto ima jednostopalne sprovodnike dobar izbor za pocetak bacacke karijere
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...